ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا- پور حسین با بیان اینکه در ۹ ماهه امسال پنج هزار و ۸۸۶ ازدواج و ۸۸۶ واقعه طلاق در استان...
بیرجندرسا- جشنواره حماسه آوا به منظور اجرای آواهای حماسی و انقلابی توسط خوانندگان و گروه های موسیقی...
بیرجندرسا- نمایشگاه آخرین پژوهش های نیروی دفاعی و بسیجی خراسان جنوبی در حاشیه همایش تجلیل از...
هاشمی
بیرجندرسا- عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی می‌گوید هر اصولگرایی که با ناطق نوری نیست، افراطی و...

استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت استان برای اجرایی شد به ترتیب چه مواردی هست؟

از میان خبرها

لبیک یا حسین
بیرجندرسا-«هیچ فرشته ای در آسمان ها و زمین نیست مگر اینکه می خواهد خداوند متعال به او رخصت دهد تا به زیارت امام حسین علیه السلام مشرف شود .چنین است که
قرآن
بیرجندرسا- گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس فرهنگی اداره اوقاف سرایان با اشاره به اینکه ۲۱ نفر از شرکت‌کنندگان به مسابقات استانی راه یافتند، گفت: برگزار
فرهنگ قران
بیرجندرسا- کارشناس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف خراسان جنوبی در تشریح برنامه‌های تلاوت «رضا جمعه منصور»، قاری مصری از برپایی محافل انس با قرآن با حضور ای
آیت الله هادی هاوی
بیرجندرسا- آیت الله محمد هادی هادوی از معدود عالمانی بود که همراه با دخالت در سیاست، زهد و تقوای خود را حفظ کرد و در منابع، از فضل و دانش و کمالات نفسانی و اخلاقی شیخ هادی ستایش شده است.

عناوین ویژه

ایستگاه صلواتی
در کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بیرجند:
بیرجندرسا- هدایتی فرد با بیان اینکه شهرداری باید نسبت به جانمایی ایستگاه‌های صلواتی در داخل شهر اقدام کند، بیان کرد: ایجا د ترافیک و مزاحمت‌هایی که از این طریق برای مردم ایجاد می‌شود یکی از دغدغه‌های مهم در زمینه ایستگاه‌های صلواتی است.
راهپیمایی
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- جوینده با اشاره به اینکه در اربعین حسینی 16 موکب از استان در کاظمین دایر شدند، افزود: 8 موکب وظیفه تغذیه و اسکان را بر عهده داشتند و خادمین این موکب‌ها خواب را فراری دادند تا زائرین حسینی به استراحت بپردازند.
اینفوگرافی
بیرجندرسا- اینفوگرافی آداب زیارت در کلام رهبر معظم انقلاب
بیرجندرسا- هنگامی که امام رضا علیه السلام در قصر مأمون حاضر شدند، سخنی صریح و مقتدرانه به وی گفتند.
حجت الاسلام اکبرپور:
بیرجندرسا- معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: کسانی در این نظام بودند که وقتی بوی باروت به آن‌ها خورد پاسپورت خود را برداشتند و رفتند و وقتی برق دلار چشم‌انداز شد برگشتند.
امام جمعه بیرجند:
بیرجندرسا- امام جمعه شهرستان بیرجند گفت: پیامبر موثرترین شخصیت در طول تاریخ است و باید در تمام مراحل زندگی خود پیامبر را الگوی خود قرار دهیم.
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- حجت الاسلام اکبرپور تاکید کرد: وحدت حوزه و دانشگاه می تواند پایگاه و دژ محکمی برای مقابل و حمله دقیق و حساب شده در جنگ نرم باشند و این امر تنها با وحدت و هم فکری انجام خواهد شد.
مدیر کل اوقاف خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه مهم ترین ویژگی قیام امام حسین ( علیه السلام) امر به معروف ونهی از منکر است،گفت: اربعین احیای شهدا و احیای نهضت شهدا بوده وهمواره باید برای ما روشنگری به همراه داشته باشد،
مدیر حوزه علمیه نرجس«س» بیرجند:
بیرجندرسا- مدیر حوزه علمیه خواهران نرجس«س» شهرستان بیرجند با بیان این که سفر اربعین، بزرگترین نماد و نمایش شیعیان دنیا محسوب می شود، گفت: به طور یقین اجتماع زائران حسینی در سفر پیاده روی اربعین، سبب انداختن رعب و وحشت در دل مستکبرین جهان و بویژه داعش است.
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی یادآور شد: در حقیقت، شعاع پیام اربعین امروز، فراتر از جهان تشیع است چرا که امام حسین«ع»، برای نجات بشریت در برابر کفر به شهادت رسیدند و این همایش بزرگ، نجات دهنده اسلام از شر تکفیریان است.
نماینده ولی فقیه استان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- آیت الله عبادی تاکید کرد: انسان عاقل هیچ گاه ضرر را انتخاب نمی کند و ارزش حیات تنها در علوم دینی شناخته شده و در اختیار بشریت قرار داده خواهد شد.
حوزه
مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) طبس:
بیرجندرسا- حجت الاسلام محمدزمانی بازسازی حوزه علمیه برادران شهرستان طبس را، از سال63 به بعد دانست و متذکر شد: ورودی و خروجی طلاب به این حوزه علمیه دارای نوسان بوده است و طبق رصد انجام شده :از سال 86، بین 100 تا 150 نفر گردش طلبه داشته ایم.
مدیرحوزه علمیه امام صادق(ع)
بیرجندرسا- حجت الاسلام زمانی با بیان این که نقش و تاثیرگذاری رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیداری اسلامی بر احدی پوشیده نیست، متذکر شد: آنچه مسلم است آن است که اگر روحانیت نبود، انقلاب اسلامی به این زودی به نتیجه نمی رسید و مقام معظم رهبری برای آزادی مظلومان عالم حرکتی ضد استعماری و ضد استکباری در جهان آغاز کرده است.
عبادی
نماینده ولی فقیه در استان:
بیرجندرسا- آیت الله عبادی با بیان اینکه در شرایطی که استکبار جهانی به جان مسلمان افتاده است باید توحید در جامعه خصوصاً در استان خراسان جنوبی الگو قرار داده شود، افزود: اگر در جامعه بین مردم اختلاف به وجود آید و حرف‌های یکدیگر را خنثی کنیم دشمن نیز به جان مسلمان و به دنبال تفرقه اندازی و جنایت در برابر مسلمانان می افتد.
بیل زنی خوسف
بیرجندرسا- «بیل زنی» مراسمی با قدمت ۲۰۰ تا ۲۵۰ ساله خاص شهر خوسف است که کشاورزان شهر خوسف در روز عاشورا سر بیل‌های خود را با نظم و ریتم خاصی به صورت هماهنگ به هم می‌زنند تا تداعی واقعه عاشورا باشد.