تصادف
قصه پرغصه جاده های دوطرفه خراسان جنوبی؛
بیرجندرسا-دوبانده نشدن محور راور- فردوس به عنوان یکی از مسیرهای پرتردد زائران مشهدالرضا(ع) موجب شده تا تصادفات رخ به رخ در این جاده جان بسیاری از هموطنان را بگیرد.
آقای عبادی
نماینده مردم بیرجند خوسف و درمیان در مجلس:
بیرجندرسا- حجت الاسلام عبادی با تاکید بر رعایت اصل صداقت و امانت توسط اصحاب رسانه،تصریح کرد: رسالت خبرنگاران در ادامه رسالت انبیا هست و به همین جهت بسیار مهم بوده و باید به آن توجه ویژه شود.
انتظار
روایتی از زائران سرزمین خورشید؛
بیرجندرسا- بعد از سخنرانی بوی سپند، دعا و صلوات و نسیم غروب چهارشنبه احساست را به عرش می برد. اشک ها بدون واسطه بر گونه ها سرازیر هستند و دست ها نیز بی اختیار برای مناجان بالا می روند، انگار همه به دنبال معجزه ی به رنگ خورشید هستند.
بیرجندرسا- تعدادی از معلولان جسمی حرکتی توانبخشي حضرت علي اکبر(ع) بيرجند هستند از اولين روز ماه مبارک رمضان همچون ديگر مسلمانان «بدون هیچ اجباری و با عشق و علاقه» روزه مي گيرند.
امام رضا
بیرجندرسا- دراندیشه و سیره رضوی اولویتهای مهمی برای مبارزه با محرومیت و فقر در نظر گرفته شده است و بررسی سیره رضوی نشان دهنده این اولویتها وضروریات است.
جوان
بیرجندرسا- دیگر زمان آن رسیده همانند تیم ملی والیبال ، کارها را به جوانان سپرد، چرا که آنان می خواهند، آینده خود را با دستان خود بسازند، نه با دستان پدر بزرگانی که نیازمند، عصا برای حرکت کردن هستند، که آنان ساخت عصا را تنها در نگاه کردن به بیرون مرزها می دانند، و می خواهند عصای خود را از فروشگاه های اروپایی و آمریکایی بخرند.
روحانی
ردپای پول کثیف در انتخابات؛
بیرجندرسا- مسئولان ستاد روحانی، با خریدن کانال‌های زنجیره‌ای پرمخاطب برای تبلیغ دولت و کمک به حسن روحانی در انتخابات کردند.
بیرجندرسا-عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از برداشت ۲۰ هزار میلیارد تومانی دولت از خزانه کل کشور برای پرداخت مطالبات در هفته پایانی مانده به انتخابات ریاست‌جمهوری خبر داد.
روحانی
تب وتاب ستادهای انتخاباتی در بازدید استاندار
بیرجندرسا- شب گذشته استاندار خراسان جنوبی در حالی از ستادهای تبلیغاتی کاندیدای ریاست جمهوری در بیرجند بازدید کرد که در ستادروحانی برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی تمام قد، حضور داشته و شعار سلام بر پرویزی درود بر روحانی سر دادند.
مستند رمز پیروزی
بیرجندرسا- در این مستند گوشه از خاطرات دوران اصلاحات از زبان محمد خاتمی در زمینه انرژی هسته ای و راز و رمز پیروزی حسن روحانی در ریاست جمهوری سال 92 به تصویر کشیده شده است، رازی که همچنان ادامه دارد.
انتقاد
از شعار آزادی،حقوق شهروندی بانوان تا عمل:
بیرجندرسا- شب گذشته مناظره دانشگاه بیرجند، بین سه نماینده کاندیدای ریاست جمهوری با تمام حواشی آن برگزار شد، شبی که شعارها به صورت عمل جلوی چشمان دانشجویان به واقعیت تلخ تبدیل شد، واقعا چه کسی دروغگوست؟!!!
جهانگیری
بیرجندرسا- مرد مناظره اول دست خالی به میدان آمده بود، و تنها با انشاء بی ربط خود به حاشیه رفت، مردی که خود را از جنس معدن می داند، حقوق 17 ماه معدنچیان را در جیب حقوق نجوم بگیرا می بیند و سکوت می کند و فقط انشاء مدیران نجومی را می خواند و کاری از دستش بر نمی آید.
مناظره
باداشت اختصاصی:
بیرجندرسا- در سال های اخیر یکی از مهمترین دلیل مشارکت بالای مردم را می توان مناظره های زنده انتخاباتی بین کاندیداها دانست، چرا که هیجان زنده بودن و عکس العمل رقیب در قبال حریف مقابل هیجان را دو چندان کرده است تا جایی که مشارکت مردم به خاطر این آزادی بیان بالا رفته است.
روحانی
یاداشت اختصاصی بیرجندرسا:
بیرجندرسا- با گذشت زمان جایگاه ریاست جمهوری به قدری افت کرده است که هر کسی خود را رئیس جمهور کشور عزیزمان می داند، هر کسی بدعت جدیدی می گذارد، اهانت، توهین، گوش ندادن به توصیه های رهبری ، زیر پا گذاشتن خون شهدا و از همه مهمتر، چشم در چشم مردم نگاه کردن و مثل آب خوردن دروغ گفتن، آیا این افراد می توانند یک روستا را اداره کنند؟ چه برسد به کشور بزرگی همچون ایران اسلامی عزیزمان را؟؟
زلزله
بیرجندرسا- کار انتخاباتی و عکس تبلیغاتی پی شیک بازی و کارهای تر و تمیز و ربان قیچی زدن و عکس گرفتن با بی حجاب های شمال تهران نیست؛ گل و لای سیل و آوار زلزله و داد و فریاد آوارگان و دیدن جنازه و کمک به خلق خدا اگر کار تبلیغاتیست، لطفا تبلیغات کنید!!

صفحه‌ها