نمایش 1 - 10 از 297
اندکی تأمل!
بیرجندرسا- شاید اولش حرف کفرآمیزی باشد، اما واقعیتش همین است! چون مسلمانیم وضعمان دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی شده ایم!
کشور را آب برد دولت را خواب!
بیرجندرسا- معلوم نیست چرا اینقدر دولت خسته است. نیمی از ایران دچار بحران شد و هنوز آقای رئیس جمهور به محل حادثه قدم های گوهربار خود را حتی نزدیک هم نکرده اند و احتمالا نیتش را هم ندارند.
به بهانه اتفاقات اخیر
بیرجندرسا- یکی از آیات بسیار معنادار و قابل تأمل قرآن کریم. قصد نداریم برای این آیه مصداق پیدا کنیم و امیدواریم که سخنان ناسنجیده برخی مسئولین تنها از سر غفلت و نادانی باشد، در غیر این صورت...
استاندار
بیرجندرسا- آقای استاندار !هدف تان از این موضع گیری ها چیست ؟ خوش خدمتی سیاسی با چه اهرمی ؟ ارزش های اسلامی را دستاویز چه اهدافی کرده اید؟
به بهانه افاضات حضرت آیت الله پرویزی!
بیرجندرسا- اخیراً متوجه شدیم که جناب آقای استاندار با آن که تا به حال رنگ کلاس های ابتدایی (به قول طلاب مقدمات) حوزه علمیه را ندیده اما به تازگی به درجه اجتهاد رسیده اند و احکامی بس شاذ صادر می نمایند. احتمالاً تا چند وقت آتی باید در کتابفروشی ها شاهد حضور رساله توجیه المسائل حضرت آیت الله پرویزی آن هم به رنگ بنفش باشیم!
پرویزی
طنز سیاسی/ بیرجند رسا از رقص کورمانجی پرویزی گزارش می‌دهد:
بیرجندرسا- نگران کمبود رقاصان خود در عروسی هایتان نباشید، زین پس در مجالس شما دی جی پرویزی رقص و پای کوبی را با نازلترین قیمت اجرا میکند، رقصی به وسعت خشکی لبانتان و بیکاری همسرانتان.
امتخان
بیرجندرسا- با سخنان چندماه اخیر و صحبت و اتهام جدید پرویزی استاندار خراسان جنوبی مبنی بر رقص در عروسی ها به عنوان شادی که به اسلام و مسلمین لطمه ای وارد نمی شود، و همچنین اتهام به نیروی خدوم نیروی انتظامی، ائمه جمعه و دادستان بیرجند اگر مدافع اسلام و ملت هستند، باید اقدام به حقظ آبروی این دیار کنند.
روحانی
بیرجندرسا- براساس شنيده ها قراراست طي روزهاي آينده روحاني در آخرين روزهاي كاريش در سال جاري به بيرجند سفري داشته باشد، آیا مصوبات سفر اول رئیس جمهور عملیاتی شده است؟ این سفر انتخاباتی است یا حل مشکل مردم؟
این هم یک احتمال است؛
بیرجندرسا- «مایکل فلین»، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، به دلیل اتهامات مطرح شده علیه وی در خصوص ارتباط با سفیر روسیه پیش از مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید آمریکا، از سمت خود استعفا کرد. اتفاقی که در طول تاریخ امریکا بی سابقه است.
به مناسبت راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن
بیرجندرسا- امسال نیز همچون سالهای گذشته مردم پرشکوه تر از همیشه در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند. این اولین مواجهه رئیس جمهور جدید و سیاست نابلد آمریکایی است. ترامپی که از زمان روی کار آمدنش در مقابل ایران مواضع تند و معمولاً حماقت آمیزی اتخاذ کرده است.

صفحه‌ها