ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا-مهلت ‌نام نویسی بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی که از یک دی آغازشده است تا 30 بهمن...
7865
بیرجندرسا-عباس خرمشاهی هنرمند جوان خوسفی در راستای همدردی برای قربانیان کشتی سانچی با هنر خود کشتی...
بیرجندرسا- "حسین امیرآبادی زاده"، عکاس ایسنای خراسان‌جنوبی و عضو بنیاد نخبگان شاهد و...
مهاجرت
بیرجندرسا-عضو هیأت مدیره ستاد اقتصادی آستان قدس رضوی با بیان اینکه نوار مرزی کشور در حال تخلیه است...
شهردار
بیرجندرسا-شهردار بیرجند گفت: شهر ایده‌آل و مطلوب شهری است که به خواستگاه‌های شهروندان نزدیک باشد و...

از میان خبرها

بیرجندرسا- دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در دومین روز سفرش به خراسان جنوبی امروز از بیمارستان 280 تختخوابی بیرجند بازدید کرد.
سردار نقدی
بیرجندرسا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: لغو تحریم بانک سپه و باز پس گیری یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار از اموال بلوکه شده ایران پس از 36 سال هی
کارشناس مسائل عالی استراتژیک اظهار کرد: در تبادل آزادی این 4 نفر، 7 نفر ایرانی از بندهای آمریکا آزاد شدند با این تفاوت که این 4 نفر مقصر بودند اما 7 ن
امام جمعه
امام جمعه بیرجند:
بیرجندرسا- حجت الاسلام رضایی با اشاره به نقص برجام و تمدید تحریم‌ها، گفت: آمریکا به قراردادش عمل نکرده اما برخی توجیه می‌کنند!! وظیفه داریم در برابر مستکبران ایستادگی کنیم، تنها راه حل مشکلات کشور اقتصاد مقاومتی است که موجب اقتدار کشور می شود.

عناوین ویژه

قاسمی
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی صیانت از انقلاب را رسالت اصلی سپاه دانست و گفت: تمامی طرح ها و برنامه های چندین ساله دشمن با هدف خار کردن انقلاب اسلامی نیز اجرایی می شود.
راهپیمایی
بیرجندرسا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با صدور اطلاعیه‌ای مردم خراسان‌جنوبی را به شرکت در تظاهرات ضدآمریکایی در پاسخ به سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا دعوت کرد.
عبادی
امام جمعه بیرجند:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند با انتقاد از سکوت کشورهای اسلامی و برخی از مدعیان حقوق بشر و آزادی در دنیا، گفت: اینها در حالی ادعای حقوق بشر دارند، که در مقابل نسل کشی در میانمار سکوت کردند.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که یکی از اصول مسلمانی بی تفاوت نبودن در مقابل ظلم و ستم است، گفت: نشانه دین عدل بوده و بی تفاوتی در برابر ظلم، سبب بطلان عبادات و اعمال انسان می شود.
حوزه
بیرجندرسا- مراسم تودیع و معارفه مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی با حضورحجت الاسلام و المسلمینسید مصباح عاملی مدیر حوزه علمیه خراسان فردا دوشنبه برگزار می شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- ایت الله عبادی با تاکید بر این که گروه و باند نباید نقشی در تصمیم گیری های ملت داشته باشند،اذعان داشت: این عامل سبب لطمه خوردن شدید ملت و متعاقب آن، طمع دشمن به نا امینی در منطقه می گردد.
سرلشکر باقری در همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه
بیرجندرسا-رییس ستاد کل نیروهای مسلح قدرت موشکی ایران را دفاعی و غیر قابل مذاکره و معامله دانست و گفت: هم‌ردیف شمردن سپاه با گروه‌های تروریستی و اعمال تحریم‌های مشابه، ریسک بزرگی برای آمریکایی‌هاست.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- آیت الله عبادی با بیان اینکه آنچه که از فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان اقتصاد مقاومتی بارها بیان شده است، و تاکید دارند که در مقابل دشمن خود را مقاوم کنیم، گفت: تمام متخصصین امر هم تاکید دارند که باید در برابر دشمن اقتصاد خود را مقاوم کنیم تا دشمن از ما قطع امید کند، این تنها لفظ نیست و در میدان باید عملی شود.
رهبری
رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه:
بیرجندرسا- رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر استفاده قوه قضاییه از ظرفیت های قانونی، خاطرنشان کردند: احیا و استیفای حقوق عامه و حمایت از آزادیهای مشروع مردم از وظایف مهم قوه قضاییه است.
عبادی
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- حجت الاسلام والمسلمین عبادی با تاکید بر ضرورت تربیت طلاب انقلابی و باسواد، نقش عالمان دینی را روشنگری در جامعه دانست.
رئیس بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی:
بیرجندرسا- رئیس بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی با اشاره به ترور بیش از 17 هزار نفر در دهه 60 در کشور توسط منافقین، اظهارداشت: برخی ها نباید طوری سخن بگویند که دشمن شاد شود و طمع کند.
نماز
بیرجندرسا- امسال شکوه و عظمت ایران اسلامی با دو واقعه تاریخی یعنی حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس و پرتاب موشک های سپاه بر قلب تروریست ها را در منطقه خاورمیانه برای جهانیان به نمایش گذاشت.
عبادی
با صدور بیانه ای انجام شد؛
بیرجندرسا-بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با صدور بیانه ای از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد.
گزارشی از راهپیمایی مردم خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- امروز از همه اقشار جامعه از پیر و جوان، زن و مرد و اعم از روحانیون، ایثارگران، کارگران، کارمندان، نیروهای نظامی، بسجیان آمده بودند تا با لب های خشکیده، فرمایش رهبر خود را تکرار کنند که " اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید".