نمایش 1 - 10 از 21
بیرجندرسا-اگر دامنه اخلاق اسلامی به ازدواج کشیده شود، بسیاری از مشکلات به برکت خُلق ملکوتی برطرف می گردد و با ازدواج اسلامی به جای مشکل، برکت پیدا می شود و مبارک ترین اتفاق زندگی پدید می آید.
گزارشی کوتاه از یک ماه خاطره انگیز
بیرجندرسا- ماه مبارک رمضان ماه مهمانی خداست. و وقتی خدا میزبان انسان باشد باید منتظر اتفاقات ویژه ای باشیم به خصوص از نوع درونی و معنوی! امسال برای من که دومین سال دانشجویی را در دانشگاه فردوسی مشهد سپری می کردم در نوع خودش خاص، ویژه و البته لذت بخش بود.
مقیمی
ترس و شروط معاون وزیر کشور:
بیرجندرسا- جمعه شب بود که مردم در کنار طلاب و امامان جمعه متحصن در مدرسه سفیران هدایت منتظر حضور مقیمی بوده اما این انتظار بیش از 5 ساعت طول کشید و این در حالی بود، که مقیمی از خروش مردم ترس داشته و شرط آمدنش را سکوت جمعیت عنوان کرد.
آیت الله هادی هاوی
بیرجندرسا- آیت الله محمد هادی هادوی از معدود عالمانی بود که همراه با دخالت در سیاست، زهد و تقوای خود را حفظ کرد و در منابع، از فضل و دانش و کمالات نفسانی و اخلاقی شیخ هادی ستایش شده است.
بیرجندرسا- در مراسم کنگره ملی امامزادگان امروز آیین غبارروبی آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) چهارمین حرم اهل بیت(ع) با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
حجاب
عمل به توصیه شهدا در مکانی که به نام شهداست؛
بیرجندرسا- هدف ما گسترش فرهنگ حجاب و عفاف است و شاید به خاطراین محدودیتی که ایجاد شده برخی تحمل نکنند,اعتراض داشته باشند و حتی تعدادمراجعه کنندگان و میزان درآمد کاهش یابد, اما کسانی که معتقد به اصول هستند ازما حمایت می کنند..
بیرجندرسا- زمانی که میت در پاسخ سؤالات دو فرشته نکیر و منکر، فروماند، آن ها آنچنان با گرزی که به همراه دارند بر فرق سر او می زنند که همه حیوانات جز انسان و جن، می فهمند و به وحشت می افتند.
در گفتگو با پایگاه خبری بیرجند رسا مطرح شد؛
بیرجندرسا- امام جمعه شهرستان سرایان تنها راه آسیب زدن به ملت ها را ایجاد اختلاف و تفرقه عنوان کرد و گفت: مردم و مسئولان باید بدانند که وحدت یک تکلیف سیاسی و دینی است.
آب
بیرجندرسا- اعمال و افكار انسان چه خوب و چه بد، هم بر خودش تأثیر گذار است و هم بعضاً بر دیگران و اجتماع، عیب جویی نیز به عنوان یك بیماری اخلاقی آثاری شوم و منفی بر خود عیب جو و بر دیگران دارد، آبروی مؤمنین نزد خداوند ارزشمند است و اجازه نمی‌دهد تا حیثیت آنها، توسط عده‌‌ای بی تقوا و حسود به خطر بیفتد و علاوه بر مجازات اخروی، در همین دنیا نیز او را رسوا می‌سازد.
امام زاده
خراسان جنوبی مهد فرهنگ و ادب
بیرجندرسا- مسافران زیادی در پنج روز گذشته به بارگاه مطهر بی‌بی‌زینب خاتون(س) خواهر امام رضا(ع) در روستای کاهی شهرستان سربیشه استان خراسان جنوبی مشرف شده‌اند.

صفحه‌ها