ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا- حجت الاسلام نوری روند افزایش سن ازدواج در جامعه را مورد انتقاد قرار داد و گفت: متأسفانه...
بیرجندرسا- معاون هنري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي همچنین با تقدیر از مردم بومی این تالاب که در...
بیرجندرسا- افتتاح نمایشگاه معرفی مشاغل روز شنبه به مناسبت هفته مشاغل در بیرجند مرکز خراسان جنوبی...
امام رضا
بیرجندرسا- دراندیشه و سیره رضوی اولویتهای مهمی برای مبارزه با محرومیت و فقر در نظر گرفته شده است و...
استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

شما به کدام کاندیدای ریاست جمهوری دوره دوازدهم رای می دهید؟

از میان خبرها

بیرجندرسا-رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: همراهی با ملت مظلوم فلسطین مبتنی بر یک حرکت و جریان اسلامی بنیان گذاشته شده، اما حمایت از این ملت
بیرجندرسا-بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن حمایت از اقدامات انقلابی سپاه پاسداران وحدت امت ا
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی رمز موفقیت را وحدت دانست و گفت: داعش را به عنوان نمونه عینی و قلابی از اسلام عرضه کر
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: لازم است اساتید در زمینه کارآمدی دین و دانش و ارائه عملی که لازمه آن اسلام ناب است تلاش کنند.

عناوین ویژه

مسئول سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مسئول سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی گفت: افتخار داریم در این استان و در قشر بسیج اساتید بیش از ۸۰ درصد اعضای هیئت علمی دانشگاه ها بسیجی هستند.
بیرجندرسا-روز جمعه دوم تیرماه مردم همیشه در صحنه و انقلابی و روزه‌دار استان خراسان جنوبی مانند دیگر سال‌ها خود را برای حضور در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس آماده کرده تا به دشمنان اسلام و ایران نشان دهند که دوران ظلم وستم به آخرین روزهای خود رسیده است.
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: لازم است اساتید در زمینه کارآمدی دین و دانش و ارائه عملی که لازمه آن اسلام ناب است تلاش کنند.
الاهلی هم مسقط را انتخاب کرد
بیرجندرسا-پس از انتخاب مسقط به‌عنوان زمین‌ بی‌طرف از سوی باشگاه الاهلی عربستان، یک روزنامه عربستانی از موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا با این موضوع خبر داد.
بیرجندرسا-رئیس پارلمان عراق بر مخالفت خود با هرگونه طرحی که با هدف تجزیه این کشور مطرح می‌شود تاکید کرد.
رئیس دادگستری طبس:
بیرجندرسا-طبس - رئیس دادگستری طبس گفت: جشن گلریزان به زودی در طبس برگزار و زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد با کمک خیران فراهم خواهد شد.
بیرجندرسا-رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به گزارش بانک مرکزی درباره نرخ رشد اقتصادی واکنش نشان داد.
عارف:
بیرجندرسا-رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: همراهی با ملت مظلوم فلسطین مبتنی بر یک حرکت و جریان اسلامی بنیان گذاشته شده، اما حمایت از این ملت مظلوم آزمونی است برای مدعیان حقوق بشر.
بیرجندرسا-یک شخصیت دانشگاهی مخالف رژیم سعودی تاکید کرد که انقلاب برای ریشه کن کردن آل سعود بی برو برگرد در راه است.
دکتر صدیقی:
بیرجندرسا-بحران عربستان-قطر که از چند هفته پیش و در پی انتشار کلیپی در رسانه‌های قطری شعله‌ور شده است، بیانگر تلاش‌های بی‌فرجام طرفین برای ضربه زدن به دیگری است.
بیرجندرسا-بر اساس آخرین رتبه بندی صورت گرفته توسط وزارت بهداشت، غلظت نیترات و نیتریت در محصولات ۱۳ برند تولید کننده آب آشامیدنی بالاست و از کمترین کیفیت برخوردارند.
اخبار ویژه روزنامه‌ها
بیرجندرسا-مراسم تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم که پیش از این اعلام شده بود 15 مرداد برگزار می شود به روز دیگری موکول خواهد شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از اعلام محدودیت‌های ترافیکی روز جهانی قدس در استان خبر داد و گفت: این محدودیت‌ها برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم در سراسر استان به مرحله اجرا در خواهد آمد.
مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مسئول بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی گفت: سال گذشته ۹۴۹ نفر در اردوهای جهادی دانشجویی خراسان جنوبی شرکت کردند و امسال نیز براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ۴۰ گروه جهادی دانشجوی به مناطق محروم استان اعزام می‌شوند.
تولیت آستان قدس رضوی در پیامی به مناسبت روز قدس:
بیرجندرسا-تولیت آستان قدس رضوی در پیامی که برای دعوت مردم در حضور در راهپیمایی روز قدس صادر شده آورده که ایستادگی ملت ایران سبب دلگرمی آزادی‌خواهان عالم و تضعیف و نابودی رژیم صهیونیستی می‌شود.
پیام تقدیر سرلشکر باقری درباره اقدام موشکی سپاه:
بیرجندرسا-رئیس ستادکل نیروهای مسلح با صدور پیامی ضمن تقدیر از اقدام موشکی سپاه تأکید کرد: هرگونه تهدید و تعرض به امنیت ملی کشور با واکنش نیروهای مسلح مواجه خواهد شد.
خبرنگار تسنیم: تضمین امنیت سفر حجاج چیست؟
بیرجندرسا-صالحی‌امیری گفت: درباره مباحث مربوط به حجاج نشست خبری می‌گذارم و مفصل درباره آن صحبت خواهم کرد.

صفحه‌ها

شهید اشرفی پور
شهید سورگی
پدر شهید