ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا- پور حسین با بیان اینکه در ۹ ماهه امسال پنج هزار و ۸۸۶ ازدواج و ۸۸۶ واقعه طلاق در استان...
بیرجندرسا- جشنواره حماسه آوا به منظور اجرای آواهای حماسی و انقلابی توسط خوانندگان و گروه های موسیقی...
خسروی
بیرجند رسا- فعال سیاسی در بیرجند علم آموزی را یکی از راه های رسیدن به اقتدار ملی دانست و گفت: علم...
بیرجندرسا- اخیراً متوجه شدیم که جناب آقای استاندار با آن که تا به حال رنگ کلاس های ابتدایی (به قول...
پرویزی
بیرجند رسا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: سخنان آقای استاندار در مورد رقص محکوم است و...

استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

نظر شما درمورد ظاهر و سیستم جدید سایت بیرجندرسا چیست؟

از میان خبرها

بیرجندرسا- رئیس اندیشکده یقین با اشاره به تشدید لغو سخنرانی‌ها در سه ماه اخیر، گفت: دوستانی که این بازی را انجام می‌دهند، نتیجه اقدامات خود را حتما س
بیرجندرسا- نماینده مردم ‌بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس ‌با بیان اینکه دولت با وجود این استاندار نیازی به دشمن ندارد، گفت: آقای روحانی به شما تذکر می‌د
بیرجندرسا- رئیس قوه قضاییه استفاده از رسانه های ضد انقلاب در انعکاس اخبار و مطالب مختلف از جمله امور انتخاباتی را جرم دانست و بر لزوم رعایت اصول اخلاق
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: باید آن پرسشگری که حضرت زهرا (س) در جامعه رونق داد و امروز گاهی جامعه شیعه آن را فراموش می کند در جامعه زنده شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: باید آن پرسشگری که حضرت زهرا (س) در جامعه رونق داد و امروز گاهی جامعه شیعه آن را فراموش می کند در جامعه زنده شود.
‌نماینده مردم بیرجند خطاب به رئیس جمهور:
بیرجندرسا- نماینده مردم ‌بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس ‌با بیان اینکه دولت با وجود این استاندار نیازی به دشمن ندارد، گفت: آقای روحانی به شما تذکر می‌دهیم هر چه زودتر نسبت به سخنان استاندار خراسان جنوبی رسیدگی کنید.
گزارش خبری
بیرجندرسا- سوء استفاده های سیاسی و اخیرا نیز سوء استفاده های انتخاباتی در خراسان جنوبی اکنون به اوج خود رسیده است و هر روز گوشه و کنار این مرز و بوم حرف هایی به میان می آید که رنگ اخلاص در آن دیده نمی شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: علم و عمل باید همراه با اخلاص باشد، اگر در علم ناخالصی وارد شود سبب ایجاد علم متعفن خواهد شد و علم همراه با ناخالصی مضر است.
امام جمعه خوسف:
بیرجندرسا- امام جمعه خوسف با بیان اینکه باید الگوی همه سبک زندگی حضرت فاطمه(س) باشد، گفت: ترویج وقف فاطمی بسیار مهم است.
صبح امروز
بیرجندرسا- صبح امروز پیکر شش شهید گمنام دفاع مقدس وارد فرودگاه بیرجند شد و مورد استقبال مسئولان قرار گرفت و قرار است پیکر پاک این شهدا در روز شهادت مادرشان فاطمه زهرا(س) تشییع شود.
