21. اسفند 1396 - 10:22
رئیس آموزش شرکت گاز خراسان جنوبی خبرداد:
ارائه 18 هزار نفر ساعت آموزش به کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی
بیرجندرسا-رئیس آموزش شرکت گاز استان خراسان جنوبی از ارائه حدود 18 هزار نفر ساعت آموزش شغلی، عمومی و فرهنگی طی سال جاری در مرکز آموزش شرکت گاز استان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سید کابلی با اشاره بر اهمیت و نقش مقوله آموزش و توانمندسازی منابع انسانی در پویایی سازمان و لزوم اثربخشی این دوره ها اظهار داشت: دوره های آموزشی فوق نیازهای متنوع در بخش های آموزش شغلی شامل مهارتهای ارتباطی، مجازی سازی، مدیریت رفتار سازمانی ، امنیت ارتباطات و در بخش عمومی و فرهنگی شامل اصول تغذیه سالم، کمک های اولیه، سلامت زنان و ... برگزار شده است.

وی از برگزاری 1300 نفر ساعت دوره های آموزشی دینی و مذهبی نیز خبر داد و گفت: این دوره ها در بخش های تجوید قرآن کریم، حجاب و عفاف، آداب و اسرار نماز برگزار گردیده است.

رئیس آموزش شرکت گاز استان خراسان جنوبی با تأکید بر لزوم رعایت الزامات ایمنی، بهداشت و محیط زیست در راستای کاهش و مدیریت ریسک حوادث افزود: آموزش های متنوعی شامل تجزیه و تحلیل حوادث، ایمنی حمل و نقل، ایمنی بالابرها، رعایت الزامات HSE پیمانکاران، ایمنی و آتش نشانی و پست امداد شبکه های شهری و .... برگزار شده است.

سید کابلی ادامه داد: این دوره ها و سمینارها برای کلیه کارکنان شاغل در شرکت گاز استان خراسان جنوبی اعم از همكاران رسمی، قراردادي، مشاور و قرارداد حجمي برگزار شده است.

وی گفت: در مجموع حدود 18 هزار نفر ساعت آموزش شغلی، عمومی و فرهنگی طی سال جاری در مرکز آموزش شرکت گاز استان اجرا شده است.

رئیس آموزش شرکت گاز استان خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: این آموزش‌ها در قالب 33 دوره برای کارکنان در راستای آموزش های عمومی، فنی و تخصصی، شغلی و ارتقا و به روز نمودن دانش مسئولان و کارکنان ارائه شده که شامل  دوره های فنی و تخصصی و عمومی می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران