در همایش چهلمین سالگرد آیت‌الله مصطفی خمینی
بیرجندرسا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای دوست آمریکا هم اذعان دارند این کشور شیطان است.
رئیس کل دادگستری استان تهران در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد
بیرجندرسا- رئیس کل دادگستری استان تهران از محاکمه استانداران و فرمانداران متهم در پرونده جرایم انتخاباتی و استعلام دادگاه کارکنان دولت از مراجع ذی‌صلاح خبر داد و گفت: از هفته آینده موعد صدور حکم در این پرونده‌ها فرا می‌رسد.
بیرجندرسا-آقازاده‌ای که آقازاده نبود؛ پادگان‌خواری در تهران؛ معرکه‌گیری با زنبیل قرمز؛ آغاز نیم‌بند طرح رجیستری و وداع تلخ با جام‌ جهانی؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
امام جمعه سرایان:
بیرجندرسا-امام جمعه سرایان گفت: مسیری که برجام در طی این چند سال گذشت و ماهها با کشورهای غربی مذاکره کردیم، امروز گام به گام به روشن شدن حقیقت شعار «مرگ بر آمریکا» که صرفا لقلقه زبان و تنها یک شعار سیاسی برای یک دوره تاریخی مشخص و معینی نبود، می رسیم.
امام جمعه اهل سنت درمیان:
بیرجندرسا-امام جمعه اهل سنت درمیان با بیان اینکه وحدت مسلمانان شعار اصلی انقلاب اسلامی است، بیان داشت: جامعه اهل سنت همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند.
بیرجندرسا-علی الظاهر قطعی شدن حضور جاسوس در تیم مذاکرات هسته ای انچنان برای دولت و همفکرانش گران تموم شده است که زنجیره‌ای‌ها مأمور به ماله کشی شده‌اند.
«تحریف»؛ ویژگی مشترک جریانهای نادم از گذشته
بیرجندرسا-اصلاح‌طلبان و جریان هاشمی زد و خوردهای سالهای 70 تا 84 را سانسور می‌کنند؛ حامیان منتظری و خط‌امامی‌ها دعواهای چندین ساله بیت امام و منتظری را سانسور می‌کنند؛ همه‌ی اینها مواضع و نطقهای پرشورشان علیه نهضت‌آزادی را سانسور می‌کنند.
با حضور رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان؛
بیرجندرسا-ر مراسمی رئیس جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی معرفی شد.
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان:
بیرجندرسا-رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان با بیان اینکه با بیان اینکه جامعه اهل سنت در ایران امروز ۲۰ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد و در کنار مابقی نمایندگان فعالیت می کنند، گفت: خوشحالیم که علمای اهل سنت ما در خراسان جنوبی بسیار با نجابت بوده و در همه صحنه ها حامی جدی جمهوری اسلامی هستند.
بیرجندرسا- یک مقام وزارت خارجه کره شمالی گفت تا زمانی که مشکلات این کشور با آمریکا حل و فصل نشود، به مذاکرات شش جانبه باز نخواهد گشت.
بیرجندرسا- منابع آگاه ترکیه ای اعلام کردند ۶ بانک ترک به اتهام نقض تحریم ها علیه ایران، با میلیاردها دلار جریمه از سوی مقامات آمریکایی مواجه هستند.
بیرجندرسا- در پی فروپاشی سریع داعش در عراق و سوریه، آمریکا فرماندهان اصلی این گروه را به محلی نامعلوم انتقال داد اما با ازسرگیری عملیات خونین این گروه محل حضور آنان مشخص خواهد شد.
کرکوک همه چیز را عوض کرد؛
بیرجندرسا-عملیات آزادسازی کرکوک درحالی از سوی بغداد کلید زده شده که «مسعود بارزانی» هیچ گاه تصور نمی کرد، چنین تبعات کمرشکنی برای وی به همراه داشته باشد و از وی مهره ای سوخته بسازد.
منطقه قفقاز جنوبی جولانگاه سیاست‌های غیردینی؛
بیرجندرسا-بانوان مسلمان کشور آذربایجان بیش از ۱۵ سال است که از داشتن حجاب در اماکن دولتی محروم هستند و باید تصاویر آن‌ها بر روی اوراق شناسایی بدون داشتن حجاب اسلامی باشد.
بیرجندرسا-اولین بخش از تاریخ‌نگار از ماجرای دستگیری رهبر معظم انقلاب در جریان سفر به بیرجند، روایت خواهد کرد.

صفحه‌ها