ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا- پور حسین با بیان اینکه در ۹ ماهه امسال پنج هزار و ۸۸۶ ازدواج و ۸۸۶ واقعه طلاق در استان...
بیرجندرسا- جشنواره حماسه آوا به منظور اجرای آواهای حماسی و انقلابی توسط خوانندگان و گروه های موسیقی...
بیرجندرسا- نمایشگاه آخرین پژوهش های نیروی دفاعی و بسیجی خراسان جنوبی در حاشیه همایش تجلیل از...
هاشمی
بیرجندرسا- عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی می‌گوید هر اصولگرایی که با ناطق نوری نیست، افراطی و...

استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت استان برای اجرایی شد به ترتیب چه مواردی هست؟

از میان خبرها

تلگرام
بیرجندرسا- رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات خراسان جنوبي گفت: فردي كه در شبكه اجتماعي تلگرام با ارسال پيام هاي غير اخلاقي براي يكي از شهروندان است
هواشناسی
بیرجندرسا-مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از آسمان نیمه ابری در روز شنبه برای استان تهران خبر داد.
بیرجندرسا- معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: درآمدهای ارزی تعاونی های استان در ۹ ماهه اول سال جاری به ۸ میلیون دلار رسی
بیرجندرسا- دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در دومین روز سفرش به خراسان جنوبی امروز از بیمارستان 280 تختخوابی بیرجند بازدید کرد.

عناوین ویژه

استاندار
بیرجندرسا- سرکشی از شهرستان ها آنهم از سوی نماینده عالی دولت در استان به عنوان عالی ترین مسئول اجرایی امری پسندیده ای است، اما اینکه قرار است این سفرها دست خوش بازی های سیاسی قرار بگیرد، جزو حیف و میل کردن بیت المال چیزی به همراه ندارد.
بازی
رئیس بنیاد بین المللی بازی‌های رایانه کشور:
بیرجندرسا- رئیس بنیاد بین المللی بازی‌های رایانه کشور با اشاره به اینکه نظام رده بندی کلیه بازی‌ها را مورد ارزیابی قرار داده و اطلاع‌رسانی صحیحی به جامعه کشورهای اسلامی انجام می‌دهد، گفت: حدود سه هزار و ۵۰۰ بازی رایانه‌ای غیرمجاز در کشور شناسایی شده است.
احمد محبی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد:
بیرجندرسا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از تولید 220 عنوان بازی رایانه‌ای در داخل کشور خبر داد گفت: تاکنون 3 هزار و 500 بازی رایانه ای غیرمجاز شناسایی شده که در خراسان جنوبی 149 مورد بازی رایانه ای غیرمجاز از مردادماه سال گذشته تاکنون کشف و ضبط شده است
سردار عبداللهی
معاون بهداشت درمان و آموزش پزشکی مطرح کرد:
بیرجندرسا- معاون بهداشت درمان و آموزش پزشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در استان خراسان جنوبی موسسه خیریه امدادگران عاشورا، 250 خانواده که دچار بیماری سرطان هستند را تحت پوشش قرار داده است و هزینه های آن را تأمین می کند.
رهبری
در پیامی صورت گرفت؛
بیرجندرسا- حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم مجاهد مرحوم حجت الاسلام شیخ محمّدعلی شرعی را تسلیت گفتند.
ازدواج
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- پور حسین با بیان اینکه در ۹ ماهه امسال پنج هزار و ۸۸۶ ازدواج و ۸۸۶ واقعه طلاق در استان ثبت شده، گفت: آمار ازدواج در استان نسبت به سال گذشته ۰.۵ درصد کاهش و آمار طلاق حذود ۱۰ درصد افزایش داشته است.
شهدای گمنام
مدیر مدرسه علمیه بشرویه:
بیرجندرسا- حجت الاسلام نیساری اظهار کرد: این که افرادی در کشور با برگزاری یادواره شهدا مخالف هستند دلیلش آن است که از شهدا وقدرت عظیمی که در راهنمایی و ایجاد شهامت و رشادت در جامعه دارند می هراسند و دلیلش آن است که این افراد به جای دستورگرفتن از اسلام، از ارباب هایشان در خارج از کشور دستور می گیرند.
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان و دانشجویان بسیجی:
بیرجندرسا- رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: من جوان‌های مؤمن و انقلابی را بسیار دوست دارم و از آنها، در هر کجا باشند پشتیبانی می‌کنم و وظیفه رؤسا و مسئولین دانشگاه‌ها و وزرای مربوطه، حمایت مضاعف از جوانان مؤمن و انقلابی در دانشگاه‌ها است.
قرآن
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه پیوند قرآن، عترت و نماز یک پیوندی اصولی و جدا نشدنی است، گفت: امروز هیچ خدمتی به جامعه بشری بالاتر از اصلاح فرهنگی نیست
فرماندار بیرجند
فرماندار بیرجند:
بیرجندرسا- ناصری با بیان اینکه باید مکان‌های مشخصی از نقاطی که امسال برای ایستگاه‌های صلواتی عملیاتی شد به هیئت‌های مذهبی معرفی شوند، بیان کرد: با توجه به ترافیک محدوده نقاطی از جمله میدان ابوذر شهر بیرجند جایگاهی برای برپایی نمایشگاه‌ها یا ایستگاه‌های صلواتی نیست.
راهپیمایی
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- جوینده با اشاره به اینکه در اربعین حسینی 16 موکب از استان در کاظمین دایر شدند، افزود: 8 موکب وظیفه تغذیه و اسکان را بر عهده داشتند و خادمین این موکب‌ها خواب را فراری دادند تا زائرین حسینی به استراحت بپردازند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- آیت الله عبادی حفظ جامعه بر مدار قانون را يکي از وظايف نيروي انتظامي ذکر کرد و گفت: آنچه که لازم است نيروي انتظامي به آن اهميت بدهد، پايبندي به ضوابط و مقررات است که تاثير رواني اين مهم در جامعه بيشتر است.
بیرجندرسا- فرمانده نیروی انتظامی گفت: در نیروی انتظامی ۲۰۰ سرباز با ۳ تا ۵ فرزند مشغول خدمت هستند.
دبیر جشنواره شعر فجر:
بیرجندرسا- محمدکاظم کاظمی گفت: در حال حاضر نگاه نویسندگان افغانستانی به شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون تغییر کرده است، از این رو منتظر توجه شاعران و نویسندگان افغانستانی نسبت به این حوزه هستیم.
بیرجندرسا- حق بیمه تولیدی و خسارت پرداختی به ترتیب در حدود 179 و 101/7هزار میلیارد ریال است.