نمایش 1 - 10 از 881
بیرجندرسا- کارگردان مستند «مثل ماهی» با اشاره به اینکه این فیلم درباره جانبازی است که از ۳۳ سال قبل تاکنون نتوانسته بخوابد از راه اندازی کمپینی برای کمک به بهبود این جانباز خبر داد.
ابراهیمی
عضو جامعه روحانیت مبارز:
بیرجندرسا- عضو جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر این که رسانه انقلابی رسانه ای نیست که یک سویی و تک بعدی به مسایل نگاه کند، گفت: امیدوارکردن و گره زدن مردم به آرمان های بلند انقلاب اسلامی ایران، جزو نخستین رسالت های رسانه های انقلابی است.
روایتی از خادمی حرم کوی عشق
بیرجندرسا- محمد رضا کوثری، روحانی عاشق و مهربانی است، که در رکاب کاروان «زیر سایه خورشید» خادمام حرم مطهر حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع)، پیام و عطر حرم رضوی را به دروترین مناطق ایران می رساند.
ابراهیمی
عضو جامعه روحانیت مبارز:
بیرجندرسا- عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان این که دین مبین اسلام مخالفت جدی با بحث ولنگاری فرهنگی را دارد، گفت: ولنگاری فرهنگی عامل تهدید ارزشهای جامعه است.
گفتگو با دختر بی حجابی که چادری شد؛
بیرجندرسا-در دانشگاه دوستان قدیمی فکر می کردند من از اول نفودی بسیج بوده ام و در مرحله اول احساس خود من این بود که دوستان تازه ام در بسیج و تشکل هایی که تازه در حال جذب شدن به آن بودم حس می کنند من نفوذ ی ام. اما بعدا همه چیز حل شد ولی روزهای سختی بود.
دارند مقام نخست مسابقات بین المللی قرآن کریم در کشور مالزی:
بیرجندرسا- ظاهری دلنشین و چهره ای سراسر از آرامش و متانت دارد، در او خبری از کبر وغرور دیده نمی‌شود، آرام وشمرده شمرده اما با معنا سخن می‌گوید، او زندگی و موفقیت خود را مدیون قرآن و تولد دو فرزندیش که هدیه الهیست، می داند.
2030
مدیرحوزه علمیه حضرت نرجس(س) بیرجند:
بیرجندرسا- مدیر حوزه علمیه حضرت نرجس(س) بیرجند با بیان اینکه امروزه دغدغه‌های دینی کمرنگ و شاهد ولنگاری فرهنگی در جامعه هستیم، گفت: سند 2030 سندی فاجعه آمیز بود و ما باید در برخی زمینه‌های فرهنگی مانند مسائل قرآنی آتش به اختیار باشیم و منتظر ورود دستگاه‌های دولتی نباشیم.
عید فطر
امام جمعه سرایان:
بیرجندرسا- حجت الاسلام والمسلمین نجمی پور با بیان این که اجتماع مردم در عید فطر به قیامت تشبیه شده است،گفت:عید فطر در حقیقت نماد امت واحده اسلامی است.
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
بیرجندرسا- امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه این حرکات تروریستی از عزم واراده ملت ایران چیزی کم نکرده، بلکه سبب انسجام بیشتر اقوام ومذاهب در برابر دشمنان میشود، گفت: حرکات تروریستی محکوم است وما، خواهان محکوم کردن این حرکات از سوی دستگاه‌های بین المللی هستیم.
رمضان
مدیربنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیربنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان جنوبی ضمن اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان، گفت: این ماه، بهترین فرصت تبلیغ برای طرح مسائل روز است.

صفحه‌ها