نمایش 1 - 10 از 1136
بیرجندرسا- کارخانه سیمان باقران خراسان جنوبی روز چهارشنبه با حضور رئیس جمهوری در شهرستان مرزی درمیان به بهره برداری رسید.
بیرجندرسا- جمعی از مردم بیرجند سال نو خود را با حضور در گلزار شهدا و در کنار خانواده ی شهدا دفاع مقدس تحویل کردند.
بیرجندرسا- لبخند های که سالهاست، بر سر طاقچه ها، روز مادر را تبریک می گوید و نگاهی سراسر از امید و دلی پر از عشق به فرزند، که چشم به در دوخته است، شاید بیاید، شاید... تا با لبخند و بوسه دوباره برد دستانش، رنج سالهای صبر و استقامت مادرش را جبران کند.
هنر سرای رباب بیرجند :
بیرجندرسا- موسسه فرهنگی هنری رباب بیرجند با نزدیک شدن بهار نمایشگاهی از آثار 9 هنرمند از چهار نسل به صورت نقاشی،خوشنویسی و نقاشیخط در نگارخانه ی شهر در تاریخ 22 الی 30 اسفند بازگشایی کرد که با استقبال گرم محبی مدیر فرهنگ ارشاد اسلامی و کریمیان مدیر حوزه هنری بیرجند همراه شد .
بیرجندرسا- صبح امروز گروه جهادی و فرهنگی عباد با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار کردند.
بیرجندرسا- حسین رمضانی،مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی روز چهارشنبه با توضیح برنامه های ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز 96 ، از تمبر یادبود عمارت جهانی اکبریه رونمایی کرد.
بیرجندرسا- رزمایش ترافیکی نوروز 96 پلیس راه خراسان جنوبی و نیروهای امدادی شامل اورژانس، آتش نشانی، جمعیت هلال احمر روز چهارشنبه با حضور سرتیپ مجید شجاع فرمانده انتظامی استان در محل پلیس راه بیرجند آغاز شد.
بیرجندرسا- نشست خبری سرتیپ مجید شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی روز یکشنبه با حضور خبرنگاران رسانه های گروهی در محل فرماندهی واقع در بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- روحانیون و طلاب خراسان جنوبی با در دست داشتن پلاکارد های مختلف پیام های را برای عزل ، شادی و اقدامات انجام نشده توسط استاندارخراسان به وزیر کشور مخابره کردند.
بیرجندرسا- طلاب و روحانیون بیرجند امشب در حوزه علمیه سفیران بیرجند برگزار شد.

صفحه‌ها