ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

قزلباش
بیرجندرسا-مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی گفت: سال جاری ۳ هزار و ۴۳۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه...
کریمیان
بیرجندرسا- رییس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: جشنواره استانی تئاتر بچه‌های مسجد خراسان‌جنوبی در هفته...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
هادی سلامی
بیرجندرسا-مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی با بیان اینکه تعداد مسافران ورودی و خروجی در این مدت ۳.۵...
ابوشریف
بیرجندرسا- نماینده جنبش اسلامی فلسطین در ایران ضمن اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با اعضای جنبش...

از میان خبرها

بیرجندرسا- دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در دومین روز سفرش به خراسان جنوبی امروز از بیمارستان 280 تختخوابی بیرجند بازدید کرد.
بیرجندرسا-مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه 70 درصد پهنه سرزمینی خراسان جنوبی بر روی خط زلزله قرار دارد، گفت: طرح پهنه بند
فلفل
بیرجندرسا- احتمالا بارها و بارها شنیده اید که مصرف سدیم را بخاطر سلامتی باید کاهش دهید تا به بیماری مختلف دچار نشوید
دلدار
امام جمعه موقت بیرجند:
بیرجندرسا- حجت الاسلام دلدار، مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند با بیان اینکه دشمن تلاش دارد که وحدت میان حوزه و دانشگاه را بین ببرد، یادآور شد: دشمن در تلاش است تا حوزه ودانشگاه را مقابل هم قرار دهد، لذا باید مراقب توطئه ها بود.

عناوین ویژه

جعفری
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تعداد یک هزار و 392 دانش آموز دختر و پسر برگزیده دوره های اول و دوم متوسطه در مرحله استانی سی و ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز به رقابت می پردازند.
قائم مقام دبیر دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک:
بیرجندرسا- قائم مقام دبیر دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک و دومین همایش ملی جغرافیا و مناطق مرزی ایران با بیانم اینکه دانشگاه بیرجند، میزبان دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک و دومین همایش ملی جغرافیا و مناطق مرزی ایران است، گفت: برای شرکت در این همایش ۲۳۰ مقاله دریافت کردیم.
سرپرست دانشگاه بیرجند
بیرجندرسا- سرپرست دانشگاه بیرجند از برگزاری مراسم افتتاحیه دومین همایش ملی پژوهش‌های نوین در علوم دامی در دانشگاه بیرجند خبر داد و گفت: این همایش با حضور استادان، پژوهشگران، مسئولان، صنعتگران و فعالان علوم دامی کشور در دانشگاه بیرجند گشایش یافت.
مولوی نهتانی
امام جمعه اهل سنت حسن آباد زیرکوه
بیرجندرسا-مولوی نهتانی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری «تلاش در راه مدرسه سازی جهاد مقدس است»، اظهار کرد: ملتی رو به رشد خواهد بود که از فضای آموزشی و امکانات آموزشی خوبی برخوردار باشند، چنین ملتی بیدار خواهند بود و آینده خوبی برای کشورشان رقم خواهند زد.
مولوی فاروقی
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
بیرجندرسا-امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه تحصیل و علم آموزی یک عبادت است و کمک کردن به این عبادت؛ خود یک عبادت مضاعف است، گفت: مدرسه‌سازی باید در رأس کارهای خیر قرار بگیرد.
شاهبیکی
امام جمعه شهرستان خوسف:
بیرجندرسا-امام جمعه شهرستان خوسف با تاکید بر اینکه در سطح شهرستان نیاز کمی و کیفی برای ساخت و تجهیز مدارس داریم، گفت: از خیرین مدرسه ساز دعوت می شود در مسائل فرهنگی به پرورش افکار دانش آموزان نیز توجه ویژه ای داشته باشند تا برای دانش آموزان در سطح مدرسه فضای دلچسبی فراهم شود.
جلالی
رئیس آموزش و پرورش طبس:
بیرجندرسا-رئیس آموزش و پرورش طبس با بیان اینکه از خیرین درخواست داریم همچون گذشته نگاه ویژه ای به شهرستان طبس داشته باشند، ادامه داد: خیرین با اقدامات مدرسه سازی و مدرسه یاری این شهرستان گسترده را مورد توجه خود همواره قرار دهند.
عارفی
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ایجاد مدرسه در کنار مسجد نه تنها می تواند از لحاظ علمی کشور را جلو ببرد بلکه از لحاظ مذهبی نیز می‌تواند پشتوانه قوی باشد که عالمان شکست‌ناپذیر را در صحنه جامعه وارد کند.
دبیر علمی همایش ملی دوسالانه پژوهش‌های زبان و ادبیات فارسی :
بیرجندرسا- دبیر علمی انجمن همایش ملی دوسالانه پژوهش‌های زبان و ادبیات فارسی با بیان اینکه ۵۰۰ مقاله در این همایش ارائه شده گفت:خراسان جنوبی خواستگاه اصلی فارسی دری است و ۱۶و۱۷ اسفندماه دانشگاه بیرجند میزبان همایش ملی دوسالانه پژوهش‌های زبان وادبیات فارسی است.
قائمی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: جمعیت گریزی از مرز ها سلامت جامعه را تهدید می‌کند که باید مورد توجه قرار گیرد.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر 29 آموزشگاه شاهد در شهرستان ها و مناطق استان مشغول آموزش و پرورش یادگاران شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزداگان هستند.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: 214 هنرجوی دختر و پسر برگزیده در شانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی هنرستان های کاردانش استان شرکت کردند، که از این تعداد 124نفر پسر و مابقی دختر هستند.
بیرجندرسا- در حالی که بسیاری از کشورهای دنیا حتی دستاوردهای علمی قابل‌توجهی در حوزه نانو ندارند اما جایگاه کشور ما در تولید مقالات علمی که یکی از شاخصهای سنجش است، میان پنج کشور اول دنیا است.
ضرابی
مدیرعامل بانک سلول های بنیادی خون بند ناف رویان کشورخبر داد
بیرجندرسا-مدیرعامل بانک سلول های بنیادی خون بند ناف رویان با بیان این که دفتر بانک خون بند ناف در خراسان جنوبی در سال 94 راه اندازی شده است، گفت: جمع آوری و ذخیره سازی بیش از 200 نمونه از نمونه های خون بند ناف در کشور مربوط به این استان است.
مشرفی
استاد حوزه در نشست علمی در مورد نقد ائمه معصومین:
بیرجندرسا- حجت الاسلام مشرفی گفت: آیا در جامعه امروزی ما همه مشکلات همان بحث نقد امام و معصوم است؟ آیا مشکلات مردم با نقد برطرف می شود؟ حال در برابر این آقا سوال می پرسم، آیا نقد بر استکبار جایز است؟!