نمایش 1 - 10 از 164
رئیسی
آیت الله رئیسی در اجتماع مردم بیرجند:
بیرجندرسا- نامزد انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری در اجتماع مردم بیرجند با بیان اینکه دولت و وزرای آن باید قبل از هرکسی مدعی مبارزه با فساد باشند، گفت: مردم از حرف و وعده خسته شده‌اند و همه چیز باید در میدان عمل اتفاق بیفتد.
بیرجندرسا- جشنواره مجسمه های نمکی تالاب کجی نمکزار شهرستان نهبندان با شرکت 30 گروه هنرهای تجسمی از 11 استان روزهای 31فروردین و اول اردی بهشت ماه 96در جنوب خراسان جنوبی برگزار شد.
بیرجندرسا- همزمان با 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی، یگان های مسلح مستقر در خراسان جنوبی توان و آمادگی رزمی خود را در بیرجند به نمایش گذاشتند.
بیرجندرسا- شوراری اداری خراسان جنوبی روزشنبه با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بیرجند برگزار شد و تعدادی پروژه حوزه آی سی تی به صورت ویدئوکنفرانس بهره برداری شد.
بیرجندرسا- نشست خبری سرتیپ مجید شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی روز یکشنبه با حضور خبرنگاران رسانه های گروهی در محل فرماندهی واقع در بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- روحانیون و طلاب خراسان جنوبی با در دست داشتن پلاکارد های مختلف پیام های را برای عزل ، شادی و اقدامات انجام نشده توسط استاندارخراسان به وزیر کشور مخابره کردند.
بیرجندرسا- طلاب و روحانیون بیرجند امشب در حوزه علمیه سفیران بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- روحانیون و طلاب خراسان جنوبی با در دست داشتن پلاکارد های مختلف پیام های را برای عزل ، شادی و اقدامات انجام نشده توسط استاندارخراسان به وزیر کشور مخابره کردند.
بیرجندرسا- روحانیون و طلاب ائمه جمعه و حوزه های علمیه سراسر استان در پی سخنان سخیف استاندار خراسان جنوبی در مدرسه علمیه معصومیه بیرجند تحصن کردند و تا اعزل استاندار خراسان جنوبی این تحصن ادامه دارد.
بیرجندرسا- روحانیون، طلاب, مردم بیرجند صبح امروز در حوزه علمیه نسبت به سخنان سخیف استاندار خراسان جنوبی واکنش نشان دادند.

صفحه‌ها