ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

بیرجندرسا-بعضى از تصورات و سنت‌هاى غلط در مورد ازدواج وجود دارد که اینها دست‌‌وپاگیر است، مانع از...
بیرجندرسا-هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان گفت: بیشتر هنرمندان و سینماگران بیکار هستند و انگار برخی...
بیرجندرسا- نرگس خاتمی در خصوص افتخاراتی که واحد تولیدی اش به دست آورده ، گفت: سالهای 87 و 92...
آقای عبادی
بیرجندرسا- حجت الاسلام عبادی با تاکید بر رعایت اصل صداقت و امانت توسط اصحاب رسانه،تصریح کرد: رسالت...
بیرجندرسا- کارگردان مستند «مثل ماهی» با اشاره به اینکه این فیلم درباره جانبازی است که از ۳۳ سال قبل...
استخدامی
ماهواره

از میان خبرها

بیرجندرسا-حجت الاسلام رئیسی تصریح کرد: نگاه ما برای گره‌گشایی به درون کشور است مردم عزیز ایران باید بدانند من به عنوان یک طلبه گره گشایی را در ضمن تعا
بیرجندرسا-کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه 17 هزار کارخانه و کارگاه تعطیل شده و انشالله همه اینها را به مدار تولید باز خواهیم گرداند، گفت:
بیرجندرسا- توجه به پروژه نفوذ، عدم بازی های سیاسی و توجه به امور مردم و همچنین اقتصاد مقاومتی مهمترین مباحثی این هفته خطبه های نماز جمعه استان بود.
با حکم رهبر معظم انقلاب؛
بیرجندرسا- حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی، حجت‌الاسلام سیّد محمّدعلی آل‌هاشم را به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام‌جمعه تبریز منصوب کردند.

عناوین ویژه

عبادی
امام جمعه بیرجند:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند با انتقاد از سکوت کشورهای اسلامی و برخی از مدعیان حقوق بشر و آزادی در دنیا، گفت: اینها در حالی ادعای حقوق بشر دارند، که در مقابل نسل کشی در میانمار سکوت کردند.
نوفرستی
قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: اولین مشکل مردم دغدغه‌های اقتصادی است که ما انتظار داریم با برنامه‌ریزی‌های مناسب در جهت حل مشکلات مردم، شاهد یک روند روبه‌رشد در حل مشکلات اقتصادی مردم باشیم.
بیرجندرسا-نمایش کسوف به کارگردانی مهدی رحیمی خراشاد و با بازی بازیگرانی چون شهرام قاسمی، زهره حسینی و مسعود زمانی‌پور به روی صحنه رفت.
پرویزی
بیرجندرسا- صندلی استاندار خراسان جنوبی تنها یکسال و سه ماه در خدمت سید علی اکبر پرویزی بود و امروز در جلسه هیات دولت «محمد مهدی مروج الشریعه» به عنوان ششمین استاندار خراسان‌جنوبی معرفی شد.
استاندار
بیرجندرسا-زمزمه هایی مبنی بر تغییر استاندار شنیده می شود که پس از ماه ها نشان دهنده ی شنیدن صدای اعتراض آمیز مردم متدین خراسان جنوبی است که از سیاست بازی های برخی مسئولین بالا مرتبه به ستوه آمده اند.
دیپلماسی انقلابی؛
بیرجندرسا- دولت میانمار بیشتر از آن که غرب گرا باشد، تحت حمایت دولت های شرقی است. هر چند غرب و ایالات متحده امریکا در مقابل جنایات میانمار موضع سکوت گرفته و در مقاطعی حمایت نیز کرده است اما این چین و روسیه هستند که تا کنون دوستی و همراهی خود را با دولت میانمار عملا نشان داده اند.
انتقاد شدید رهبر انقلاب از بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق‌بشر در قبال فجایع میانمار
بیرجندرسا-رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای جلسه درس خارج فقه با اشاره به حوادث فاجعه‌آمیز میانمار، از سکوت و بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال این فجایع به‌ شدت انتقاد کردند و گفتند: راه حل این قضیه اقدام عملی کشورهای مسلمان و فشار سیاسی و اقتصادی به دولت بی‌رحم میانمار است.
روایت جلسه‌ای بدون حضور مدیر کل تعاون خراسان‌جنوبی
بیرجندرسا-نشست اتاق تعاون خراسان‌جنوبی با تعاون‌گران امروز برگزار شد، جلسه‌ای که نه تنها مدیر کل تعاون خراسان‌جنوبی بلکه معاونان وی نیز در این مراسم حضور نیافتند تا مشکلات تعاون‌گران استان را شنیده و چاره‌ای برای رفع آن بیاندیشند.
عبادی
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا-نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اختلاس‌هایی که از در و و دیوار می‌بارد حاصل عدم نهادینه‌شدن فرهنگ قانون‌مداری درست در جامعه است.
در احکامی جداگانه از سوی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
بیرجندرسا-طی احکامی جداگانه از سوی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند حجج الاسلام مختاری و نصیرایی به عنوان ائمه جمعه موقت بیرجند منصوب شدند.
قاسمی
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه روشنفکران جامعه هنر را با ابتذال اشتباه نگیرند، گفت: یکی از شاخصه سرودها در انقلاب و هشت سال دفاع مقدس جنبه استکبارستیزی آن بود چرا که هنر می‌تواند روح مبارزه باشد.
عبادی
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای هوادار ترامپ و نتانیاهو هستند و تصور می‌کنند با نگفتن «مرگ بر آمریکا» مشکلات کشور حل می‌شود.
سلیمانی
بیرجندرسا-پایگاه اینترنتی نیویورک دیلی نیوز در گزارشی به برجام و آنچه اقدامات بی‌ثبات کننده ایران در خاورمیانه خوانده بود، پرداخت.
بیرجندرسا-علیرضا قربانی عنوان کرد: روزهایى که در هر گوشه از شهر نفرین شده روهینگیا، ردِ خون را بر پیکره‌ى بى‌جان مردم بى‌گناه و بى‌دفاع مسلمانِ میانمار، حتى با چشمان بسته مى‌توان دید، و صداى عدالت راهى به سوى گوش‌هاى شنوا ندارد.
عبادی
آیت الله عبادی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: باید تجدیدنظر کنیم و انقلاب را که اسلام مجسم است با رفتار و منافع طلبی خود در حد مکتب های مادی پایین نیاوریم و آن را ارزان نفروشیم.