تولیت آستان قدی رضوی
تولیت آستان قدس رضوی:
بیرجندرسا-حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه سخنان رهبری برگرفته از دین بوده و حلقومش حلقوم دین و سخن خدا و پیامبر است گفت: امروز توانمندترین آگاه ترین و دلسوزترین فرد به این ملت رهبری است و سخن او سخن همه ملت ایران است.
حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی
بیرجندرسا- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه با شاخص‌های بالای استان نیروی انسانی می تواند کمک برای رونق هرگونه سرمایه گذاری در استان باشد.
مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور مطرح کرد
بیرجندرسا-مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور گفت: امروزه استقلال و مشخصه های بارز انقلاب الگویی برای دیگر ملت ها است.
غیب پرور
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
بیرجندرسا-رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ۳۲۵ محله توسط سازمان بسیج مستضعفین انتخاب شده است.
استاندار
استاندار خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان‌جنوبی گفت: وقایع و اتفاقات اخیر حرص و طمع شتاب آلود و ابلهانه دشمن را به دنبال داشت که در کف خیابان‌های کشور مشهود بود.
سهام عدالت
معاون وزیر اقتصاد خبر داد:
بیرجندرسا-معاون وزیر اقتصاد از آغاز مرحله جدید پرداخت سود سهام عدالت خبر داد و گفت:کارمندان، بازنشستگان لشگری،کشوری وتامین اجتماعی،کارگران فصلی و روستاییان خارج از حمایت کمیته امداد فعلاسود نمی گیرند.
رهبر
سحرگاه امروز صورت گرفت؛
بیرجندرسا-رهبر معظم انقلاب اسلامی سحرگاه امروز در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی و گلزار شهدا حضور یافتند.
لامعی
در ایام ا... دهه مبارک فجر 96محقق می شود:
بیرجندرسا-مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در طول دهه مبارک فجر امسال 51 طرح آموزشی، پرورشی و عمرانی در مدارس استان به بهره برداری می رسد.
رهبر انقلاب
بیرجندرسا-رهبر معظم انقلاب همواره یکی از مشوقان به امر کتابخوانی بوده‌اند. جدیدترین روایتی که از مهارت ایشان در کتابخوانی منتشر شده، یادداشتی است از یکی از اساتید دانشگاه از دیداری که با معظم‌له در روزهای اخیر داشته است.
شهردار
شهردار بیرجند:
بیرجندرسا-شهردار بیرجند گفت: شهر ایده‌آل و مطلوب شهری است که به خواستگاه‌های شهروندان نزدیک باشد و برای داشتن شهری امن و شهری که شهروندان از نظر اقتصادی در رفاه باشند تلاش خواهیم کرد.
مقام معظم رهبری
بیرجندرسا-بنا به گفته مسئولان کتابخانه آستان قدس رضوی(ع)، رهبر معظم انقلاب بزرگترین واقف آثار هنری در این مرکز هستند. ایشان تاکنون بیش از ۱۸هزار اثر شامل نسخ خطی و چاپ سنگی به مجموعه مخطوطات اهدا کرده‌اند.
آیت الله نوری همدانی تاکید کرد:
بیرجندرسا- آیت الله نوری همدانی گفت: شما زنان نقش تاثیرگذاری در هدایت جامعه دارید و باید سعی کنید با سواد بوده و چراغی برای عالم اسلام باشید چرا که دنیای امروز به علوم اسلامی نیاز دارد و کسی که در این راه قدم بردارد کار بزرگی انجام می دهد.
استاندار
شهردار بیرجند:
بیرجندرسا-شهردار بیرجند با پیشنهاد برگزاری گردهمایی شهرداران مراکز استان‌ها در بیرجند گفت: گردهمایی شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی مراکز استان‌ها با عنوان "بیرجند شهر تمیز" اردیبهشت ماه سال آینده در بیرجند برگزار می‌شود.
طی هفته گذشته؛
بیرجندرسا-جانشین پلیس راه خراسان جنوبی از وقوع ۲۴ فقره تصادف در جاده های استان طی هفته گذشته خبر داد و گفت: این حوادث ۲۸ مجروح و دو کشته به جای گذاشته است.
عبادی
نماینده مردم بیرجند در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند،‌ درمیان و خوسف در خانه ملت گفت: مهم‌ترین هدف دشمن در ایجاد تنش و آشوب در کشور این است که مسئولان کشور نتوانند اقتصاد کشور را به خوبی دنبال و مشکلات مردم را برطرف کنند.

صفحه‌ها