نمایش 1 - 10 از 875
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
بیرجندرسا- امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه این حرکات تروریستی از عزم واراده ملت ایران چیزی کم نکرده، بلکه سبب انسجام بیشتر اقوام ومذاهب در برابر دشمنان میشود، گفت: حرکات تروریستی محکوم است وما، خواهان محکوم کردن این حرکات از سوی دستگاه‌های بین المللی هستیم.
رمضان
مدیربنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیربنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان جنوبی ضمن اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان، گفت: این ماه، بهترین فرصت تبلیغ برای طرح مسائل روز است.
ازدواج
امام جمعه شوسف:
بیرجندرسا- حجت الاسلام نوری روند افزایش سن ازدواج در جامعه را مورد انتقاد قرار داد و گفت: متأسفانه امروز شاهد افزایش تجرد و گرایش جوانان به ازدواج در سنین بالا هستیم که در این زمینه جوانان باید سطح توقعات خود را کاهش دهند و برای حفظ پاکدامنی خود ازدواج کنند.
اشتغال
امام جمعه سرایان:
بیرجندرسا- حجت الاسلام نجمی پور با بیان این که کمبود اشتغال تنها یک درد نیست، اذعان داشت: بیکاری، فساد، فحشا، طلاق و بسیاری از آسیب های اجتماعی دیگر از عوارض فقدان اشتغال و نبود شغل درجامعه ناشی می شود.
ائمه اطهار
کارشناس مذهبی:
بیرجندرسا- حجت الاسلام نیساری سبک زندگی غربی را، مناسب کشورهای اسلامی ندانست و تبیین کرد: تقلید از غرب و زندگی غربی سبب فروپاشی و تزلزل بنیان خانواده می شود.
حضرت فاطمه
مدیر مدرسه علمیه بشرویه:
بیرجندرسا- مدیر مدرسه علمیه بشرویه با بیان این که حضرت زهرا(س) محور عالم خلقت است، گفت: هیچ الگویی برای افراد و خانواده ها؛ کامل و بهتر از حضرت زهرا(س) نیست.
آتش
امام جمعه عشق آباد طبس:
بیرجندرسا- حجت الاسلام مظاهری با بیان این که چهارشنبه سوری یک سنت کاذب و دروغین است، گفت: چه خوب است، که خانواده ها به جای خرید مواد محترقه به نیازمندان کمک کنند.
رئیسی
تولیت آستان قدس رضوی:
بیرجندرسا- آیت الله رئیسی گفت: آقای وزیر کشور باید این وضعیتی که در خراسان‌جنوبی بوجود آمده است را مورد بررسی قرار دهند؛ به‌ویژه نگرانی‌هایی که از سوی آیت الله عبادی نماینده مقام معظم رهبری در خراسان‌جنوبی مطرح شده است.
امام جمعه
امام جمعه بیرجند:
بیرجندرسا- امام جمعه بیرجند یاد آور شد: حضور در صحنه ها تنها کافی نیست، بلکه قدمی است برای برنامه ریزی تا به پیشرفت حقیقی برسیم، یادمان باشد که شهدا تنها در صحنه حضور نداشتند بلکه ایثار کردند.
عبادی
نماینده مردم بیرجند درمجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا- حجت الاسلام عبادی اظهار کرد: مسئولین امروز باید بدانند که شهدا برای شهادت به میدان نرفتند که اگر چنین بود، یاد و خاطره شان تا به امروز باقی نمی ماند، بلکه رفتن تا ضمن حفظ آرمان های انقلابشان، رضای خداوند را نیز جلب کنند.

صفحه‌ها