قزلباش
مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی
بیرجندرسا-مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی گفت: سال جاری ۳ هزار و ۴۳۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ ۳۴۰ میلیارد ریال پرداخت کردیم و هم اکنون هیچ متقاضی در انتظار دریافت تسهیلات ازدواج نیست.
مدیر گروه قرآن و حدیث مرکز تحقیقات علوم کامپیوتری نور:
بیرجندرسا-مدیر گروه قرآن و حدیث مرکز تحقیقات علوم کامپیوتری نور: عوامل زیادی درخصوص بالارفتن سن ازدواج، تجردگرایی، طلاق وازدواج سفید وجود دارد، متأسفانه مشکلات وموانع اقتصادی واجتماعی به عنوان مهمترین موانع برای ازدواج جوانان درجامعه وجود دارد.
ازدواج
تا 30 بهمن‌ماه
بیرجندرسا-مهلت ‌نام نویسی بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی که از یک دی آغازشده است تا 30 بهمن تمدید شد.
ازدواج
کارشناس دینی:
بیرجندرسا- کارشناس دینی با بیان اینکه بر اساس روایات مهریه خیلی زیاد، شومی را به‌دنبال دارد، گفت: خانواده‌ها، شرایط ازدواج آسان را برای جوانان فراهم کنند.
ازدواج
تا پایان دی ماه صورت می‌گیرد؛
بیرجندرسا- مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه بیرجند گفت: ثبت‌نام بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی از اول دی ماه آغاز شده و تا پایان روز ۳۰ دی ماه ادامه دارد .
رفاهی
مدیرکل پیشگیری‌های مردمی و مشارکت‌های مدنی معاونت اجتماعی قوه قضاییه:
بیرجندرسا-مدیرکل پیشگیری‌های مردمی و مشارکت‌های مدنی معاونت اجتماعی قوه قضائیه به وجود 11.5 میلیون نفر دختر و پسر در سن ازدواج اشاره کرد و گفت: درصورت نبود برنامه، ممکن است اختلافات خانوادگی به وجود آید.
ازدواج دانشجویی
دبیر ستاد ازدواج های دانشجویی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-دبیر ستاد ازدواج های دانشجویی خراسان جنوبی گفت: ثبت نام ازدواج دانشجویی در دانشگاه‌های خراسان جنوبی آغاز شده است و دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت مربوطه ثبت نام کنند.
5335
رئیس شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس شعب بانک مهر اقتصاد ایران با بیان اینکه در طرح ضربتی ازدواج از مرداد تا مهرماه 29 میلیارد ریال تسهیلات به زوجین پرداخت شده است،گفت: بانک مهر اقتصاد ایران هیچ‌گونه سخت‌گیری در قبول ضامن به افراد متقاضی ندارد.
+5464
بیرجندرسا- ازدواج امری مقدس است که در اسلام نسبت به تشکیل آن تاکید زیادی شده اما این روزها به دلیل تجملات و هزینه‌های سنگین کمتر جوانان رغبت به ازدواج دارند، در همین حال ۹۷ زوج روحانی شیعه و سنی در یک مراسم ساده و بی‌آلایش ازدواج خود را جشن گرفتند.
جعفری
مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان‌جنوبی از برگزاری همایش «مزدوجین» ویژه زوج های روحانی در آذرماه جاری خبر داد.
خوشخو
مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان جنوبی تاکید کرد:
بیرجندرسا-مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان‌جنوبی با اشاره به مسائل و مشکلات مطرح در جامعه فعلی، گفت: لازم است که یکسری وقفیاتی در بحث تسهیل ازدواج جوانان در نظر گرفته شود.
معاون دادگستری خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: این استان نسبت به جمعیت خود، در زمینه طلاق وضعیت خوبی نسبت به سایر استان ها ندارد.
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی از ثبت چهار هزار و 441 واقعه ازدواج از ابتدای سال جاری در استان خبر داد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیرکل کمیته امداد امام(ره) خراسان‌جنوبی از اهدای ۲۸۴ کمک هزینه ازدواج به ارزش چهار میلیارد تومان به مددجویان تحت پوشش این نهاد خبر داد.
بیرجندرسا-بعضى از تصورات و سنت‌هاى غلط در مورد ازدواج وجود دارد که اینها دست‌‌وپاگیر است، مانع از رواج ازدواج جوان‌ها است؛ این سنت‌ها را باید عملاً نقض کرد.

صفحه‌ها