نمایش 1 - 10 از 110
پیرو بیانات رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت رأی مردم؛
بیرجندرسا- وقتی به تاریخ نگاه می کنیم اهمیت رأی مردم در نظر ائمه اطهار هم می توان پی برد. مسئله ای که اگر به درستی درک شود افراد انقلابی تمام تلاش خود را خواهند داشت تا حضور مردم را پررنگ تر ببینند!
وصیت ماندگار
بیرجندرسا- این سری یادداشت به صورت مستقیم آخرین وصیت های امام را پیگیری می نماید. این بار مخاطب قوه قضاییه است.
وصیت ماندگار
بیرجندرسا- این سری یادداشت به صورت مستقیم آخرین وصیت های امام را پیگیری می نماید. در اولین بخش وصیت امام خمینی رحمت الله علیه را به قوه اجرائیه پی می گیریم: «از اموری‌ كه‌ اصلاح‌ و تصفیه‌ و مراقبت‌ از آن‌ لازم‌ است‌ قوة‌ اجراییه‌ است‌. گاهی‌ ممكن‌ است‌ كه‌ قوانین‌ مترقی‌ و مفید به‌ حال‌ جامعه‌ از مجلس‌ بگذرد و...»
در پی هشدار رهبر معظم انقلاب اسلامی
بیرجندرسا- هنوز از ایام انتخابات یک ماه نگذشته است. یادمان نرفته به بهانه تخریب آیت الله رئیسی جناح مقابل دست به چه اقداماتی زد! زمانی که از زبان این افراد طرفداری از منافقین و تروریست ها شنیده میشد. اتفاقی که باعث شد مریم رجوی نیز از روحانی حمایت کند!
جوان
بیرجندرسا- دیگر زمان آن رسیده همانند تیم ملی والیبال ، کارها را به جوانان سپرد، چرا که آنان می خواهند، آینده خود را با دستان خود بسازند، نه با دستان پدر بزرگانی که نیازمند، عصا برای حرکت کردن هستند، که آنان ساخت عصا را تنها در نگاه کردن به بیرون مرزها می دانند، و می خواهند عصای خود را از فروشگاه های اروپایی و آمریکایی بخرند.
بیرجندرسا- شنبه شب، 30 اردیبهشت 96؛ ؛مقارن اعلام نتایج انتخابات شورا ها و ریاست جمهوری ؛ وحید جلیلی به دعوت تشکل مردمی “فتیه” در مشهد ، تحلیلی تفصیلی از انتخابات ارایه کرد که متن ویراسته آن را می خوانید.
بیرجندرسا- «رأی حرام میخواهید بگیرید؟» جمله ای که آقای روحانی سه روز قبل از انتخابات در اهواز خطاب به آیت الله رئیسی عنوان داشت. جمله ای که مصداقش را باید در آرای خود آقای روحانی جستجو کرد. حالا بعد از گذشت یک هفته و جلسات و بررسی های کارشناسی شورای نگهبان، قرار است فردا جلسه نهایی برگزار شود و گزارش کار نیز به مردم اعلام شود.
بیرجندرسا- چند سال قبل، شاید سال 91، برای اولین‌بار و به بهانه گرفتن دی‌وی‌دی‌های جشنواره عمار با یکی از دوستان به ساختمان جبهه فرهنگی انقلاب (راه) در خیابان 16 آذر رفتم. اتفاقا آن‌جا بودیم که وقت اذان شد و من در ذهنم جست‌وجو می‌کردم که در این اطراف، نزدیک‌ترین مسجد کجاست.
انتخابات
بیرجندرسا- امروز در هر کوچه و محل مردم یک حرف را بر زبان ها جاری می کنند که « روحانی» تنها در آمار وزرات کشور اول شد، چرا که وجود برخی مسائل انتخاباتی و عدم شفاف سازی مسئولان، حرف های پشت پرده زیادی به دنبال دارد.
در انتهای مسیر؛
بیرجندرسا-یک ماه پیش بود که لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد که ترور رئیس‌جمهوری ایران در جریان انتخابات آتی این کشور غافلگیر کننده نخواهد بود. در همان زمان یادداشتی را در این رابطه زدیم. حال که به پایان انتخابات نزدیک می شویم و نظرسنجی ها حاکی از شکست احتمالی روحانی در انتخابات است امیدواریم این چنین اتفاقی رخ ندهد!

صفحه‌ها