نمایش 1 - 10 از 132
بیرجندرسا- فرمانده سپاه ناحیه بسیج شهرستان بیرجند و جمعی از مسئولین از گارگاه قالی بافی عتبات عالیات روستای علی آباد لوله بیرجند بازدید کردند.
بیرجندرسا- پیاده رویی اربعین پیام های شکوه , عظمت، اتحاد و همبستگی برای جهانیان داشت ولی تصاویر عاشقان امام حسین(ع) با در دست داشتن تصاویر و نیز پوسترهای پیام دیگری را به جهانیان مخابره کردند.....
بیرجندرسا- همه سال به مناسبت اربعین حسینی دیگ های غلور در مسجد چهار درخت برای عزاداران حسینی پخت می شود.
بیرجندرسا- کربلای معلی این روزها میزبان میلیون‌ها زائر حسینی است و شور حالی وصف نشدنی دارد که فقط قابل وصف است....
بیرجندرسا- آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در ادامه سفر یک روزه خود به شهرستان فردوس از حوزه غلمیه آیت الله قزوینی(ره) بازدید و هم چنین آستان مقدس امام زادگان سلطان محمد و سلطان ابراهيم(عليهما السلام) را زیارت کرد.
بیرجندرسا- هر ساله موج عظیمی از عاشقان اربعین در پیاده روی جند صد کیلومتری نجف، کاظمین , سامرا تا کربلا شرکت کرده و عاشقان کوی عشق از زائران پیاده با جان دل پذیرایی می کنند, این تصاویر برگزیده محسن نوفرستی یکی از عکاس پیاده روی اربعین 94 است که باز خوانی می شود.
بیرجندرسا- خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی یکی از توفیقاتی است که مردم عراق دارند و در این راه از هیچ کاری فروگذاری نمی‌کنند. عده‌ای اطعام می‌کنند، عده‌ای صندلی چرخدار در اختیار قرار می‌دهند، عده‌ای کیف‌های پاره را رفو می‌کنند و هر کس به نحوی سعی میکند تا از سختی راه بکاهد.
بیرجندرسا- پیاده‌روی زائران برای شرکت در مراسم اربعین حسینی که از جمله رسوم تاریخی شیعیان است که همه ساله با نزدیک شدن به ایام چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) از مرزهای مختلف ایران و نقاط مختلف عراق به سوی کربلا برگزار می‌شود.
بیرجندرسا- استاد علی فرسادی یکی از اساتید برجسته طراحی ، نقاشی و تکنیک های پاستل آبرنگ و اکرولیک فعالیت خود را از سال 1354 شروع کرده است و طراحی های محرم خود را در نگارخانه شهر به مدت یک هفته برای علاقه مندان این رشته با همکاری بسیج هنرمندان به نمایش گذاشته است.
بیرجندرسا- صبح امروز دعای کمیل با حضور جمعی از مردم ولایت مدار بیرجنددر مسجد امام صادق(ع) دانشگاه بیرجند برگزار شد.

صفحه‌ها