نمایش 1 - 10 از 202
بیرجندرسا-نشست استانداران ادواری استان خراسان جنوبی با حضور استانداران و نجار رییس مجمع استاندارارن کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کشور در بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- نشست شورای اداری خراسان جنوبی صبح امروز با حضور نجار رییس سازمان مدیریت بحران کشور و استانداران ادوار گذشته خراسان جنوبی و خراسان بزرگ در بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- مردم بیرجند علاوه بر حضور شگوهمند خود در راهپیمایی بر علیه آشوب های اخیر در کشور با نوشته پلاکارتهایی پیام خود را به جهانیان صادر کردند.
بیرجندرسا-
بیرجندرسا- به مناسبت سالروز شهادت آيت الله دكتر مفتح، اساتيد حوزه و دانشگاه با نماينده ولی فقيه در خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کردند.
بیرجندرسا-همایش سرمایه گذاری، تولید و اشتغال خراسان جنوبی روز سه شنبه با حضور مسئولان کشوری، سرمایه گذاران داخلی و خارجی در بیرجند برگزار و 12 تفاهم نامه سرمایه گذاری نیز امضا شد. عکس : مجتبی گرگی / بیرجندرسا
سردار جان نثاری جانشين محترم يگان ويژه ناجا و جمعی از فرماندهان نيروی انتظامی خراسان جنوبی با نماينده ولی فقيه در استان دیدار و گفتگو کردند.
بیرجندرسا- بازدید هنرمندان مطرح کشوری لاله اسکندری، الناز حبیبی و علی اوجی از روستای محروم چاه عباس شهرستان نهبندان در خراسان جنوبی با همت موسسه خیریه امام علی و توزیع لوازم التحریر بین دانش آموزان روستا انجام شد.
بیرجندرسا- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس در دهگردشی تعدادی از روستاهای بیرجند، که با جمعی دیگر از مسؤولان انجام شد، حضور یافت.
مردم بیرجند بعد از اقامه نماز جمعه، در حمایت از مردم مظلوم میانمار راهپیمایی کردند.

صفحه‌ها