نمایش 1 - 10 از 72
قابل توجه صداوسیما!
بیرجندرسا- حالا که پنج روز از درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی گذشته، شاید بتوان از فضای احساسی به وجود آمده خارج شد و بهتر به این قضیه پرداخت.
به بهانه این روزها
بیرجندرسا- کمتر از 100 روز تا پایان سال 95 باقی مانده و وقتی با مردم و مسئولین صحبت می کنیم سخنانی تکراری می شنویم؛ تحریمیم! رکود کل جامعه را فرا گرفته! بودجه نداریم! مشکلات ارزی و بانکی همچنان باقی است! بیکاری غوغا می کند! و غرغرها و توجیه هایی که همیشه بوده و من مانده ام پس اقتصاد مقاومتی کارکردش چیست؟
بیرجندرسا- هنگامی که امام رضا علیه السلام در قصر مأمون حاضر شدند، سخنی صریح و مقتدرانه به وی گفتند.
نقدی بر رفتار جریان ارزشی؛
بیرجندرسا- آن‌هایی که در ایام فتنه 88 یقه خود را چاک می‌دادند، درباره نظر رهبر انقلاب به احمدی‌نژاد چه روشنگری‌ای انجام دادند؟ مگر می‌شود در حمایت از فرامین رهبری، «نُؤمِنُ بِبَعضٍ وَ نَکفُرُ بِبَعض» عمل کرد؟
بیرجندرسا- هرکسی راجع به این اظهار نظر آیت الله هاشمی رفسنجانی به نوعی واکنش نشان داد: «اگر می‌بینید آلمان و ژاپن این روزها محکم‌ترین اقتصاد دنیا را دارند، اینها بعد از جنگ جهانی دوم از اینکه نیروی نظامی داشته باشند، محروم شدند.»
بیرجندرسا- یک گروه می گفتند که باید ایستادگی کرد و گروه مقابل می گفتند مذاکره! در ایام مذاکرات هسته ای، بنا به گفته دکتر روحانی همه چیز با مذاکره قابل حل بود. اما حالا مثل اینکه دوران مذاکره تمام شده است و باید مقابل زیاده خواهی ها ایستاد!
بیرجندرسا- دیگر عادت کرده ایم... حالا نوبت به کنسرت رسیده، آن هم به بهانه شادی دل مردم!؟! آقایان مسئول و خبرنگاران حامی! قطعا رفتن یک جوان به سر کار، هم او و هم خانواده او را بیشتر شاد خواهد کرد تا به کنسرت رفتنش.
تفاوت ها را پیدا کنید؛
بیرجندرسا- در چند ماه اخیر نکاتی که راجع به امام جمعه شهر بیرجند بوجود آمده بود را به صورت مبسوط و مفصل شرح دادیم. اینک بدون هیچ شرحی توجه شما را به دو حکمی که مقام معظم رهبری برای انتصاب نمایندگان خود در استان های خراسان شمالی و جنوبی صادر فرمودند جلب می کنیم:
وقتی هیئت دولت نیز دچار رکود می‌شود؛
بیرجندرسا- وقتی به اخبار هفته اخیر درباره دولت نگاه می کنیم یاد این بخش از آهنگ محسن چاوشی می افتیم: «رفیقم کجایی؟ دقیقا کجایی؟ کجایی تو بی من؟ تو بی من کجایی؟» واقعا دولتمردان دولت یازدهم در این ایام کجا هستند!؟
رهبری
بیرجندرسا-فضای علمی، فرهنگی، باز و متنوع دانشگاه محیط امنی برای برنامه‌های امنیتی دشمن است و فرماندهی این جبهه در مقابله با دشمن با مسئولان دانشگاه است.

صفحه‌ها