ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا-دختر ایرانی که هنگام خرید دربازارهای شهر استانبول با یک جوان خوش‌پوش و قدبلند ترکیه‌ای...
بیرجندرسا-«زیر سقف دودی» قسمت دوم «زندگی خصوصی» است با این تفاوت که هانیه توسلی رفته است و به جایش...
بیرجندرسا- محرومیت عشایر نه تنها دانش آموزان استان را به شکست وا نداشته بلکه موجب شده است دانش...
بیرجندرسا- تعدادی از معلولان جسمی حرکتی توانبخشي حضرت علي اکبر(ع) بيرجند هستند از اولين روز ماه...
شریعتمداری
بیرجندرسا-اگر -نستجیربالله- دولت محترم در توافق با FATF نگاه و تعریف آنان را از تروریسم پذیرفته...
استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت استان برای اجرایی شد به ترتیب چه مواردی هست؟

  • بیرجندرسا-اگر دامنه اخلاق اسلامی به ازدواج کشیده شود، بسیاری از مشکلات به برکت خُلق ملکوتی برطرف می گردد و با ازدواج اسلامی به جای مشکل، برکت پیدا می شود و مبارک ترین اتفاق زندگی پدید می آید.
  • به مناسبت شهادت امام جعفر صادق علیه السلام؛
    بیرجندرسا- رویکرد و دیدگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره زندگی ائمه اطهار و تحلیلی که ایشان نسبت به این بزرگواران دارند تفاوت های جدی نسبت به بسیاری از اندیشمندان تاریخ اسلام دارد. در این یادداشت قصد داریم تا دیدگاه ایشان نسبت به زندگی امام جعفر صادق علیه السلام را مورد بررسی قرار دهیم.

از میان خبرها

لبیک یا حسین
بیرجندرسا-«هیچ فرشته ای در آسمان ها و زمین نیست مگر اینکه می خواهد خداوند متعال به او رخصت دهد تا به زیارت امام حسین علیه السلام مشرف شود .چنین است که
قرآن
بیرجندرسا- گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس فرهنگی اداره اوقاف سرایان با اشاره به اینکه ۲۱ نفر از شرکت‌کنندگان به مسابقات استانی راه یافتند، گفت: برگزار
فرهنگ قران
بیرجندرسا- کارشناس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف خراسان جنوبی در تشریح برنامه‌های تلاوت «رضا جمعه منصور»، قاری مصری از برپایی محافل انس با قرآن با حضور ای
آیت الله هادی هاوی
بیرجندرسا- آیت الله محمد هادی هادوی از معدود عالمانی بود که همراه با دخالت در سیاست، زهد و تقوای خود را حفظ کرد و در منابع، از فضل و دانش و کمالات نفسانی و اخلاقی شیخ هادی ستایش شده است.

عناوین ویژه

بیرجندرسا-اگر دامنه اخلاق اسلامی به ازدواج کشیده شود، بسیاری از مشکلات به برکت خُلق ملکوتی برطرف می گردد و با ازدواج اسلامی به جای مشکل، برکت پیدا می شود و مبارک ترین اتفاق زندگی پدید می آید.
به مناسبت شهادت امام جعفر صادق علیه السلام؛
بیرجندرسا- رویکرد و دیدگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره زندگی ائمه اطهار و تحلیلی که ایشان نسبت به این بزرگواران دارند تفاوت های جدی نسبت به بسیاری از اندیشمندان تاریخ اسلام دارد. در این یادداشت قصد داریم تا دیدگاه ایشان نسبت به زندگی امام جعفر صادق علیه السلام را مورد بررسی قرار دهیم.
بیرجندرسا-دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی از سفر هیئت عراقی به ایران برای مذاکرات اربعین امسال خبر داد و گفت: در این دیدار درباره موضوعات اربعین سال جاری و بازگشایی مرز خسروی گفت‌وگو خواهیم کرد.
گزارشی کوتاه از یک ماه خاطره انگیز
بیرجندرسا- ماه مبارک رمضان ماه مهمانی خداست. و وقتی خدا میزبان انسان باشد باید منتظر اتفاقات ویژه ای باشیم به خصوص از نوع درونی و معنوی! امسال برای من که دومین سال دانشجویی را در دانشگاه فردوسی مشهد سپری می کردم در نوع خودش خاص، ویژه و البته لذت بخش بود.
عید فطر
امام جمعه سرایان:
بیرجندرسا- حجت الاسلام والمسلمین نجمی پور با بیان این که اجتماع مردم در عید فطر به قیامت تشبیه شده است،گفت:عید فطر در حقیقت نماد امت واحده اسلامی است.
امام جمعه بیرجند:
بیرجندرسا-امام جمعه شهرستان بیرجند با بیان اینکه شب قدر از شب‌های مقدس و متبرک اسلامی و بهار عرفان، انسانیت و بهار قرآن است گفت: مردم ایران انقلاب را به پیروی از شهدا جلو می‌برند.
مدیرکل اوقاف استان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان خراسان جنوبی از برگزاری مراسم شب‌های قدر در ۳۹ بقعه متبرکه در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: زمان مسابقات قرآنی اوقاف خراسان جنوبی مرحله شهرستانی به تفکیک اعلام شد.
بیرجندرسا-صدای "الغوث، الغوث" هزاران عاشق همزمان با شب‌های قدر در شبستان‌های استان خراسان جنوبی طنین‌انداز شد.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ولایت در جامعه گفت: پیوند میان شب قدر و نزول قرآن با علی(ع) است.
امام جمعه شهرستان فردوس:
بیرجندرسا-امام جمعه شهرستان فردوس گفت: حضرت علی(ع) ریسمان محکم الهی است که سبب هدایت می‌شود و انتظار آن حضرت امروز از ما رعایت تقوای الهی، عمل به قرآن و دفاع از مظلوم است.
در حسینیه امام‌خمینی(ره) برگزار شد
بیرجندرسا-مراسم سوگواری و عزاداری حضرت امیرالمؤمنین علی (‌ع) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی برگزار شد.
از دریای بی کران رضا؛
بیرجندرسا- وقتی 24 بند سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی را مرور می کنیم، ظرفیت های متعددی در کشور را می توانیم پیدا کنیم که می توانند در تحقق این سیاست ها نقش آفرین باشند. یکی از این ظرفیت های بی انتها، حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام است. ظرفیتی که اندک اندک در حال فعال شدن است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند اعلام کرد
بیرجندرسا-رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند گفت: در روز شهادت امام علی (ع) هیات های عزاداری در بیرجند حرکت خواهند کرد.
معاون فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-بیرجند- معاون امور هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اجرای تعزیه خوانی شهادت حضرت علی(ع) به همت گروه تعزیه‌خوان «عاشقان اهل بیت(ع)» در مرکز استان خبر داد.
با حضور قاری مصری؛
بیرجندرسا-بیرجند-مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: مراسم احیای شب ۲۳ رمضان در امام‌زادگان باقریه(ع) بیرجند با حضور قاری برجسته قرآن از کشور مصر برگزار می‌شود.