استخدامی
ماهواره
8. آذر 1395 - 13:32
بیرجندرسا- معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: کسانی در این نظام بودند که وقتی بوی باروت به آن‌ها خورد پاسپورت خود را برداشتند و رفتند و وقتی برق دلار چشم‌انداز شد برگشتند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،حجت‌الاسلام و المسلمین علی اکبرپور صبح امروز در مراسم تشییع شهدای گمنام اظهار داشت: امروز سه لاله‌ پرپر زینت بخش استان و محفل ما شدند،این شهدا امامزادگان عشقی هستند.

وی خطاب به برخی از مسؤولان که در این مراسم حضور نداشتند، گفت: این مسؤولان و مدیران شاید به علت سردی هوا در این جلسه حضور ندارند.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: 37 سال است که بر سفره این لاله‌های پرپر نشسته‌ایم آن‌ها جان خود را دادند تا ما جان بگیریم و از نفس افتادند تا ما نفس بگیریم.

اکبرپور با بیان اینکه ما مدیون این استخوان‌ها و پلاک‌هایی هستیم که برگشتند، تصریح کرد: کسی که امروز مسؤولیتی و پستی دارد مدیون لحظه لحظه نفس دادن این شهیدان هستند و امنیت امروز کشور را مدیون این‌ها هستیم‌.

وی ادامه داد: شهید هرگز نمی‌میرد بلکه آن کسی که امروز نمی‌داند چه وظیفه‌ای دارد مرده است.

 

جوان ما برای گرفتن وام ازدواج سه سال در نوبت است اما برخی مدیران وام 800 میلیونی می‌گیرند

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: کسانی در این نظام بودند که وقتی بوی باروت به آن‌ها خورد پاسپورت خود را برداشتند و رفتند و وقتی برق دلار چشم‌انداز شد برگشتند.

اکبرپور با بیان اینکه برخی‌ها که در این نظام لیاقت ندارند حقوق‌های چند صد میلیونی می‌گیرند، اظهار کرد: مدیری می‌گوید نگویید فساد، این‌ها فساد نیست، چطور شما آقایان می‌گویید این‌ها فساد نیست‌.

وی افزود: جوان ما در این نظام برای گرفتن وام ازدواج باید سه سال در نوبت باشد اما برخی مدیران به راحتی وام 800 میلیونی می‌گیرند.

 

به جای دغدغه لغو کنسرت دغدغه پا برهنه‌های تشنه روستاییان را داشته باشید

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: دهن کجی در این نظام به ارزش‌ها زود است، آقایی که حقوق می‌گیرید مدیون تک تک قطرات خون این شهدا هستید.

اکبرپور بیان کرد: برخی مدیران برای لغو کنسرت دق می‌کنند اما برای مشکلات مملکت دق نمی‌کنند، گاهی برای آب آشامیدنی مردم وجه سیاسی درست می‌کنند.

وی با بیان اینکه باید دغدغه مسؤولان آبرسانی به روستاییان باشد، عنوان کرد: به جای دغدغه لغو کنسرت دغدغه پا برهنه‌های تشنه روستاییان را داشته باشید.

 

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی در شاخصه‌های ولایتمداری و دینداری پیشتاز هستند اما هر چه طلای آن ناب باشد سعی می‌کنند این ارزش‌ها را بگیرند.

اکبرپور اذعان داشت: در تاسوعا و عاشورای حسینی که غیر ارادتمندان در این روز ارادتمند می‌شوند تورهای گردشگری مختلطی برگزار می‌کنند و با این کارها می‌خواهند ما را از شاخص‌های بالای تدین پایین بکشند‌.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: کسانی که باید در این نظام طلبکار باشند بدهکار هستند و کسانی که باید بدهکار باشند، طلبکار هستند.

اکبرپور ادامه داد: نماینده مجلسی در تریبون ملی در مجلس می‌گوید اگر پدرم چیزی برداشته حق خود را گرفته است این تفکر غلط در ذهن این افراد است.

نظرات کاربران