ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا- پور حسین با بیان اینکه در ۹ ماهه امسال پنج هزار و ۸۸۶ ازدواج و ۸۸۶ واقعه طلاق در استان...
بیرجندرسا- جشنواره حماسه آوا به منظور اجرای آواهای حماسی و انقلابی توسط خوانندگان و گروه های موسیقی...
بیرجندرسا- نمایشگاه آخرین پژوهش های نیروی دفاعی و بسیجی خراسان جنوبی در حاشیه همایش تجلیل از...
هاشمی
بیرجندرسا- عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی می‌گوید هر اصولگرایی که با ناطق نوری نیست، افراطی و...

استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت استان برای اجرایی شد به ترتیب چه مواردی هست؟

از میان خبرها

بیرجندرسا- مجتمع فرهنگی و رفاهی سلامت خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز با حضور علی صدرالسادات معاون وزیر بهداشت کشور و تنی چند از مدیران استانی مورد بهر
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: برخی مواقع سخنانی ازقول بنده نقل می شود که روحم از آن بی خبر است و از کلیه افرادی که این سخنان را می شنوند
بیرجندرسا- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن اشاره به نقش موثر روحانیت در جامعه،گفت: روحانیت نقش موثری در ایجاد فضای ارشاد و ارتباط دوسویه
تمام اخبار در یک خبر؛
بیرجندرسا- شکست استقلال تهران... آغاز به کار ستاد انتخابات استان تهران... رکورد فروش رنو فرانسه بعد از برجام... داستان ثریا و روایت تلخ مهار انقلابی‌ها... پیوستن بختیار رحمانی به فولاد خوزستان... رسانه های منتقد اجازه سؤال از رئیس جمهور پیدا نکردند.
با حضور معاون وزیر بهداشت صورت گرفت:
بیرجندرسا- مجتمع فرهنگی و رفاهی سلامت خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز با حضور علی صدرالسادات معاون وزیر بهداشت کشور و تنی چند از مدیران استانی مورد بهره برداری قرار گرفت.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه بعد از گذشت 37 سال از پیروزی انقلاب اسلامی کار خاصی برای مشکلات جاده بیرجند- قاین انجام نشده است، گفت: جای تعجب است که مسئولان برای واگذاری زمین به حوزه عملیه در آرین شهر به دنبال تعداد نفرات باشند
حوزه
مدیر حوزه علمیه آرین شهر:
بیرجندرسا- مدیر حوزه علمیه آرین شهر با بیان اینکه در این شهر روحانیت اندکی وجود دارد، گفت: مقرر بود یک زمین 5 هزار متری به حوزه عملیه این شهر بدهند اما شرط زمین داشتن 30 طلبه برای حوزه علمیه تازه تآسیس بود که این امر تا کنون محقق نشده است
استاندار
بیرجندرسا- سرکشی از شهرستان ها آنهم از سوی نماینده عالی دولت در استان به عنوان عالی ترین مسئول اجرایی امری پسندیده ای است، اما اینکه قرار است این سفرها دست خوش بازی های سیاسی قرار بگیرد، جزو حیف و میل کردن بیت المال چیزی به همراه ندارد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن اشاره به نقش موثر روحانیت در جامعه،گفت: روحانیت نقش موثری در ایجاد فضای ارشاد و ارتباط دوسویه با مردم دارند.
مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان جنوبی خبرداد :
بیرجندرسا- مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان جنوبی ضمن اشاره به کمبود روحانی در کشور و نیاز مبرم جامعه در این زمینه،گفت:بالغ بر 50 خانه عالم خالی در خراسان جنوبی وجود دارد.
امام جمعه اهل سنت
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
