ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

بیرجندرسا-معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: این استان نسبت به جمعیت خود، در...
بیرجندرسا-رضا صادقی، سینا سرلک و علی لهراسبی به اتهام سرقت ادبی با شکایت اردلان سرفراز ترانه‌سرا به...
عبادی
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه پیشنهادی دولت به مجلس برای استان در...
آقای عبادی
بیرجندرسا- حجت الاسلام عبادی با تاکید بر رعایت اصل صداقت و امانت توسط اصحاب رسانه،تصریح کرد: رسالت...
بیرجندرسا- عضو جامعه روحانیت مبارز کشور با بیان اینکه ابراز رضایت امارات و عربستان از سخنان ترامپ...
استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

نظر شما درمورد ظاهر و سیستم جدید سایت بیرجندرسا چیست؟

از میان خبرها

بیرجندرسا- حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی، حجت‌الاسلام سیّد محمّدعلی آل‌هاشم را به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان ش
بیرجندرسا-حجت الاسلام رئیسی تصریح کرد: نگاه ما برای گره‌گشایی به درون کشور است مردم عزیز ایران باید بدانند من به عنوان یک طلبه گره گشایی را در ضمن تعا
بیرجندرسا-کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه 17 هزار کارخانه و کارگاه تعطیل شده و انشالله همه اینها را به مدار تولید باز خواهیم گرداند، گفت:
بیرجندرسا- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس در دهگردشی تعدادی از روستاهای بیرجند، که با جمعی دیگر از مسؤولان انجام شد، حضور یافت.

عناوین ویژه

امام جمعه اهل سنت درمیان:
بیرجندرسا-امام جمعه اهل سنت درمیان با بیان اینکه وحدت مسلمانان شعار اصلی انقلاب اسلامی است، بیان داشت: جامعه اهل سنت همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند.
بیرجندرسا-علی الظاهر قطعی شدن حضور جاسوس در تیم مذاکرات هسته ای انچنان برای دولت و همفکرانش گران تموم شده است که زنجیره‌ای‌ها مأمور به ماله کشی شده‌اند.
«تحریف»؛ ویژگی مشترک جریانهای نادم از گذشته
بیرجندرسا-اصلاح‌طلبان و جریان هاشمی زد و خوردهای سالهای 70 تا 84 را سانسور می‌کنند؛ حامیان منتظری و خط‌امامی‌ها دعواهای چندین ساله بیت امام و منتظری را سانسور می‌کنند؛ همه‌ی اینها مواضع و نطقهای پرشورشان علیه نهضت‌آزادی را سانسور می‌کنند.
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان:
بیرجندرسا-رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان با بیان اینکه با بیان اینکه جامعه اهل سنت در ایران امروز ۲۰ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد و در کنار مابقی نمایندگان فعالیت می کنند، گفت: خوشحالیم که علمای اهل سنت ما در خراسان جنوبی بسیار با نجابت بوده و در همه صحنه ها حامی جدی جمهوری اسلامی هستند.
کرکوک همه چیز را عوض کرد؛
بیرجندرسا-عملیات آزادسازی کرکوک درحالی از سوی بغداد کلید زده شده که «مسعود بارزانی» هیچ گاه تصور نمی کرد، چنین تبعات کمرشکنی برای وی به همراه داشته باشد و از وی مهره ای سوخته بسازد.
منطقه قفقاز جنوبی جولانگاه سیاست‌های غیردینی؛
بیرجندرسا-بانوان مسلمان کشور آذربایجان بیش از ۱۵ سال است که از داشتن حجاب در اماکن دولتی محروم هستند و باید تصاویر آن‌ها بر روی اوراق شناسایی بدون داشتن حجاب اسلامی باشد.
حجت الاسلام صدیقی در نماز جمعه:
بیرجندرسا- خطیب نماز جمعه تهران گفت: هرچند ظاهر «برجام» تلخ است، اما این برای مسئولان ما درسی شد که القائات شیطان بزرگ و ایادی او را باور نکنند.
رئیس موسسه کنترل سلاح آمریکا:
بیرجندرسا- رئیس موسسه کنترل سلاح آمریکا با غیر مسئولانه خواندن سیاست های «ترامپ» عنوان داشت که اگر کنگره تحریمها را بازگرداند رفتار ایران در خصوص برجام به رفتار اروپا وابسته است.
لاریجانی در مصاحبه با شبکه ان تی وی:
بیرجندرسا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ایران در برابر سناریوهای مختلف آمریکا مشخص است، ما کاری می‌کنیم که آمریکایی‌ها پشیمان شوند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: لفاظی‌های بی‌ادبانه ترامپ و گزافه‌گویی‌های اخیر ترامپ بیانگر حقانیت مواضع اصولی ایران است و سبب انسجام و وحدت تمام گروه‌ها و جریانات سیاسی که دل در گرو اسلام، انقلاب و عزت کشور دارند شده است.
امام جمعه شهرمود:
بیرجندرسا-امام جمعه شهر مود با اشاره به گستاخی های اخیر ترامپ علیه ایران گفت: وحدت ملی و انسجام اسلامی بهترین راه پاسخ به این یاوه گویی ها است.
بیرجندرسا- مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که در صورت خروج آمریکا از برجام، پیامی که برای دنیا مخابره می‌شود این است که واشنگتن قابل اعتماد نیست.
بیرجندرسا- سرکنسول ایران در کربلا با بیان اینکه داشتن مدارک قانونی اعم از ویزا، گذرنامه و مهر ورود و خروج برای زائران اربعین الزامی است، گفت: ورود به خاک عراق بدون ویزا یا بدون ثبت مهر ورود به‌عنوان ورود غیر قانونی تلقی شده و حداقل سه سال زندانی در پی دارد.
اصلاح‌طلبان اینگونه از روحانی عبور می‌کنند
بیرجندرسا-ماجرای «عبور اصلاح‌طلبان از روحانی» به اندازه‌ای جدی شده است که چپ‌ها حرف‌های سابق خود در دفاع از دولت و رئیس‌جمهور را حتی یک‌شبه هم پس می‌گیرند.
سخنگوی وزارت خارجه:
بیرجندرسا-سخنگوی وزارت خارجه درباره احتمال تروریستی نامیدن سپاه گفت امیدوارم هیات حاکمه آمریکا در ادامه خطاهای خود این خطای استراتژیک و مهم را نداشته باشد اما اگر این کار را بکند پاسخ ایران سخت، قاطع و کوبنده خواهد بود.