ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا- حجت الاسلام نوری روند افزایش سن ازدواج در جامعه را مورد انتقاد قرار داد و گفت: متأسفانه...
بیرجندرسا- معاون هنري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي همچنین با تقدیر از مردم بومی این تالاب که در...
بیرجندرسا- افتتاح نمایشگاه معرفی مشاغل روز شنبه به مناسبت هفته مشاغل در بیرجند مرکز خراسان جنوبی...
بیرجندرسا- تعدادی از معلولان جسمی حرکتی توانبخشي حضرت علي اکبر(ع) بيرجند هستند از اولين روز ماه...
بیرجندرسا- راز ماندگاری هر انسانی به وسعت ایمان و فداکاری اوست، حالا اگر نمی توانند ولی ما که می...
استخدامی
ماهواره
  • از دریای بی کران رضا؛
    بیرجندرسا- وقتی 24 بند سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی را مرور می کنیم، ظرفیت های متعددی در کشور را می توانیم پیدا کنیم که می توانند در تحقق این سیاست ها نقش آفرین باشند. یکی از این ظرفیت های بی انتها، حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام است. ظرفیتی که اندک اندک در حال فعال شدن است.
  • بیرجندرسا- بسیاری از اندیشمندان به طور خاص مقوله تولید علم دینی و روش رسیدن به این نوع علم را بررسی می‌کنند و در واقع قایل به علم دینی و غیر دینی هستند. در ادامه به صورت کاملا خلاصه با دیدگاه های مختلف راجع به علم دینی آشنا خواهیم شد

از میان خبرها

لبیک یا حسین
بیرجندرسا-«هیچ فرشته ای در آسمان ها و زمین نیست مگر اینکه می خواهد خداوند متعال به او رخصت دهد تا به زیارت امام حسین علیه السلام مشرف شود .چنین است که
قرآن
بیرجندرسا- گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس فرهنگی اداره اوقاف سرایان با اشاره به اینکه ۲۱ نفر از شرکت‌کنندگان به مسابقات استانی راه یافتند، گفت: برگزار
فرهنگ قران
بیرجندرسا- کارشناس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف خراسان جنوبی در تشریح برنامه‌های تلاوت «رضا جمعه منصور»، قاری مصری از برپایی محافل انس با قرآن با حضور ای
آیت الله هادی هاوی
بیرجندرسا- آیت الله محمد هادی هادوی از معدود عالمانی بود که همراه با دخالت در سیاست، زهد و تقوای خود را حفظ کرد و در منابع، از فضل و دانش و کمالات نفسانی و اخلاقی شیخ هادی ستایش شده است.

عناوین ویژه

امام جمعه بیرجند:
بیرجندرسا-امام جمعه شهرستان بیرجند با بیان اینکه شب قدر از شب‌های مقدس و متبرک اسلامی و بهار عرفان، انسانیت و بهار قرآن است گفت: مردم ایران انقلاب را به پیروی از شهدا جلو می‌برند.
مدیرکل اوقاف استان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان خراسان جنوبی از برگزاری مراسم شب‌های قدر در ۳۹ بقعه متبرکه در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: زمان مسابقات قرآنی اوقاف خراسان جنوبی مرحله شهرستانی به تفکیک اعلام شد.
بیرجندرسا-صدای "الغوث، الغوث" هزاران عاشق همزمان با شب‌های قدر در شبستان‌های استان خراسان جنوبی طنین‌انداز شد.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ولایت در جامعه گفت: پیوند میان شب قدر و نزول قرآن با علی(ع) است.
امام جمعه شهرستان فردوس:
بیرجندرسا-امام جمعه شهرستان فردوس گفت: حضرت علی(ع) ریسمان محکم الهی است که سبب هدایت می‌شود و انتظار آن حضرت امروز از ما رعایت تقوای الهی، عمل به قرآن و دفاع از مظلوم است.
در حسینیه امام‌خمینی(ره) برگزار شد
بیرجندرسا-مراسم سوگواری و عزاداری حضرت امیرالمؤمنین علی (‌ع) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی برگزار شد.
از دریای بی کران رضا؛
بیرجندرسا- وقتی 24 بند سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی را مرور می کنیم، ظرفیت های متعددی در کشور را می توانیم پیدا کنیم که می توانند در تحقق این سیاست ها نقش آفرین باشند. یکی از این ظرفیت های بی انتها، حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام است. ظرفیتی که اندک اندک در حال فعال شدن است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند اعلام کرد
بیرجندرسا-رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند گفت: در روز شهادت امام علی (ع) هیات های عزاداری در بیرجند حرکت خواهند کرد.
معاون فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-بیرجند- معاون امور هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اجرای تعزیه خوانی شهادت حضرت علی(ع) به همت گروه تعزیه‌خوان «عاشقان اهل بیت(ع)» در مرکز استان خبر داد.
با حضور قاری مصری؛
بیرجندرسا-بیرجند-مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: مراسم احیای شب ۲۳ رمضان در امام‌زادگان باقریه(ع) بیرجند با حضور قاری برجسته قرآن از کشور مصر برگزار می‌شود.
مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی :
بیرجندرسا-مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نماز عید سعید فطر امسال به امامت آیت الله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در مصلی المهدی بیرجند برگزار می‌شود.
بیرجندرسا- بسیاری از اندیشمندان به طور خاص مقوله تولید علم دینی و روش رسیدن به این نوع علم را بررسی می‌کنند و در واقع قایل به علم دینی و غیر دینی هستند. در ادامه به صورت کاملا خلاصه با دیدگاه های مختلف راجع به علم دینی آشنا خواهیم شد
رمضان
مدیربنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیربنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان جنوبی ضمن اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان، گفت: این ماه، بهترین فرصت تبلیغ برای طرح مسائل روز است.
رهبری
رهبر انقلاب در محفل انس با قرآن:
بیرجندرسا- امروز جامعه اسلامی هم مثل بقیه جوامع دچار مشکل است. در دنیای اسلامی یک عده انسان‌های بی‌ارزش و نالایق و پست، سرنوشت یک عده از امت اسلام را در دست گرفته‌اند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گسترش عدل را از اهداف بعثت انبیاء دانست و گفت: باید این هدف در متن زندگی شخصی و اجتماعی و عرصه های سیاسی نیز پیاده شود.