ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا-دختر ایرانی که هنگام خرید دربازارهای شهر استانبول با یک جوان خوش‌پوش و قدبلند ترکیه‌ای...
بیرجندرسا-«زیر سقف دودی» قسمت دوم «زندگی خصوصی» است با این تفاوت که هانیه توسلی رفته است و به جایش...
بیرجندرسا- محرومیت عشایر نه تنها دانش آموزان استان را به شکست وا نداشته بلکه موجب شده است دانش...
بیرجندرسا- تعدادی از معلولان جسمی حرکتی توانبخشي حضرت علي اکبر(ع) بيرجند هستند از اولين روز ماه...
شریعتمداری
بیرجندرسا-اگر -نستجیربالله- دولت محترم در توافق با FATF نگاه و تعریف آنان را از تروریسم پذیرفته...
استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت استان برای اجرایی شد به ترتیب چه مواردی هست؟

از میان خبرها

بیرجندرسا- محسن چاوشی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ در فضای مجازی برای خوزستان و مشکلاتی که برای این دیار پیش آمده‌، نوشت: وقتی خوزستان اینطور باشد شرمس
بیرجندرسا- دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: شرکت سوخو اعلام کرده ایرادات هواپیمای سوخو۱۰۰ برطرف شده و این هواپیما گواهینامه تداوم صلاحیت پرواز دریاف
بیرجندرسا- پژو 508، محصول جدید و لوکس ایران خودرو که گفته می‌شود با قیمتی بین 160 تا 180 میلیون تومان به فروش خواهد رسید!
روزنامه های سیاسی
بیرجندرسا- روزنامه های سه شنبه صفحه نخست خود را به موضوعاتی چون واکنش سرلشکر باقری به تحریم ها، تهدید تلگرام و نا امیدی دولت از رفع رکود اختصاص دادند.

عناوین ویژه

عبادی
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان:
بیرجندرسا-عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به رأی نیاوردن طرح تعیین تکلیف نیروهای نهضتی، شرکتی و حق‌التدریس در مجلس، گفت: دولت اجازه استخدام این افراد را دارد و موضوع مطرح شده مربوط به الزام دولت جهت استخدام بود.
عبادی
نماینده مردم خوسف، بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا-نماینده مردم خوسف، بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: از وزیر نیرو دولت یازدهم به علت عملکرد ضعیفی که داشتند به‌شدت گلایه‌مندم و پیشنهاد می‌کنم ایشان خود را برای وزارت در دولت آینده آماده نکند چراکه بنده و نمایندگانی از دیگر استان‌ها از فعالیت ایشان گله‌مند و شاکی هستند.
بیرجندرسا-اعضای ستاد دهه کرامت خراسان جنوبی صبح امروز با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.
ازدواج
بیرجندرسا-دختر ایرانی که هنگام خرید دربازارهای شهر استانبول با یک جوان خوش‌پوش و قدبلند ترکیه‌ای آشنا شده وبه او دل بسته بود، نمی‌دانست پس ازازدواج با این مرد شیاد و سفر به سوئد، چه سرنوشت شومی درانتظارش است.
بیرجندرسا- رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه در حال حاضر در شش دهستان استان ۸۱ پروژه در حال انجام است، گفت: در روستاها باید از کار گسترده و از هم گسیخته جلوگیری شود.
دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی خبر داد
بیرجندرسا- دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی گفت: با تلاش دستگاه‌های مقابله‌ای استان در سه ماهه نخست امسال میزان کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته 31 درصد و میزان دستگیری‌ها در این حوزه 16 درصد رشد داشته است.
عبادی
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه عملکردها در حوزه فرهنگ مطلوب نیست گفت:برخی موارد بودجه برای کار فرهنگی دریافت می شود اماضد فرهنگ هزینه می شود.
بیرجندرسا-سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فردوس از رشد ۲۱۴ درصدی گردشگران خارجی در سه ماهه اول سال جاری نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل خبر داد.
بیرجندرسا-روز یکشنبه در صنعت آی تی کشور دو اتفاق مهم رخ داد، اولی رونمایی از فاز سوم «شبکه ملی اطلاعات» یا همان اینترنت ملی و دومی هم تصویب مدل جدید فروش اینترنت به صورت نامحدود بود. بد نیست در شرایط کنونی، این دو اتفاق مهم و تاثیرات آن را بر فضای اینترنت کشور بررسی کنیم.
بیرجندرسا-مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی گفت: در زمینه پژوهش‌های دفاع‌مقدس بیش از ۵۳ هزار سند حوزه دفاع‌مقدس در استان جمع‌آوری شده که ۸ هزار سند وارد سامانه کشوری محوا شده و قابل جستجو کردن است.
بیرجندرسا-اگر دامنه اخلاق اسلامی به ازدواج کشیده شود، بسیاری از مشکلات به برکت خُلق ملکوتی برطرف می گردد و با ازدواج اسلامی به جای مشکل، برکت پیدا می شود و مبارک ترین اتفاق زندگی پدید می آید.
اینستاگردی؛
بیرجندرسا-امیر تتلو تازه ترین پست صفحه شخصی اش را به آمادگی برای رفتن به مشهد برای ضبط یک برنامه اختصاص داد.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه پیامبران برای تعلم و تربیت و تزکیه مبعوث شدند و وارث آنها هم علما هستند، گفت: ایمان و تزکیه لازمه و علائم راه علم در دانشگاه‌ها است.
به گزارش بیرجندرسا:
بیرجندرسا- نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی روز گذشته از مجتمع ورزشی در حال ساخت بنیاد مستضعفان در بیرجند بازدید کرد و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.
بیرجندرسا- توزیع مواد مخدر دولتی میان معتادان بررسی و اجرایی می‌شود.