قاضی زاده
وزیر بهداشت در جمع خبرنگاران:
بیرجندرسا-وزیر بهداشت با بیان اینکه کشور پهناوری داریم که با مشکلات متعددی روبروست، افزود: دولت فقط بخش بهداشت و درمان را ندارد اما ما از بودجه تعیین شده برای سال آینده راضی هستیم.
بیرجندرسا-نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان درمجلس شورای اسلامی از دومین طرح سئوال از رئیس جمهور با امضای ۸۰ نماینده مجلس خبر داد.
اژه
محسنی اژه ای:
بیرجندرسا-سخنگوی قوه قضاییه گفت: اتفاقی که در خیابان پاسداران رخ داد، موضوعی است که دستگاه‌های مسئول و مردم نمی‌توانند از آن بگذرند و دادستانی به جد به این موضوع ورود می‌کند.
ضرغامی
ضرغامی:
بیرجندرسا-ضرغامی در یادداشتی مطرح کرد: پلیس، پس از اتمام ضرب الاجل، ظرف ۱۰ دقیقه غائله را جمع کرد و کوچه پس‌کوچه‌های گلستان هفتم پاسداران را که سنخیتی با «زی درویشی»! ندارد را از وجود اغتشاشگران پاکسازی کرد.
نوفرستی
مدیر کل حج و زیارت خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-مدیر کل حج و زیارت خراسان‌جنوبی گفت: هزار و ۳۰۰ نفر از خراسان‌جنوبی ثبت‌نام اولیه حج ۹۷ را انجام دادند.
مسؤول سینما سیار جشنواره فیلم عمار خبر داد
بیرجندرسا-مسؤول سینما سیار دبیرخانه کشوری جشنواره مردمی فیلم عمار گفت: جشنواره فیلم‌های سینمایی عمار در ۱۳ شهرستان خراسان‌جنوبی اکران می‌شود.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: فرهنگ بر اساس تعلیم و تربیت اسلامی تعلق می گیرد که باید در این زمینه مصوبه داشته باشیم.
بیمارستان امام رضا
رئیس بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند خبر داد:
بیرجندرسا-رئیس بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند با اشاره به بدهی ۶ میلیارد تومانی این مرکز به پرسنل، بازار و شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی گفت: کارانه پزشکان از دی ماه ۹۵ پرداخت نشده است.
مچ اندازی
۳ تا ۵ اسفندماه جاری در خراسان‌جنوبی صورت می‌گیرد
بیرجندرسا-رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان‌جنوبی گفت: هجدهمین دور مسابقات قهرمانی مچ‌اندازی باشگاه‌های کشور انتخابی تیم ملی در طبس گلشن برگزار می‌شود.
طی حکمی از سوی استاندار خراسان جنوبي
بیرجندرسا-طی حکمی از سوی استاندار خراسان جنوبی، حسين خزاعی نژاد به عنوان شهردار گزيک از توابع شهرستان درميان منصوب شد.
اصغرزاده
مدیرکل دامپزشکی خراسان‌جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیرکل دامپزشکی خراسان‌جنوبی گفت: از آغاز امسال تاکنون 46 هزار و 100 رأس گاو و گوساله و 898 رأس گوسفند علیه بیماری تب برفکی واکسینه شدند.
بمناسبت شهادت حضرت زهرا صورت گرفت
بیرجندرسا-اهالی روستای چنشت سربیشه به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) مسیر 15 کیلومتری از این روستا تا روستای مزار کاهی و امامزاده بی بی زینب خاتون را با پای پیاده طی کردند.
در شام شهادت حضرت زهرا(س) صورت گرفت؛
بیرجندرسا- در شام شهادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند غذای نذری در مناطق محروم شهر بیرجند توزیع کردند.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: پز دادن، اشرافی زندگی کردن و بیت‌المال را خرج هواهای نفسانی کردن حکومت جمهوری اسلامی نیست.
بیرجندرسا-عناوین برتر خبرگزاری های استان خراسان جنوبی در 24 ساعت گذشته را مشاهده نمایید.

صفحه‌ها