بیرجندرسا- امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان این که مرحوم هاشمی رفسنجانی از مهمترین ارکان نظام جمهوری اسلامی در طول تاریخ بود، گفت: ایشان در تمام مسائل صاحب نظر بوده و از یاران دیرین امام راحل (ره) و امام خامنه ای بود.
استاد حوزه:
بیرجندرسا- استاد حوزه با بیان این که هاشمی رفسنجانی شخصیتی کم نظیر و اثرگذار برای انقلاب اسلامی بود،گفت:ملت ایران هرگزخدمات شایسته این بزرگمرد تاریخ را فراموش نمی کند.
مدیر کل سازمان تبلیغلات خراسان جنوبی تاکید کرد:
بیرجندرسا- محجت الاسلام لطفيان تاکيد کرد: يکي از مهمترين مولفه هاي يک شيعه سياسي اين است که گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشد و به شايعات توجهي نکند و با توجه به حديثي از امام صادق عليه السلام، شيعه واقعي حتي اگر از گرسنگي بميرد، دست پيش دشمن دراز نمي کند.
پرویزی
بیرجندرسا- ارتحال عالم ربانی و روحانی مجاهد، یار دیرین امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی (رضوان‌الله تعالی علیه) که عمر پر برکت خود را در راه اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی سپری کرد.
دلدار
امام جمعه موقت بیرجند:
بیرجندرسا- حجت الاسلام دلدار حجاب را گوهری گرانبها دانست که دشمنان زیادی دارد و افزود: گوهر گرانبها را کسی سر کوچه و بازار به حراج نمی‌گذار بلکه باید از آن مراقبت کند و زن محجبه به خوبی می تواند شوهرداری و فرزند تربیت کرده و در جامعه نقش ایفا کند
مشرفی
مدیر حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیر حوزه های عملیه خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز باید با بصیرت و جدیت در تمامی صحنه‌ها حضور داشته باشند، گفت: طلاب باید درجه سعی و تلاش خود را برای تعلم و تعلیم بالا برده تا در جامعه امروزی با وجود آسیب‌ها فراوان حوزه‌های علمیه محور گسترش اسلام ناب محمدی باشد.
بازی
رئیس بنیاد بین المللی بازی‌های رایانه کشور:
بیرجندرسا- رئیس بنیاد بین المللی بازی‌های رایانه کشور با اشاره به اینکه نظام رده بندی کلیه بازی‌ها را مورد ارزیابی قرار داده و اطلاع‌رسانی صحیحی به جامعه کشورهای اسلامی انجام می‌دهد، گفت: حدود سه هزار و ۵۰۰ بازی رایانه‌ای غیرمجاز در کشور شناسایی شده است.
انتخابات
بیرجندرسا- با تصویب هیات مرکزی نظارت بر انتخابات، اعضای هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم در خراسان جنوبی منصوب شدند.
ازدواج
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- پور حسین با بیان اینکه در ۹ ماهه امسال پنج هزار و ۸۸۶ ازدواج و ۸۸۶ واقعه طلاق در استان ثبت شده، گفت: آمار ازدواج در استان نسبت به سال گذشته ۰.۵ درصد کاهش و آمار طلاق حذود ۱۰ درصد افزایش داشته است.
احمد محبی
بیرجندرسا- مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی از برگزاری همایش منادیان هدایت به منظور بزرگداشت روحانیون خدوم خراسان جنوبی خبر داد و گفت: ایده برگزاری این همایش از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری خراسان جنوبی به ستادعالی کانون های مساجد کشور ارائه شد که مورد استقبال قرار گرفت.
قرآن
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه پیوند قرآن، عترت و نماز یک پیوندی اصولی و جدا نشدنی است، گفت: امروز هیچ خدمتی به جامعه بشری بالاتر از اصلاح فرهنگی نیست

