نمایش 1 - 10 از 135
بیرجندرسا- مردم متدین و طلاب بیرجند امروز در دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تجمع اعتراضی نسبت به سخنان استاندار داشتند.
بیرجندرسا- به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار پنجشنبه شب محفل انس با قرآن و عترت به همت کمیته قرآن ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان جنوبی در بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- نماز طلب باران روز جمعه در روستای سیوجان که 90 درصد اهالی آن را سادات تشکیل می دهند، برگزار شد. روستای سیوجان از توابع بخش مرکزی شهرستان خوسف در ۲۳ کیلومتری غرب شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی قرار دارد.*3*
بیرجندرسا- فرمانده سپاه ناحیه بسیج شهرستان بیرجند و جمعی از مسئولین از گارگاه قالی بافی عتبات عالیات روستای علی آباد لوله بیرجند بازدید کردند.
بیرجندرسا- پیاده رویی اربعین پیام های شکوه , عظمت، اتحاد و همبستگی برای جهانیان داشت ولی تصاویر عاشقان امام حسین(ع) با در دست داشتن تصاویر و نیز پوسترهای پیام دیگری را به جهانیان مخابره کردند.....
بیرجندرسا- همه سال به مناسبت اربعین حسینی دیگ های غلور در مسجد چهار درخت برای عزاداران حسینی پخت می شود.
بیرجندرسا- کربلای معلی این روزها میزبان میلیون‌ها زائر حسینی است و شور حالی وصف نشدنی دارد که فقط قابل وصف است....
بیرجندرسا- آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در ادامه سفر یک روزه خود به شهرستان فردوس از حوزه غلمیه آیت الله قزوینی(ره) بازدید و هم چنین آستان مقدس امام زادگان سلطان محمد و سلطان ابراهيم(عليهما السلام) را زیارت کرد.
بیرجندرسا- هر ساله موج عظیمی از عاشقان اربعین در پیاده روی جند صد کیلومتری نجف، کاظمین , سامرا تا کربلا شرکت کرده و عاشقان کوی عشق از زائران پیاده با جان دل پذیرایی می کنند, این تصاویر برگزیده محسن نوفرستی یکی از عکاس پیاده روی اربعین 94 است که باز خوانی می شود.
بیرجندرسا- خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی یکی از توفیقاتی است که مردم عراق دارند و در این راه از هیچ کاری فروگذاری نمی‌کنند. عده‌ای اطعام می‌کنند، عده‌ای صندلی چرخدار در اختیار قرار می‌دهند، عده‌ای کیف‌های پاره را رفو می‌کنند و هر کس به نحوی سعی میکند تا از سختی راه بکاهد.

صفحه‌ها