فرماندار بیرجند:
بیرجندرسا- فرماندار شهرستان بیرجند از فراهم بودن اماکن تاریخی و گردشگری برای بازدید مردم و مسافران در ایام نوروز خبر داد و گفت: مرمت ارگ کلاه فرنگی بیرجند تا پایان اسفند به اتمام می‌رسد و در نوروز امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
مکارم
در پی اعتراض مردم به سخنان استاندار خراسان‌جنوبی و ارسال نامه به مراجع
بیرجندرسا- آیت‌الله مکارم شیرازی در پاسخ به یکی از متدینین خراسان جنوبی نسبت به سخنان استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد "به وزیر کشور تذکر می‌دهیم".
شهدا
بیرجندرسا- فراد صبح دوشنبه پیکر مطهر شش شهید گمنام فضای استان خراسان جنوبی را در دهه فاطمیه عطرآگین می کند، پیکر شهدا فردا بعد از استفبال در فرودگاه بیرجند به معراج شهدا و سپس طبق برنامه های مختلف به نقاط مختلف استان برای برپایی مراسم وداع با شهدا و شهادت حضرت زهرا(س) منتقل می شوند.
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی مسئولیت نیروی انتظامی را تنها حفظ امنیت می داند و معتقد است که نیروی انتظامی در برنامه های فرهنگی مسئولیت دیگری ندارد.
سردار احمدی
فرمانده سپاه علی ابن ابی طالب (ع) قم:
بیرجندرسا- سردار احمدی با بیان اینکه ملت ایران ۳۸ سال سینه به سینه رو به روی آمریکا ایستاده است٬ گفت: امروز به برکت شهیدان در ایران حرف از موشک چند هزار کیلومتری زده می شود.
نماز
سخنرانی ای ائمه جمعه سراسر استان:
بیرجندرسا- امامان جمعه سراسر استان در نماز جمعه این هفته با قرار دادن بخشی از سخنان خود در مورد عزل استاندار و عذر خواهی وی از مردم ولایت مدار بیرجند خواستار کمک به مظلومین و مستضعفین و رفع محرومیت دولت مردان شدند.
انفجار
بیرجندرسا- سرهنگ قاسمی با بیان اینکه برگزاری رزمایش‌ها در نمایش اقتدار نیروهای رزمی نقش مهمی دارد٬ افزود: همچنین این رزمایش‌ها باعث ناامیدی دشمن می‌شود.
خسروی
یک فعال سیاسی:
بیرجند رسا- فعال سیاسی در بیرجند علم آموزی را یکی از راه های رسیدن به اقتدار ملی دانست و گفت: علم باید به دور از ابتذال باشد چراکه علمی که همراه با رقص و کنسرت باشد به جایی نمی رسد.
بیرجندرسا- با حضور جمعی از گردان‌ها و بسیجیان، رزمایش راهیان بیت‌المقدس صبح امروز در شهرستان بیرجند برگزار شد.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- حجت الاسلام و المسلمین عبادی اظهار کرد: دشمنی دشمنان به دلیل وجود یکسری مسائلی چه در بحث عقل و چه در بحث شرع در دنیای کنونی است، و اگر اعتقادات دینی خود را پرورش دهیم راه نفوذ بسته خواهد شد.
پرویزی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند:
بیرجند رسا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: سخنان آقای استاندار در مورد رقص محکوم است و نباید این سخنان از زبان مسئولان بیان شود.

