ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا-مهلت ‌نام نویسی بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی که از یک دی آغازشده است تا 30 بهمن...
کریمیان
بیرجندرسا-رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی از برگزاری دومین بزرگداشت حماسه ۷ بهمن برای دومین سال متوالی...
بیرجندرسا- "حسین امیرآبادی زاده"، عکاس ایسنای خراسان‌جنوبی و عضو بنیاد نخبگان شاهد و...
مهاجرت
بیرجندرسا-عضو هیأت مدیره ستاد اقتصادی آستان قدس رضوی با بیان اینکه نوار مرزی کشور در حال تخلیه است...
شهردار
بیرجندرسا-شهردار بیرجند گفت: شهر ایده‌آل و مطلوب شهری است که به خواستگاه‌های شهروندان نزدیک باشد و...

از میان خبرها

آیت الله هادی هاوی
بیرجندرسا- آیت الله محمد هادی هادوی از معدود عالمانی بود که همراه با دخالت در سیاست، زهد و تقوای خود را حفظ کرد و در منابع، از فضل و دانش و کمالات نفس
لبیک یا حسین
بیرجندرسا-«هیچ فرشته ای در آسمان ها و زمین نیست مگر اینکه می خواهد خداوند متعال به او رخصت دهد تا به زیارت امام حسین علیه السلام مشرف شود .چنین است که
قرآن
بیرجندرسا- گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس فرهنگی اداره اوقاف سرایان با اشاره به اینکه ۲۱ نفر از شرکت‌کنندگان به مسابقات استانی راه یافتند، گفت: برگزار
قران
بیرجندرسا-می دانیم که انسان از نظر جسمی موجود بسیار پیچیده ای است. وقتی یک پزشک، دارویی را برای شما تجویز می کند شما نمی گویید: «من قبل از خوردن دارو اول باید بفهمم این دارو چگونه می خواهد روی بدن من تأثیر بگذارد؟!» چون بالاخره قبول دارید که پزشک، یک چیزهایی می دان

عناوین ویژه

حجت الاسلام اسدی
استاد حوزه علمیه بیرجند:
بیرجندرسا-حجت الاسلام اسدی با انتقاد از وضعیت جامعه گفت: روز به روز بی حجابی ها و فحشا و منکرات بیشتر می شود و اینها سبب منع برکات می شود.
رئیس شورای هیئت های مذهبی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- رئیس شورای هیئت های مذهبی خراسان جنوبی با بیان اینکه در این استان مولودی خوان نداریم، گفت: کانون مداحان باید در راستای تعلیم مولودی خوان نیز فعالیت کند.
آیت الله نوری همدانی تاکید کرد:
بیرجندرسا- آیت الله نوری همدانی گفت: شما زنان نقش تاثیرگذاری در هدایت جامعه دارید و باید سعی کنید با سواد بوده و چراغی برای عالم اسلام باشید چرا که دنیای امروز به علوم اسلامی نیاز دارد و کسی که در این راه قدم بردارد کار بزرگی انجام می دهد.
مختاری
امام جمعه موقت بیرجند:
بیرجندرسا-امام جمعه موقت بیرجند خواستار عمل بیش از پیش تقوای الهی در جامعه شد و بیان داشت: اگر انسان‌های یک جامعه تقوای الهی را مراعات کنند، برکات از آسمان و زمین بر آنها نازل می‌شود که این وعده خداوند در قرآن کریم است.
زکات
رئیس اداره امور اجرایی زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مردم خراسان جنوبی امسال 2 میلیارد و 312 میلیون هزار تومان زکات پرداخت کردند.
نوفرستی
مدیر کل حج و زیارت خراسان‌جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیر کل حج و زیارت خراسان‌جنوبی گفت: اعزام کاروان‌های استان به عتبات عالیات از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۲۰ درصدی داشته است.
مدرسه شوکتیه بیرجند
زمزمه‌های آسمانی در مدرسه تاریخی شهر
بیرجندرسا-فعالیت‌های قرآنی در سومین مدرسه مدرن ایران زمینه ای را فراهم کرده که شوکت به شوکتیه بیرجند برگردد.
حجت الاسلام شیدایی
معاون پژوهش حوزه‌ علمیه خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون پژوهشی حوزههای علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه هرگز نبايد دچار کبر و غرور شویم، گفت: امام حسن عسکری(ع) با وجود همه مشکلات وکالت را در جامعه اسلامی محقق ساخت
5645
در مسابقات قرآن و عترت دانشجویان کشور
بیرجندرسا-در سی و دمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان کشور، مجتبی مهجور، افتخار قرآنی شهرستان فردوس در رشته حفظ 5 جزء مقام نخست را از آن خود کرد.
رضایی
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از فعالیت ۶۴۲ روحانی در استان خبر داد و گفت: روحانیون احیاگران مکتب نورانی اهل بیت(ع) هستند.
رائفی پور
رائفی پور:
بیرجندرسا-رائفی پور، رائفی پور با اشاره به اینکه قرآن می گوید که در فتنه مراقب منافق هایی که بین شما هستند و بی سوادهای بین خود باشید، اظهارداشت: این منافقین در بین بی سوادها رسوخ می کنند و علیه حق می ایستند.
عبادی
پاسخ نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی به یک سؤال:
بیرجندرسا-نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی در پاسخ به سوالی در خصوص انتصاب لفظ "آیت‌الله" به وی گفت:چندمین بار است که هم مکتوب و هم منطوق ابلاغ کرده و می‌کنیم بلکه تقاضا دارم؛ اسماء و القاب طبقه بندی بزرگان را به نام این حقیر پیوند نزنند.
رضایی
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری نشست مشترک علمای تشیع و تسنن در استان خبر داد.
آیت‌الله نوری‌همدانی
باید مردم تحول در عرصه‌های اقتصادی را درک کنند
بیرجندرسا- مرجع تقلید شیعیان گفت: در نظام اسلامی اصل مردم بوده و برپا کردن یک معیشت قابل‌قبول، مهار بیکاری و تورم مهم‌ترین معضلاتی است که باید دولت نسبت به آن‌ها اهتمام داشته باشد.
علم الهدی
آیت‌الله علم‌الهدی در جهان آرا:
امام جمعه مشهد مقدس گفت: همان‌طور که امیرالمؤمنین علیه‌السلام با ذوالفقار خود علیه کافرین و مشرکین جنگیدند تا دین تثبیت شد، امام رضا علیه‌السلام با مناظرات و مبارزات کلامی خود جنگیدند تا دین تثبیت شد.بیرجندرسا-