صفحه‌ها

انقلابی
کارشناس مذهبی:
بیرجندرسا- مدیر سابق مدرسه علمیه امام باقر(ع) خضری گفت: تربیت و پروش نیروهای انقلابی هدف خطیر حوزه های علمیه است.
احمد محبی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد:
بیرجندرسا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از تولید 220 عنوان بازی رایانه‌ای در داخل کشور خبر داد گفت: تاکنون 3 هزار و 500 بازی رایانه ای غیرمجاز شناسایی شده که در خراسان جنوبی 149 مورد بازی رایانه ای غیرمجاز از مردادماه سال گذشته تاکنون کشف و ضبط شده است
سردار عبداللهی
معاون بهداشت درمان و آموزش پزشکی مطرح کرد:
بیرجندرسا- معاون بهداشت درمان و آموزش پزشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در استان خراسان جنوبی موسسه خیریه امدادگران عاشورا، 250 خانواده که دچار بیماری سرطان هستند را تحت پوشش قرار داده است و هزینه های آن را تأمین می کند.
آیت الله عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: سپاه یک شجره طیبه است که در هر مکانی که ورود پیدا کرده همه‌ی مردم خیر و برکت را درک کرده‌اند.
شهدای گمنام
مدیر مدرسه علمیه بشرویه:
بیرجندرسا- حجت الاسلام نیساری اظهار کرد: این که افرادی در کشور با برگزاری یادواره شهدا مخالف هستند دلیلش آن است که از شهدا وقدرت عظیمی که در راهنمایی و ایجاد شهامت و رشادت در جامعه دارند می هراسند و دلیلش آن است که این افراد به جای دستورگرفتن از اسلام، از ارباب هایشان در خارج از کشور دستور می گیرند.
فرمانده ناجا تاکید کرد:
بیرجندرسا- فرمانده ناجا گفت: سیستم پدافندی، دریایی و زمینی ما در منطقه مثال زدنی است و جمهوری اسلامی ایران در این زمینه حرف اول را می زند.
فرمانده ناجا مطرح کرد:
بیرجندرسا- بیرجند- فرمانده ناجا گفت: با آمادگی و توان بالای رزمی در مرزبانی، مرزهای شرقی کشور محیطی امن برای تحرک اشرار، گروه های معاند و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد بود.
1
بیرجندرسا- جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فهرست اسامی بخش دیگری از حامیان این جبهه را منتشر کرد.
بیرجندرسا- «روحانی برای به دست آوردن اعتماد دوباره مردم چاره‌ای جز غلبه بر رکود و تورم ندارد اما تورم به سمت افزایش پیش می‌رود».
استاندار
بیرجندرسا- طی حکمی از سوی استاندار خراسان جنوبی، عباس صنعتی به عنوان بخشدار درح منصوب شد.
تورم
بیرجندرسا- نرخ تورم را دولت ۷ درصد اعلام کرده، ولی شهروندی که علی الظاهر حقوق نجومی هم نمی گیرد، ولی به حقوق شهروندی خود آشناست، می گوید: "مشکل اصلی ما گرانی است. من نمی دانم تورم چقدر است ولی از نظر جیب من صددرصد است."
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- عبادی یادآور شد: از ابتدا تا زمان ظهور حضرت مهدی (عج) 7 طبقه باید طی شود که طبقه هفتم همین ویران شدن و سرنگون شدن شهرها و برج‌هاست٬ دوران صنعت٬ جنگ و زیاد شدن مکرها در جامعه از دیگر مواردی است که در آخرالزمان مشاهده می‌شود و امروزه امور جدی بازی شده و امور بازی جدی گرفته شده است.
با تلاش کارآگاهان پلیس؛
بیرجندرسا- مرد شیشه‌ای که پس از قتل دو نفر در شهرستان بیرجند؛ به یکی از شهرستان‌های استان خراسان رضوی گریخته بود، دستگیر شد.
مرگ بر آمریکا1
امام جمعه طبس:
بیرجندرسا- امام جمعه طبس با تأکید بر اینکه پیروزی انقلاب اسلامی سبب به خطر افتادن منافع آمریکا در دنیا شد، ادامه داد: آمریکایی‏ها قبل از پیروزی انقلاب اسلامی کشور ایران را از آن خود و خلوتگاه خود می‎دانستند و برای مردم کشور ارزشی قائل نبودند و تنها به فکر منافع خود بودند.
9 دی
امام جمعه بشرویه:
بیرجندرسا- امام جمعه بشرویه با بیان این که 9 دی نماد عزت، استقلال و بصیرت ملت شریف ایران است، گفت: اوج حماسه ملت ایران در9 دی رقم خورد.
امربه معروف
مدیر حوزه علمیه باقرالعلوم(ع) اسدیه:
بیرجندرسا- مدیر حوزه عملیه باقر العلوم(ع) اسدیه با بیان اینکه دشمن تلاش دارد تا بین اهل سنت وتشیع اختلاف ایجاد کند، گفت: در مقابله با تهاجم فرهنگی وشبکه‌های مجازی، احیاء فریضه امر به معروف ونهی ازمنکر بهترین ومنطقی ترین راهکار است
طلاق
کارشناس مذهبی:
بیرجندرسا- کارشناس مذهبی با بیان اینکه خانواده نهادی با اهمیت بوده که اختلال در آن سبب آسیب به اعضای خانواده میشود، گفت: در پدیده طلاق رجوع به زندگی بیشتر از ازدواج مجدد توصیه شده است

