نمایش 1 - 10 از 894
آقای عبادی
نماینده مردم بیرجند در مجلس در گفت وگو با بیرجند رسا:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: 500 روستای ما با تانکر آب‌رسانی می‌شود اما وزیر سابق نیرو و دیگر بخش‌ها در خصوص انتقال آب به استان هیچ کاری انجام ندادند.
تاچ سی
رییس هیات مدیره شرکت تاچ سی در گفت وگو با بیرجند رسا:
بیرجندرسا-رییس هیات مدیره شرکت تاچ سی با بیان اینکه تاچ سی اولین شرکت تاکسی اینترنتی در ایران است که سرویس بانوان و تشریفات را دارد، گفت: بیرجند چهارمین شهری است که تاچ سی در آن فعالیت می‌کند.
فاروقی
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
بیرجندرسا- امام جمعه اهل سنت بیرجند گفت: ابرقدرت های استعمار از اسلام و مسلمانان وحشت دارند و می ترسند که اگر مسلمانان سر سفره واحدی بنشینند، خبری از چپاول و استعمار آنها نباشد.
راستگو
امام جمعه درح:
بیرجندرسا-امام جمعه درح ضمن اشاره به ضرورت توجه به وحدت در جامعه، گفت: وحدت اکسیر نجات بخش مسلمانان است.
خوشخو
مدیر بنیاد مهدویت خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیر بنیاد مهدویت خراسان جنوبی گفت: اجتماع بزرگ خودجوش مردمی بیعت با امام زمان(ع) روز سه شنبه هفته جاری همزمان با سراسر کشور، در بیرجند برگزارمی شود.
محمود نوری
امام جمعه شوسف:
بیرجندرسا-امام جمعه شوسف گفت: رشادت های مدافعین حرم و فرمانده فاتح اسلام، سردار سلیمانی بحمد الله به پیروزی جهان اسلام تبدیل شد و ثابت کرد مقاومت بهترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است.
خوشخو
مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان جنوبی تاکید کرد:
بیرجندرسا-مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان‌جنوبی با اشاره به مسائل و مشکلات مطرح در جامعه فعلی، گفت: لازم است که یکسری وقفیاتی در بحث تسهیل ازدواج جوانان در نظر گرفته شود.
رضایی
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: تاکنون ۳۲ کاوران پیاده و بیش از ۵۰۰ کاروان با اتوبوس از خراسان جنوبی به مشهد اعزام شده است.
ناصری
فرماندار شهرستان بیرجند در گفت‌وگو با بیرجند رسا:
بیرجندرسا-فرماندار شهرستان بیرجند با بیان اینکه 11محله داریم که برنامه آتی ما راه اندازی نهادهای توسعه محله در هر یک از مناطق و پیگیری مشکلات مردم است، گفت: مهم ترین مشکل محله فرزان رفع مشکلات بهداشتی، افزایش سطح امنیت اجتماعی و آسفالت کوچه‌ها است.
نجمی
امام جمعه سرایان در گفتگو با بیرجند رسا:
بیرجندرسا-امام جمعه سرایان از اربعین حسینی به عنوان بزرگترین مانور یکتاپرستی جهان اسلام علیه کفر جهانی یاد کرد و گفت: اربعین خواب آشفته اجتماع فرزندان ابلیس یعنی صهیونیست ها و استکبار جهانی را آشفته کرده است

صفحه‌ها