ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

بیرجندرسا-بعضى از تصورات و سنت‌هاى غلط در مورد ازدواج وجود دارد که اینها دست‌‌وپاگیر است، مانع از...
بیرجندرسا-سیدعلی ضیاء مجری تلویزیون دوشنبه ۱۶ مرداد در برنامه عصرگاهی شبکه یک میزبان مسعود ده نمکی...
بیرجندرسا- نرگس خاتمی در خصوص افتخاراتی که واحد تولیدی اش به دست آورده ، گفت: سالهای 87 و 92...
آقای عبادی
بیرجندرسا- حجت الاسلام عبادی با تاکید بر رعایت اصل صداقت و امانت توسط اصحاب رسانه،تصریح کرد: رسالت...
عبادی
بیرجندرسا-مردم قدردان و ولایی استان خراسان‌جنوبی خاندان و سلسه جلیله عبادی را مایه افتخار خود...
استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت استان برای اجرایی شد به ترتیب چه مواردی هست؟

از میان خبرها

بیرجندرسا- محسن چاوشی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ در فضای مجازی برای خوزستان و مشکلاتی که برای این دیار پیش آمده‌، نوشت: وقتی خوزستان اینطور باشد شرمس
بیرجندرسا- دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: شرکت سوخو اعلام کرده ایرادات هواپیمای سوخو۱۰۰ برطرف شده و این هواپیما گواهینامه تداوم صلاحیت پرواز دریاف
بیرجندرسا- پژو 508، محصول جدید و لوکس ایران خودرو که گفته می‌شود با قیمتی بین 160 تا 180 میلیون تومان به فروش خواهد رسید!
روزنامه های سیاسی
بیرجندرسا- روزنامه های سه شنبه صفحه نخست خود را به موضوعاتی چون واکنش سرلشکر باقری به تحریم ها، تهدید تلگرام و نا امیدی دولت از رفع رکود اختصاص دادند.

عناوین ویژه

عبادی
بیرجند رسا گزارش میدهد:
بیرجندرسا- مدت یک سال است که آیت الله سید علیرضا عبادی به عنوان نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی منصوب شده است حال از آن جایی درحال حاضر شهر بیرجند امام جمعه ندارد، مردم این استان از رهبری درخواست دارند، که آیت الله عبادی را در کنار نماینده ولی فقیه در جایگاه امام جمعه شهر بیرجند ببینند
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از دستگیری دو تن از اعضای اصلی باند ترویج فساد در شهرستان بیرجند با همکاری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خبر داد.
هواپیما
مدیر روابط عمومی حج و زیارت خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیر روابط عمومی حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: پرواز عتبات عالیات استان که مقرر بود شنبه شب از فرودگاه بین المللی بیرجند انجام شود و به دلایلی کنسل شد و شب گذشته هم انجام نشد با رایزنی‌ سازمان حج و زیارت مقرر شد عصر امروز از فرودگاه زاهدان انجام شود.
بیرجندرسا-این روزها گرمای تابستان روستاهای مرزی و دور افتاده خراسان جنوبی میزبان جوانانی است که به عشق خدمت به هم‌نوع وخودسازی هجرت به اختیار کرده تا بتوانند گامی در جهت زدودن محرومیت و کمک به هم‌نوع بردارند باشد که اقدامات جوانان درسی بزرگ برای دیگران باشد.
بیرجندرسا-یکی از عللی که این روزها در حال سبقت گرفتن از دیگر عوامل افزایش طلاق است و تاثیر بسیار زیادی در خانواده‌ها داشته است، فضای مجازی و ورود شبکه‌های اجتماعی به نهاد خانواده است.
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بان اینکه پیام تمام انبیاء الهی اجرای قسط وعدل است وجزء با عدل نمی‌توان زندگی کرد، گفت: ظالمان با دانش کیلویی خود شهرها، مساجد را تخریب وانسان‌های بیگناه را به قتل می‌رسانند.
کار آفرین نمونه استان :
بیرجندرسا- نرگس خاتمی در خصوص افتخاراتی که واحد تولیدی اش به دست آورده ، گفت: سالهای 87 و 92 عنوان کارآفرین برتر استان ، سال 93 بهترین صنعت گر نمونه ، سال 95 بهترین واحد صنعتی نمونه را کسب کرده ایم و از سال 92 تا کنون ، صادر کننده برتر استان بوده ایم .
در جشن خبرنگاران؛
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی با اشاره به تجلیل رسانه ها در هفته دولت افزود: ما در نظر داریم با حمایت از برنامه‌های روز خبرنگار در هفته دولت از مدیران مسئول رسانه‌ها و خبرنگاران استان خراسان جنوبی تجلیل خواهیم کرد.
بیرجندرسا- مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از فعالیت خبرنگاران و عکاس خبرگزاری حوزه در خراسان جنوبی تقدیر کرد.
مدیرکل حفظ آثار استان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر برای تکمیل مرکز فرهنگی در بیرجند ۲۰ میلیارد تومان و برای تامین آب و برق مرکز فرهنگی دفاع مقدس در طبس ۵ میلیارد تومان نیاز است.
قائمی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
بیرجندرسا- سفر معاون غذا و داروی وزارت بهداشت در هفته آینده، سفر وزیر بهداشت در شهریور ماه به استان و افتتاح 40 پروژه از جمله تکمیل پروژه ساختمان بیمارستان رازی و آمفی تئاتر دانشگاه و انتقال بخش جراحی قلب، داخلی قلب، ccu و اینترونشن قلب به بیمارستان رازی بیرجند را در یک ماه آینده عنوان کرد.
ابراهیمی
عضو جامعه روحانیت مبارز:
بیرجندرسا- عضو جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر این که رسانه انقلابی رسانه ای نیست که یک سویی و تک بعدی به مسایل نگاه کند، گفت: امیدوارکردن و گره زدن مردم به آرمان های بلند انقلاب اسلامی ایران، جزو نخستین رسالت های رسانه های انقلابی است.
مدیرکل سازمان بهزیستی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل سازمان بهزیستی خراسان جنوبی با بیان اینکه پیش‌بینی اعتبار مناسب‌ سازی در شهرداری‌های استان صورت گرفته است گفت: آژانس ویژه معلولان با پیگیری‌های شورای شهر بیرجند تاسیس می‌شود.
عاقبت رأی بدون شناخت و متعصبانه
بیرجندرسا- چند سال پیش که باب سلفی باز شد هیچوقت فکرش را نمی کردیم که نمایندگان یک ملت از پشت چند ردیف صندلی با یکدیگر سبقت بگیرند تا با یک مو بلوندِ فرنگی آن هم از جنس مؤنثش عکس سلفی بگیرند. از نمایندگان که بگذریم دیدن یک نفر که لباس مقدس روحانیت را به تن داشت دیگر اوج مسئله را میرساند.
شجاع
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا- فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی با بیان این که در مجموع تصادفات درون شهری و برون شهری خراسان جنوبی،28 درصد افزایش داشته است،گفت:تصادفات منجر به فوت در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته،یک درصد کاهش داشته است.