ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا- حجت الاسلام نوری روند افزایش سن ازدواج در جامعه را مورد انتقاد قرار داد و گفت: متأسفانه...
بیرجندرسا- معاون هنري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي همچنین با تقدیر از مردم بومی این تالاب که در...
بیرجندرسا- افتتاح نمایشگاه معرفی مشاغل روز شنبه به مناسبت هفته مشاغل در بیرجند مرکز خراسان جنوبی...
روحانی
بیرجندرسا- مسئولان ستاد روحانی، با خریدن کانال‌های زنجیره‌ای پرمخاطب برای تبلیغ دولت و کمک به حسن...

استخدامی
ماهواره

از میان خبرها

لبیک یا حسین
بیرجندرسا-«هیچ فرشته ای در آسمان ها و زمین نیست مگر اینکه می خواهد خداوند متعال به او رخصت دهد تا به زیارت امام حسین علیه السلام مشرف شود .چنین است که
قرآن
بیرجندرسا- گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس فرهنگی اداره اوقاف سرایان با اشاره به اینکه ۲۱ نفر از شرکت‌کنندگان به مسابقات استانی راه یافتند، گفت: برگزار
فرهنگ قران
بیرجندرسا- کارشناس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف خراسان جنوبی در تشریح برنامه‌های تلاوت «رضا جمعه منصور»، قاری مصری از برپایی محافل انس با قرآن با حضور ای
آیت الله هادی هاوی
بیرجندرسا- آیت الله محمد هادی هادوی از معدود عالمانی بود که همراه با دخالت در سیاست، زهد و تقوای خود را حفظ کرد و در منابع، از فضل و دانش و کمالات نفسانی و اخلاقی شیخ هادی ستایش شده است.

عناوین ویژه

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گسترش عدل را از اهداف بعثت انبیاء دانست و گفت: باید این هدف در متن زندگی شخصی و اجتماعی و عرصه های سیاسی نیز پیاده شود.
سلام بر مولود کعبه
بیرجندرسا- آمدی و کعبه لحظه های رسیدنت را در آغوش معطرش تجربه کرد ...
اعتکاف، مجال بندگی
بیرجندرسا- ماه رجب ماه سلوک و زدودن زنگارهای شیطانی از آیینه دل است، ماه ولایت و برافروختن چراغ معرفت در شبستان وجود است، ماه رجب ماه اعتکاف است.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از نام نویسی ۱۷ هزار و ۳۵۰ نفر برای شرکت در مراسم معنوی اعتکاف در استان خبر داد و گفت: نام نویسی در محل برخی مساجد همچنان ادامه دارد.
به مناسبت سالروز شهادت سید مرتضی آوینی؛
بیرجندرسا- آوینی در ظلمت نیهلیسم نور موعود را می‌دید. ولی دلخوشی به وعده، عین مهمل نشستن نیست. بلکه دست کم به نزد وی کمر همت بستن بود.
نوفرستی
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی گفت: پیش بینی می شود امسال 9 کاروان حج تمتع داشته باشیم که از این کاروان ها یک کاروان را براداران اهل سنت تشکیل می دهند و در هر کاروان چهار نفر به عنوان کارگذار خدمت خواهند کرد.
اعتکاف
سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- حجت الاسلام رضایی از برگزاری مراسم اعتکاف در ۲۵۰ مسجد استان در سال جاری خبر داد و گفت: در سال گذشته نیز مراسم اعتکاف در ۲۳۵ مسجد برگزار شد که این میزان به طور حتم در سال جاری افزایش خواهد یافت.
مکارم
بیرجندرسا- مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) در خراسان جنوبی گفت: آیت الله مکارم شیرازی همزمان با نیمه شعبان سال جاری مهمان خرسان جنوبی می شود.
روحانیت
کارشناس حوزه:
بیرجندرسا- حجت الاسلام زاهد ضمن اشاره به اهمیت سبک زندگی اسلامی در جامعه، گفت: طلاب و روحانیون به عنوان سمبل دین در فرهنگ سازی ایجاد سبک زندگی اسلامی بکوشند
ایت الله مکارم
واکنش آیت الله العظمی مکارم شیرازی به اظهارات استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- این مرجع تقلید ابراز داشتند: باید به برخی از استاندارها فهماند که جمهوری اسلامی دارای دو کلمه «جمهوری» و «اسلامی» است که کلمه اسلامی از معنای بالایی برخوردار بوده و با اظهارنظرهای خود با مردم درگیر نشوند.
چهارشنبه سوری
امام جمعه طبس:
بیرجندرسا- امام جمعه طبس با بیان این که چهارشنبه سوری مبنای عقلی و شرعی ندارد، خاطرنشان کرد: این موضوع، یک بدعت و یک امر خرافی بوده و ریشه درجهالت گذشتگان دارد.
فردوس
سخنگوی تحصن بزرگ روحانیون:
بیرجندرسا- حجت الاسلام بابایی اظهار کرد: استاندار در سخنانش همه مردم خراسان جنوبی را متدین خوش فکر می داند،بعد می گویند که باید فکر اساسی شود و فکرشان تغییر پیدا کند ....
مقیمی
ترس و شروط معاون وزیر کشور:
بیرجندرسا- جمعه شب بود که مردم در کنار طلاب و امامان جمعه متحصن در مدرسه سفیران هدایت منتظر حضور مقیمی بوده اما این انتظار بیش از 5 ساعت طول کشید و این در حالی بود، که مقیمی از خروش مردم ترس داشته و شرط آمدنش را سکوت جمعیت عنوان کرد.
همدانی
حمایت آیت‌الله نوری همدانی از تحصن کنندگان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- حضرت آیت‌الله نوری همدانی از سخنان نسنجیده و حاشیه ساز استاندار خراسان جنوبی انتقاد کرد و از وی خواست به جای حاشیه پردازی به فکر حل مسائل اقتصادی و معیشتی مردم باشد.
دلدار
امام جمعه موقت بیرجند:
بیرجندرسا- امام جمعه موقت شهرستان بیرجند با بیان اینکه ولایت پذیری حضرت زهرا(س) میتواند برای جامعه اسلامی وآیندگان درس باشد، گفت: نخبگان، معلمان، نویسندگان باید بیشتر به حقیقت زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) در تمام ابعاد بپردازند و تنها در مصائب و روضه خوانی خلاصه نشود