ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا- پور حسین با بیان اینکه در ۹ ماهه امسال پنج هزار و ۸۸۶ ازدواج و ۸۸۶ واقعه طلاق در استان...
بیرجندرسا- جشنواره حماسه آوا به منظور اجرای آواهای حماسی و انقلابی توسط خوانندگان و گروه های موسیقی...
بیرجندرسا- نمایشگاه آخرین پژوهش های نیروی دفاعی و بسیجی خراسان جنوبی در حاشیه همایش تجلیل از...
هاشمی
بیرجندرسا- عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی می‌گوید هر اصولگرایی که با ناطق نوری نیست، افراطی و...

استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت استان برای اجرایی شد به ترتیب چه مواردی هست؟

از میان خبرها

بیرجندرسا- معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: درآمدهای ارزی تعاونی های استان در ۹ ماهه اول سال جاری به ۸ میلیون دلار رسی
بیرجندرسا-فرمانده پلیس فرودگاه های خراسان جنوبی از کشف 60 عدد سکه قدیمی در بازرسی از یک بسته پستی خبر داد
بیرجندرسا-کسبه بیرجندی تأکید کرد: قیمت تخم مرغ از کیلویی 4 هزار و 800 تومان تا 5 هزار و 600 تومان در حال نوسان است.
امیرحسنخانی
نماینده مردم طبس, بشرویه:
بیرجندرسا- امیرحسنخانی با بیان اینکه امروز عمر و جوانی نیروهای تحصیل کرده در استان پشت دروازه تبعیض در حال تلف شدن است، افزود: صنعت و واحدهای تولیدی استان که می توانست چرخ زندگی مردم را فعال نگه دارد به فراموشی سپرده شده است.

عناوین ویژه

تمام اخبار در یک خبر؛
بیرجندرسا- یکشنبه در سالگرد فرارشاه و اجرایی شدن برجام اخبار متفاوتی از خبرگزاری ها مخابره شد: نامه بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در پی جذب بیژن زنگنه به عنوان هیئت علمی... مصدومیت سید مهدی رحمتی... پیوستن جباروف به استقلال... مشخص شدن سن دقیق ماه... سنگین ترین شکست گواردیولا... بازنشستگی زنان با 20 سال سابقه... تمام تلاش رحمانی برای خروج از استقلال و...
استاندار
بیرجندرسا- سرکشی از شهرستان ها آنهم از سوی نماینده عالی دولت در استان به عنوان عالی ترین مسئول اجرایی امری پسندیده ای است، اما اینکه قرار است این سفرها دست خوش بازی های سیاسی قرار بگیرد، جزو حیف و میل کردن بیت المال چیزی به همراه ندارد.
گاز
شرکت گاز بیانیه صادر کرد
بیرجندرسا- شرکت ملی گاز ایران با انتشار بیانیه ای رسمی، ضمن اعلام این‎که جریان گاز وارداتی از ترکمنستان به دلیل کارشکنی این کشور قطع شده است، ضمن درخواست از عموم مشترکان شبکه گاز مصرفی برای رعایت اصول مصرف بهینه، از تمهیدات لازم برای تامین گاز استان‎های شمالی خبر داد.
مخابرات اعلام کرد؛
بیرجندرسا- درپی انتشار برخی مطالب در شبکه های اجتماعی بابت هزینه شماره گیری پیش شماره های ۰۰۹۸ و ۹۸+، مخابرات اعلام کرد که شماره گیری این پیش شماره ها هزینه ای برای کاربر به همراه نخواهد داشت.
تامین اجتماعی
مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- درویشی افزود: در قانون سابق تنها کارفرمایان واحدهای تولیدی و صنعتی و معدنی می توانستند از مزایای بخشودگی جرائم استفاده کنند و در قانون جدید کارفرمایان واحدهای خدماتی نیز مشمول بخشودگی جرائم خواهند بود.
کارنامه نظام بانکی دراعطای کارت اعتباری
بیرجندرسا- کارت‌های خرید اعتباری پرونده رمزآلودی دارد، مردم استقبالی از خرید با این کارتها نکرده اند و علیرغم تامین اعتبار، نبود متقاضی فرمان توقف اجرای این طرح را صادر کرده است.
نماگرهای اقتصادی فصل بهار؛
بیرجندرسا- جدیدترین نماگرهای اقتصادی، حکایت از نرخ بیکاری ۱۲.۲ درصدی در فصل بهار دارد که در این میان، نرخ بیکاری جوانان ۱۵ تا ۲۹ ساله ۲۴.۹ درصد و جوانان ۱۵ تا ۲۴ ساله ۲۷.۸ درصد بوده است.
بعد از روزها روند صعودی؛
بیرجندرسا- بعد از روزها روند صعودی در بازار دلار، امروز قیمت در بیشینه نرخ به ۴۱۳۸ تومان رسیده که نسبت به آخرین معاملات روز گذشته، ۹ تومان کاهش را نشان می‌دهد.
شهردار تهران خبر داد:
بیرجندرسا- شهردار تهران از اتمام پروژه های نیمه تمام پایتخت تا نیمه اول سال آینده خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا در شش ماهه اول سال آینده با تامین اعتبار مورد نیاز، پروژه های نیمه تمام را کامل کنیم.
هر دم از باغ وزارت نفت بری می‌رسد
بیرجندرسا- پس از تخریب بلوطستان به دنبال احداث خط لوله نفت در قلب زاگرس حالا شاهد دسته‌گل جدید وزارت نفتی‌ها با احداث خط انتقال گاز و خسارت به باغات و منازل مسکونی مردم روستای «گل گل» هستیم.
بودجه ایران نفتی‌ترین بودجه اوپک شد؛
بیرجندرسا- ایران با گنجاندن نفت ۵۵ دلاری در بودجه ۹۶ درحالی یکی از نفتی‌ترین بودجه‌ها در بین کشورهای اوپک را آماده اجرا می‌کند که در صورت تحقق، درآمد نفتی کشور به حدود ۷۰ میلیارد دلار در سال می رسد.
مهر گزارش می‌دهد؛
بیرجندرسا- دولت در مصوبه ای جدید سازمان تامین اجتماعی را موظف کرد کسورات از اضافه کار قبل از ۱۷ تیرماه ۹۳ حقوق بازنشستگی کارکنان دستگاه‌های اجرایی را محاسبه و پرداخت کند.
تمام اخبار در یک خبر؛
بیرجندرسا- تقدیر رهبر انقلاب از برنامه «پرسمان» در شبکه قرآن... دردساز شدن کیفیت خوب داروی ایرانی... باز ماندن پرونده فتنه 88... راضی نبودن وزیر اقتصاد از معیشت مردم... تساوی پدیده و ذوب آهن و... از اخبار مهم امروز بودند.
تمام اخبار در یک خبر؛
بیرجندرسا- متن سخنان ظریف درباره برجام منتشر شد... قانون تعطیلات کشور اصلاح می شود... فارسی وان برای همیشه تعطیل میشود... خانواده ای که نمی دانند پول چیست... سقوط هواپیما روسیه و... اخباری هستند که در یکشنبه این هفته از خبرگزاری های مختلف مخابره شدند.
معدن طلا
رئیس سازمان زمین‌شناسی کشور و معاون وزیر صنعت و معدن:
بیرجندرسا- محمدتقی کره‌ای با بیان اینکه تکمیل اکتشافات در برنامه است و تا پایان سال تست فرآوری نیز عملیاتی خواهد شد، افزود: در سه محدوده منطقه هیرد ۱۰.۵ تن ذخیره احتمالی طلا نیز پیش بینی می شود.