صفحه‌ها

گزارش خبری
بیرجندرسا- سوء استفاده های سیاسی و اخیرا نیز سوء استفاده های انتخاباتی در خراسان جنوبی اکنون به اوج خود رسیده است و هر روز گوشه و کنار این مرز و بوم حرف هایی به میان می آید که رنگ اخلاص در آن دیده نمی شود.
امام جمعه بشرویه
امام جمعه بشرویه:
بیرجندرسا- حجت الاسلام شمس الدین زاده با اشاره به این که از بدو ورود استاندار به خراسان جنوبی،شاهد رفتارهای نابخردانه وی بوده ایم، عنوان داشت: عزل چندین فرماندار و مسئول با پیامک، تاکید وی بر عدم برگزاری یادواره های شهدا در استان، سخنان غیر کارشناسی نامبرده در ایام فاطمیه در دیدار با هنرمندان و... نمونه ای از این رفتارها بوده است
پرویزی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند:
بیرجند رسا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: سخنان آقای استاندار در مورد رقص محکوم است و نباید این سخنان از زبان مسئولان بیان شود.
مدیر مدرسه علمیه بشرویه:
بیرجندرسا- رئیس مدرسه علمیه ملا عبدالله بشرویه ضمن اشاره به سخنان سخیف اخیر استاندار خراسان جنوبی، گفت: بایستی وزیر کشور به حاشیه پراکنی های استاندار خراسان جنوبی رسیدگی کند.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار استان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خراسان جنوبی با بیان اینکه ۱۲ اسفند ماه پیکر شش شهید گمنام وارد فرودگاه بیرجند می‌شود گفت: شهدای گمنام مدت دو روز برای وداع عمومی مردم در معراج شهدا خواهند بود.
بیرجندرسا- مسئول امور مبلغین تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از اعزام 6هزار مبلغ به نقاط مختلف استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
به بهانه اتفاقات اخیر
بیرجندرسا- یکی از آیات بسیار معنادار و قابل تأمل قرآن کریم. قصد نداریم برای این آیه مصداق پیدا کنیم و امیدواریم که سخنان ناسنجیده برخی مسئولین تنها از سر غفلت و نادانی باشد، در غیر این صورت...
نماینده مردم قاین در مجلس خبر داد:
بیرجندرسا- نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تبدیل محور مشهد ـ بیرجند به آزاد راه ۵۰ میلیارد تومان تزریق شده است.
فرماندار سرایان:
بیرجندرسا- فرماندار سرایان گفت: از مجموع ۶۰۰ متقاضی کار این شهرستان بیش از ۶۰ درصد فاقد مهارتند.
رئیس منابع طبیعی فردوس:
بیرجندرسا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فردوس از توزیع ۴۰ هزار اصله نهال از گونه‌های مختلف شامل کاج، سرو، سرو خمره‌ای، اقاقیا، زبان گنجشک، بادام، سنجد، زیتون تلخ، آسماندار و ارغوان در هفته منابع طبیعی در این شهرستان خبر داد.
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- بیرجند- معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از شرکت پنج هزار و ۳۰۰ نفر در طرح ملی حفظ قرآن کریم خبر داد و گفت:آزمون راستی آزمایی حفظ 28 بهمن در استان برگزار می شود.
مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از ادامه بارندگی ها تا شنبه هفته آینده در استان خبر داد.
1
بیرجندرسا- مردم محروم نهبندان درد قرائت یک بیانیه که به اذعان خود رسانه دولتی آنها , متنی جزء بیانات رهبری نبوده ندارند . بلکه درد مردم نهبندان خشک سالی , کمبود اب , عدم اشتغال , رکود در بازار , تعطیلی صنعت و کشاورزی , مواد مخدر و ... است .
1
مسئول اداره نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
بیرجندرسا- مسئول اداره نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان رازی بیرجند نزدیک به 7500 نفر شرکت کردند.
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی
بیرجندرسا- فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: در عملیات پلیس استان ۵۴۱ کیلوگرم تریاک و هروئین کشف و دو سوداگر مرگ دستگیر شدند.
بیرجندرسا- کارشناس حوزه عمران فرمانداری نهبندان از افزاش روند مهاجرت در این شهرستان خبر داد و گفت: در گذشته روند مهاجرت از روستاهای نهبندان کمتر بود اما مدتی است این روند سرعت بیشتری یافته است.
بیرجندرسا- اختلاف موجود بین قیمت آب بها و مبلغ پرداختی از مهم ترین موضوعات بررسی شده در جلسه امروز شورای شهر بیرجند بود که به نتیجه مشخصی نرسید.

