نمایش 1 - 10 از 908
رئیس شورای هیئت های مذهبی خراسان جنوبی مطرح کرد
بیرجندرسا-رئیس شورای هیئت های مذهبی خراسان جنوبی تفرقه در تشکل های دینی از اهداف دشمن است، گفت: دشمن با مبدل سازی مداحان، به دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه در هیئت های مذهبی است
جهاد
بیرجندرسا-حسین هاونگی از نخبگان بسیجی است که از سال های کودکی عمرش برای انقلاب و آرمان های امام راحل هزینه کرده است.
شفیعی
فرماندار شهرستان خوسف خبر داد
بیرجندرسا-فرماندار شهرستان خوسف با بیان اینکه رتبه اول کانی‌های فلزی را در خراسان جنوبی داریم، گفت: در بحث اسانس گیری از گل نرگس و فرآوری گیاهان دارویی نیز سرمایه گذاری اعلام آمادگی کرده است.
حجت الاسلام علیپور
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین خبر داد
بیرجندرسا-رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برای اجرای بهتر برنامه‌ها در ایام الله دهه مبارک فجر، ۷۰ مبلغ اعم از مستقر، طرح هجرت، بومی و اعزامی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را تبیین خواهند کرد.
حجت الاسلام رضایی
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه یکی از مهمترین عوامل پیدایش آسیب های اجتماعی بیکاری است، افزود: فقر ومشکلات اقتصادی، دوستان ناباب، محیط، تربیت نادرست، فضای مجازی از عوامل پیدایش آسیب های اجتماعی است.
هاشمی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون ۱۱۰ وقف جدید در استان به ثبت رسیده است، گفت: سند مالکیت ۷۰۰ هکتار زمین به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان که این موقوفه دارای ۴۵ نیت برای کمک به فقرا و حوزه‌های علمیه و طلاب است اخذ شد.
بافندگان
معاون کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: مددجویان این نهاد در 9 ماهه سال جاری بالغ بر یک میلیارد و 652 میلیون تومان فرش به فروش رسانده اند.
شتر
سرپرست دامپزشکی خوسف در گفت‌وگو با بیرجند رسا:
بیرجندرسا-سرپرست دامپزشکی شهرستان خوسف گفت: از آن جایی که خوسف در پرورش شتر در کشور و استان شناخته شده است اما از مهم ترین موانع بر سر راه تولید و پرورش شتر و توسعه آن نبود کشتارگاه اختصاصی شتر مهم ترین دغدغه است.
تخلف
طی یک هفته گذشته؛
بیرجندرسا-جانشین پلیس راه خراسان جنوبی از وقوع هشت هزار و 637 فقره تخلف طی یک هفته گذشته در جاده های استان خبر داد.
سلم آبادی
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی از اجرای ۳۰۵ طرح مشاغل خانگی توسط مددجویان در هشت ماهه سال جاری خبر داد.

صفحه‌ها