کریمیان
رییس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا- رییس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: جشنواره استانی تئاتر بچه‌های مسجد خراسان‌جنوبی در هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
پایتخت
بیرجندرسا-وقتی حتی در یک فیلم و سریال تلوزیونی نیز ناموس ایرانی زیرچکمه داعشی قرار می گیرد، دیدن آن برای بسیاری قابل تامل نیست و البته این همان رمز و انگیزه ای است که بسیاری از مدافعان حرم را به سوریه کشاند.
بیرجندرسا-«امید نعمتی» خواننده محبوب موسیقی پاپ است که امسال با حضور در برنامه خندوانه و خواندن تیتراژ برنامه‌های تلویزیون و انتشار آلبوم «حرمان» تبدیل به یکی از چهره‌های موسیقی شد. با او همراه شدیم.
مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری خراسان‌ جنوبی خبر داد
بیرجندرسا- مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری خراسان‌ جنوبی، از اکران آثار برگزیده جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان در بیرجند طی 19 تا 22 اسفندماه در بیرجند خبر داد.
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: 118 اثر در قالب 90 گروه به جشنواره ملی مجسمه های نمکی تالاب کجی ارسال شد که از میان آنها 25 گروه برای مرحله پایانی انتخاب شدند.
بیرجندرسا-در روزهای پایانی هفته فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی روی آنتن می‌رود که «حوض نقاشی» و «ای ایران» از جمله آنهاست
مسؤول سینما سیار جشنواره فیلم عمار خبر داد
بیرجندرسا-مسؤول سینما سیار دبیرخانه کشوری جشنواره مردمی فیلم عمار گفت: جشنواره فیلم‌های سینمایی عمار در ۱۳ شهرستان خراسان‌جنوبی اکران می‌شود.
سی و ششمین جشنواره فیلم فجر
بیرجندرسا-سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خراسان جنوبی پس از اکران ١٢ فیلم فاخر بخش مسابقه جشنواره شب گذشته در سینما بهمن بیرجند به کار خود پایان داد.
بیرجندرسا- برنامه تلویزیونی زیربازارچه به تهیه کنندگی امید واحدی فر و رضا شاهانی از شبکه خاوران هر شب ساعت 21 پخش می شود.
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا- رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: آثار تولیدی واحد هنرهای تصویری حوزه هنری خراسان‌جنوبی موفق به حضور در بخش نهایی داوری دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد شد .
هادی محمدیان
هادی محمدیان:
بیرجندرسا-کارگردان فیلم انیمیشن «فیلشاه» گفت: برای فیلم یک دویستم هزینه فیلم انیمیشن «کوکو» که صدرنشین فروش در گیشه هالیوود است هزینه کردیم اما به لحاظ کیفی از این انیمیشن فاصله فاحشی نداریم.
سی و ششمین جشنواره فیلم فجر
بیرجندرسا-دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در خراسان جنوبی از اعلام قیمت بلیت های جشنواره ملی فیلم فجر در خراسان جنوبی خبر داد.
فیلم فجر
دبیر کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-دبیر کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: تاکنون بالغ‌بر ۵۴۰ اثر برای شرکت در جشنواره شعر فجر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده و آثار برگزیده در مراسم اختتامیه جشنواره مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
جشنواره فیلم فجر
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از مراسم افتتاحیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر همزمان با ١٣ بهمن ماه جاری در محل سینما بهمن بیرجند ساعت ١٨ خبر داد.
مدیرکل صدا وسیمای خراسان‌جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیرکل صدا وسیمای خراسان‌جنوبی گفت: مستند «جوهره» تولید سیمای شبکه خاوران موفق به کسب لوح افتخار از بخش اقتصاد مقاومتی جشنواره مردمی فیلم عمار شد.

صفحه‌ها