صفحه‌ها

پس از لغو سخنرانی در یاسوج
بیرجندرسا- رئیس اندیشکده یقین با اشاره به تشدید لغو سخنرانی‌ها در سه ماه اخیر، گفت: دوستانی که این بازی را انجام می‌دهند، نتیجه اقدامات خود را حتما سه ماه آینده در انتخابات دریافت خواهند کرد، من به دولت بابت روحیه غیرقابل انتقادپذیری‎اش تبریک می‌گویم.
بیرجندرسا- رئیس قوه قضاییه استفاده از رسانه های ضد انقلاب در انعکاس اخبار و مطالب مختلف از جمله امور انتخاباتی را جرم دانست و بر لزوم رعایت اصول اخلاقی و دشمن شناسی از سوی مردم، نامزدها، مسئولان، مجریان و ناظران انتخابات تاکید کرد.
جلیلی در دانشگاه باهنر:
بیرجندرسا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هرکس می‌توانست بپذیرد در اراک بتون بریزد و تحریم‌ها باقی بماند و این نیاز به این همه مذاکره نداشت.
روحانی در مجمع سالیانه بانک مرکزی:
بیرجندرسا- رئیس جمهور گفت: امروز در مسیر اقتصاد مقاومتی حرکت می‌کنیم. تمام ۲۴سیاستی که در اقتصاد مقاومتی آمده است را اگر بخوانید، از ابتدا ما راهی غیر از آن چیزی را که در این سیاست‌ها آمده، نرفته ایم.
واکنشهای مجازی به سخنرانی اخیر رئیس جمهور
بیرجندرسا- برخی از کاربران عنوان کردند شاید پیگیر وعده‌های انتخاباتی روحانی نباشند اما آلزایمر ندارند و آن وعده‌ها را فراموش کردند، برخی دیگر هم نوشتند رئیس‌جمهوری که دائم حرف از «ما» و «آن‌ها» می‌زند چگونه می‌تواند شعار «وحدت» سر دهد!
بیرجندرسا- جدیدترین موشک کروز دریایی ایران با نام «نصیر» در رزمایش نیروی دریایی ارتش شلیک شد.
بیرجندرسا- امروز در جریان برگزاری پنجاه‌وششمین مجمع عمومی بانک مرکزی و با حضور رئیس‌جمهور از اسکناس ۱۰۰۰ تومانی جدید رونمایی شد.
اندکی تأمل!
بیرجندرسا- شاید اولش حرف کفرآمیزی باشد، اما واقعیتش همین است! چون مسلمانیم وضعمان دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی شده ایم!
کشور را آب برد دولت را خواب!
بیرجندرسا- معلوم نیست چرا اینقدر دولت خسته است. نیمی از ایران دچار بحران شد و هنوز آقای رئیس جمهور به محل حادثه قدم های گوهربار خود را حتی نزدیک هم نکرده اند و احتمالا نیتش را هم ندارند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای درس خارج فقه:
بیرجندرسا- این حرف که وضعیت فعلی نتیجه به فکر نبودن گذشتگان است، کافی نیست و مشکلی را حل نمی‌کند و چند صباح دیگر نیز دیگران همین قضاوت را درباره ما خواهند کرد که چرا برای علاج مشکل مردم کاری انجام نشد.
پرونده ویژه "عدالت؛ حرکت از نو" - ۲
بیرجندرسا- "در فاز اول از یکی از طرح‌های کلان سپاه برای ایجاد سرپناه دائمی برای محرومین سیستان و بلوچستان، احداث ۱۰۰۰ واحد مسکونی در سراسر این استان پیش بینی شده که تاکنون چیزی نزدیک به یک سوم آن محقق شده است."
گزارش خبرنگار تسنیم در غزه
بیرجندرسا- تحلیلگران معتقدند انتخاب رئیس جدید دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در نوار غزه به‌جای اسماعیل هنیه شوک بزرگی به اشغالگران قدس قلمداد می‌شود، فردی که دوران سخت اسارت به‌مدت بیست و چهار سال را در زندان‌های صهیونیست‌ها سپری کرده است.
سپاه در رفع مشکلات زندگی مردم لحظه‌ای دریغ نمی‌کند
بیرجندرسا- فرمانده کل سپاه با تأکید به اینکه مردم ولی‌نعمت ما هستند، گفت: نگاه انقلابی و مدیریت جهادی کلید رفع محرومیت و بهبود زندگی مردم است.
وزارت امور اقتصاد
بیرجندرسا- وزارت اقتصاد در گزارشی رقم بدهی‌ دولت و شرکت‌های دولتی را تا دی ماه امسال 700 هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
کشتی
جام جهانی کشتی آزاد - کرمانشاه؛
بیرجندرسا- تیم آذربایجان توانست با شکست تیم ترکیه در دیدار رده بندی رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۷ کرمانشاه به عنوان سومی دست یابد.
با غلبه بر تیم آمریکا؛
بیرجندرسا- تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیروزی برابر تیم آمریکا در دیدار فینال رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۷ کرمانشاه به عنوان قهرمانی رسید.
بیرجندرسا- «آن مسئول اروپایی به مسئولین ما میگوید اگر برجام نبود جنگ در ایران حتمی بود؛ دروغ محض! چرا میگویند جنگ؟ چون ذهن برود به جنگ...»اینها قسمتی از سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی است که به یکی از ترفندهای دشمن برای بزک کردن برجام و بردن اذهان به سمت ناکجاآباد برای کاسبی سیاسی است.

صفحه‌ها

کتاب
اردو
مکارم
امام جمعه بشرویه
نماز
خسروی
پرویزی