ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

قزلباش
بیرجندرسا-مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی گفت: سال جاری ۳ هزار و ۴۳۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه...
بیرجندرسا-«امید نعمتی» خواننده محبوب موسیقی پاپ است که امسال با حضور در برنامه خندوانه و خواندن...
بیرجندرسا-نماينده مردم بيرجند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امسال در مجلس بودجه خوبی تصویب شد...
جان بولتون
بیرجندرسا-بولتون طی سال‌های اخیر در بسیاری از سخنرانی‌ها و یادداشت‌هایش ضمن اتهام زنی‌های بی اساس...
ابراهیم پور
بیرجند رسا-مسؤول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران گفت: این نقشه نظام سلطه برای شکست...

نظرسنجی

صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور-دوشنبه7 اسفند
تمام آرا: 0

از میان خبرها

اشتغال
بیرجندرسا-سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان‌جنوبی گفت: در مجموع ۲۰۶ طرح از طرح‌های اشتغال مصوب که اعتبار آن بالغ‌بر ۱۸
بیرجندرسا-سرپرست اداره طیور، آبزیان و زنبور عسل اداره کل دامپزشکی خراسان‌جنوبی با اشاره به شیوع گسترده بیماری آنفلوانزای فوق‌حاد پرندگان در طیور کشور
ولی پور
بیرجندرسا-رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: میزان 240 میلیارد تومان طرح بخش کشاورزی استان در سامانه کارا ثبت‌نام شده است.
بیمه
بیرجندرسا-صنعت بیمه سال ۹۶ نه تنها بزرگترین خسارت تاریخ خود را برای آتش سوزی پتروشیمی بوعلی پرداخت کرد بلکه در مواردی مانند زلزله کرمانشاه، غرق شدن نفتکش سانچی، ... نقش خود را به خوبی ایفا کرد.

عناوین ویژه

عبادی
امام جمعه موقت بیرجند:
بیرجندرسا-امام جمعه موقت بیرجند به انتخاب شعار از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: "حمایت از کالای ایرانی" یعنی اقتصاد اولویت کشور است و مردم و مسؤولان باید به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند.
بیمه
بیرجندرسا-صنعت بیمه سال ۹۶ نه تنها بزرگترین خسارت تاریخ خود را برای آتش سوزی پتروشیمی بوعلی پرداخت کرد بلکه در مواردی مانند زلزله کرمانشاه، غرق شدن نفتکش سانچی، ... نقش خود را به خوبی ایفا کرد.
وزارت خارجه
بیرجندرسا-وزارت خارجه در بیانیه‌ای در راستای اجرای بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب درخصوص حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی، آمادگی خود را برای حمایت از فعالان اقتصادی و تسهیل گسترش پیوندها و ارتباطات اقتصادی و تجاری در سطحی گسترده در جهان اعلام کرد.
جهانگیری
جهانگیری:
بیرجندرسا-معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: هیچ دستگاه دولتی حق ندارد از محل بودجه دولتی کالاهای مشابه خارجی را استفاده کند.
باغ اکبریه
مدیر باغ‌های تاریخی میراث فرهنگی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیر باغ‌های تاریخی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: این استان با باغ‌های بهشت گونه ۹ باغ تاریخی را در خود جای داده و پذیرای گردشگران نوروزی است.
مویدی
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مطرح کرد
بیرجندرسا-رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در مبارزه با قاچاق با هیچ فرد و دستگاهی رودربایستی نخواهیم، داشت و اگر دستگاه و شخصی بخواهد سوء‌استفاده کند اسم آنها را اعلام خواهیم کرد.
امیرحسنخانی
نماینده مردم طبس، فردوس و بشرویه در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده مردم طبس، فردوس و بشرویه در مجلس گفت: دولت و مجلس باید شرایط را فراهم کنند چرا که هم‌اکنون بسیاری از تصدی‌گری‌ها و اقتصاد در اختیار دولت است و باید میدان را باز کنیم تا مردم ورود پیدا کنند.
رهبر انقلاب
رهبر معظم انقلاب در اجتماع بزرگ حرم مطهر رضوی:
بیرجندرسا-حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: ملت ایران توانسته اصول بنیادین و شعارهای اصلی انقلاب را با همان استحکام اول تا امروز حفظ کند.
عبادی
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی شعار سال ۹۷ را دوای بسیاری از دردهای اقتصادی دانست و بر لزوم همکاری مردم و مسؤولان در راستای تحقق بخشیدن به شعار سال تأکید کرد.
علوی مقدم
معاون امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: دستگاه های اجرایی افق ١۴٢٠ خود را تهیه و در اختیار شهرستان ها قرار دهند.
بازار عید
گزارشی از وضعیت بازار بیرجند
بیرجندرسا-بوی بهار به مشام می‌رسد، اشک‌ها و لبخندهای زیادی بر لبان مردم جاری است، اشک‌هایی که حسرت و نداری را بیش از هر زمان دیگر در دل کودکان فقیر می‌فشارد و لبخندهایی که با پوشیدن لباس‌های فاخر و نو بر چهره کودکان نمایان می‌شود.
با حضور استاندار خراسان جنوبی
بیرجندرسا-مشعل گاز کارخانه سيمان باقران ظهر امروز توسط استاندار خراسان جنوبي روشن شد و به کمك توليد اين كارخانه آمد.
قزلباش
مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی
بیرجندرسا-مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی گفت: سال جاری ۳ هزار و ۴۳۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ ۳۴۰ میلیارد ریال پرداخت کردیم و هم اکنون هیچ متقاضی در انتظار دریافت تسهیلات ازدواج نیست.
اشرفی
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی تعهد اشتغال خراسان جنوبی برای سال جاری را ۱۰ هزار و ۲۳۳ نفر عنوان کرد و گفت: تاکنون برای ۹ هزار و ۹۴۳ نفر نیز اشتغال ایجاد شده است.
مروج الشریعه
استاندار خراسان‌جنوبی تاکید کرد:
بیرجندرسا- استاندار خراسان‌جنوبی گفت: بانک های استان نباید حتی یک ثانیه در انعقاد، جذب و پرداخت تسهیلات تعلل و تردید کنند.