ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا- حجت الاسلام نوری روند افزایش سن ازدواج در جامعه را مورد انتقاد قرار داد و گفت: متأسفانه...
بیرجندرسا- معاون هنري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي همچنین با تقدیر از مردم بومی این تالاب که در...
بیرجندرسا- افتتاح نمایشگاه معرفی مشاغل روز شنبه به مناسبت هفته مشاغل در بیرجند مرکز خراسان جنوبی...
روحانی
بیرجندرسا- مسئولان ستاد روحانی، با خریدن کانال‌های زنجیره‌ای پرمخاطب برای تبلیغ دولت و کمک به حسن...

استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

شما به کدام کاندیدای ریاست جمهوری دوره دوازدهم رای می دهید؟

از میان خبرها

امام جمعه
بیرجندرسا- حجت الاسلام رضایی خطاب به وزیر کشور گفت: شما دو رفیق خود را به استان خراسان جنوبی آورده اید؛ یکی خدمتگزار که همکلاسی و دیگری پرویزی که دوست
احمد محبی
بیرجندرسا- محبی اختتامیه سومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های خراسان جنوبی افزود: ۳۵۱ اثر برای شرکت در این جشنواره ارسال شد که از این تعداد ۳۱۹ اثر مر
تلگرام
بیرجندرسا- رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات خراسان جنوبي گفت: فردي كه در شبكه اجتماعي تلگرام با ارسال پيام هاي غير اخلاقي براي يكي از شهروندان است
حوزه
مدیر حوزه علمیه آرین شهر:
بیرجندرسا- مدیر حوزه علمیه آرین شهر با بیان اینکه در این شهر روحانیت اندکی وجود دارد، گفت: مقرر بود یک زمین 5 هزار متری به حوزه عملیه این شهر بدهند اما شرط زمین داشتن 30 طلبه برای حوزه علمیه تازه تآسیس بود که این امر تا کنون محقق نشده است

عناوین ویژه

انتخابات
انتخابات ایران در رسانه‌های عربی؛
بیرجندرسا- چیزی که بیش از مناظرات دوم تلویزیونی کاندیداها مورد توجه سایت اینترنتی ارم نیوز قرار گرفته بود، اعلام حمایت علمای اهل سنت ایران از کاندیداتوری سید ابراهیم رئیسی است.
رئیسی
انتخابات ایران در رسانه‌های عربی؛
بیرجندرسا- چیزی که بیش از مناظرات دوم تلویزیونی کاندیداها مورد توجه سایت اینترنتی ارم نیوز قرار گرفته بود، اعلام حمایت علمای اهل سنت ایران از کاندیداتوری سید ابراهیم رئیسی است.
انتقاد
از شعار آزادی،حقوق شهروندی بانوان تا عمل:
بیرجندرسا- شب گذشته مناظره دانشگاه بیرجند، بین سه نماینده کاندیدای ریاست جمهوری با تمام حواشی آن برگزار شد، شبی که شعارها به صورت عمل جلوی چشمان دانشجویان به واقعیت تلخ تبدیل شد، واقعا چه کسی دروغگوست؟!!!
رهبری
رهبرمعظم انقلاب در دیدار معلمان:
بیرجندرسا- رهبرانقلاب، امروز در دیدار معلمان: این سند ۲۰۳۰ یونسکو و ازاین‌قبیل، چیزهایی نیست که جمهوری اسلامی بتواند زیر اینها شانه قرار بدهد و تسلیم شود.
بیرجندرسا- نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه درصد قابل‌توجهی از شهرک‌های صنعتی تعطیل‌شده‌اند، گفت: آقایان می‌گویند اشتغال نمی‌تواند راه بیافتند؛ شما نمی‌توانید ولی ما می‌توانیم.
روحانی
روحانی در گفت‌وگو ویژه خبری شبکه ۲:
بیرجندرسا- نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تاکید کرد: در زمینه فرهنگی باید زمینه را برای همه گروه‌ها باز بگذاریم آنجا که آزادی بیشتر است شکوفایی بیشتر است باید فضا را در زمینه‌های مختلف بیشتر باز کنیم و قانون‌مدار باشیم. مردم باید ببیند افراط‌ها و خشونت‌ها کنار رفته و احساس اعتدال و آرامش بیشتری کنند.
در مراسم تشییع زنوزی جلالی بیان شد؛
بیرجندرسا- رئیس انجمن قلم ایران درمراسم تشییع زنوزی جلالی از او به عنوان نویسنده‌ای که از دو فتنه زمان حیاتش روسفید بیرون آمده است، یاد کرد.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- آیت الله عبادی اظهار کرد: مشاهده می‌کنیم در صحنه‌های سیاسی دشمنان نه وجدان و نه عقل دارند و به اسم مسلمانان جنگ وخونریزی می‌کنند، اما راه حق از راه باطل جدا است باید از هواهای نفسانی دوری کنیم.
به بهانه یادروز شیخ اجل؛
بیرجندرسا- دهه سوم سعدی شناسی در حالی آغاز می‌شود که از این رهگذر می‌توان از یک‌سو داشته‌ها و کاستی‌های این عرصه را به داوری نشست و از سوی دیگر شعله سعدی پژوهی را پرفروغ‌تر کرد.
از سوی ستاد انتخابات کشور؛
بیرجندرسا- ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره 8 ، شش نامزد احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری را معرفی کرد.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه علم و دانش مانند حیات هستند، گفت: سلب امنیت در جوامع امروزی به دلیل نبود ایمان واقعی است.
روزنامه
بیرجندرسا- گرانی در کمین بازار، مسئولان سرگرم انتخابات؛ رانت پتروشیمی ۲۰۰ هزار شغل را سوزاند؛ تمدید تحریم ایران از سوی شورای اروپا؛ شوک احمدی‌نژاد؛ دولت در حوزه مسکن فقط شعار داد و لیگ برتر ایران در رده هشتم لیگ های آسیایی؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
رئیسی
رصد انتخابات؛
بیرجندرسا- هر ۴ رئیس جمهور قبلی ایران، هر کدام دو دوره متوالی در قدرت بودند، ولی نامزدی رئیسی نشان از آن دارد که رئیس‌جمهور فعلی راه همواری در پیش ندارد و باخت او بسیار محتمل است.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از ثبت نام ۲۰ هزار نفر برای شرکت در مراسم اعتکاف امسال خبر داد.
۲۵۴ مسجد خراسان جنوبی میزبان معتکفین
بیرجندرسا- ۲۵۴ مسجد خراسان جنوبی با بیش از ۲۱ هزار معتکف، مهمان سه روزه خداوند شده اند که نسبت به سال گذشته از رشد چشمگیری برخوردار بوده است.