صفحه‌ها

تمام اخبار در یک خبر؛
بیرجندرسا- شکست استقلال تهران... آغاز به کار ستاد انتخابات استان تهران... رکورد فروش رنو فرانسه بعد از برجام... داستان ثریا و روایت تلخ مهار انقلابی‌ها... پیوستن بختیار رحمانی به فولاد خوزستان... رسانه های منتقد اجازه سؤال از رئیس جمهور پیدا نکردند.
قابل توجه صداوسیما!
بیرجندرسا- حالا که پنج روز از درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی گذشته، شاید بتوان از فضای احساسی به وجود آمده خارج شد و بهتر به این قضیه پرداخت.
هاشمی
بیرجندرسا- عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی می‌گوید هر اصولگرایی که با ناطق نوری نیست، افراطی و پرخاشگر است!
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی
بیرجندرسا- حضرت آیت الله خامنه ای در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی، با صدور پیام تسلیت خاطرنشان کردند: با فقدان هاشمی اینجانب هیچ شخصیت دیگری را نمی‌شناسم که تجربه‌ئی مشترک و چنین درازمدت را با او در نشیب و فرازهای این دوران تاریخ‌ساز به یاد داشته باشم.
1
بیرجندرسا- سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه ترکیه گفت: اظهارات غیر سازنده مقامات ترکیه صرفا موجب پیچیده تر شدن شرایط موجود و افزایش مشکلات فراروی راه حل سیاسی بحران سوریه می شود.
1
بیرجندرسا- در مراسم افتتاح رستوران جدید منصوریان که امشب با حضور سرخابی ها و هنرمندان برگزار شد، خرمگاه بعد از ورود رحمتی به این مراسم، محل افتتاحیه را ترک کرد! در این مراسم رحمتی با منصوریان برخورد گرمی داشت و بیرانوند گلر پرسپولیس هم با کاپیتان استقلال خوش و بش کرد.
1
بیرجندرسا- در یک رستوران در منطقه فاتح استانبول تیراندازی روی داده است.
1
بیرجندرسا- سامان نریمان جهان هافبک نفوذی ماشین سازی تبریز با عقد قراردادی برای دو فصل و نیم به جمع بازیکنان پرسپولیس پیوست.
بیکاری
یک روز و دو آمار؛
بیرجندرسا- در حالی که علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد گفته بود دولت فقط در نیمه اول امسال حدود 1.5 میلیون شغل ایجاد کرده، حسن روحانی اشتغالزایی دولت را نصف این رقم اعلام کرد.
زاکانی
علیرضا زاکانی:
بیرجندرسا- نماینده سابق مردم تهران در مجلس تاکید کرد: رئیس‌جمهور باید مسیر رسیدگی قضائی به اتهامات برادر خود حسین فریدون را هموار کند.
1
نظرسنجی جدید نشان داد
بیرجندرسا- نظرسنجی جدید موسسه گالوپ نشان می‌دهد نیمی از آمریکایی‌ها به موفقیت «دونالد ترامپ» در ریاست جمهوری بر این کشور اعتماد ندارند.
بذرپاش
بذرپاش در مراسم بزرگداشت شهدای اردکان یزد:
بیرجندرسا- عضو هیئت رئیسه سابق مجلس با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت: امروز رکود و بی ثباتی در تصمیم برخی از مدیران، امنیت سرمایه‌گذاری در جمهوری اسلامی را به خطر انداخته است.
رهبری
در پیامی صورت گرفت؛
بیرجندرسا- حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم مجاهد مرحوم حجت الاسلام شیخ محمّدعلی شرعی را تسلیت گفتند.
نوبخت
سخنگوی دولت در نشست‌خبری در مجلس:
بیرجندرسا- سخنگوی دولت درباره سخنان اخیر رئیس قوه قضائیه مبنی بر همکاری دولت در پرونده بابک زنجانی گفت: وزارت اطلاعات می‌تواند اطلاعات پشت پرده را هم در اختیار قوه قضائیه قرار دهد.
پرسپولیس
بیانیه باشگاه پرسپولیس پس از بازگشت بازیکنان از اردوی تیم ملی
بیرجندرسا- باشگاه فوتبال پرسپولیس نسبت به بازگشت ملی‌پوشانش از اردوی تیم ملی بیانیه‌ای را صادر کرد.
روحانی
روحانی در دیدار اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
بیرجندرسا- رئیس جمهور با اشاره به پرونده بابک زنجانی گفت: از آغاز کار دولت، وزارت نفت شاکی و پیگیر وصول این مطالبات بوده و وزارت اطلاعات پرونده را دنبال کرده است. موضع دولت همواره این بوده است که باید متهم در اختیار وزارت اطلاعات قرار می‌گرفت.
بابک زنجانی
بیرجندرسا- «حمیدرضا جلایی‌پور» اخیراً اظهار کرده است که اصولگرایان به برخی اصلاح‌طلبان چراغ سبز نشان داده‌اند.

صفحه‌ها

استاندار
فرماندار بیرجند
گاز
تامین اجتماعی
امام جمعه
هاشمی
امام جمعه اهل سنت
1
1
کیروش
پرسپولیس