نمایش 1 - 10 از 42
بیرجندرسا- همایش تجلیل از پژوهشگران حوزه دفاعی خراسان جنوبی صبح امروز با حضور آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه و جناب سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) و جمعی از فرمانده هان و بسیجیان در حوزه پژوهش برگزار شد.
بیرجندرسا- دهمين اجلاسيه علماي بلاد و اساتيد جامعه مدرسين قم با سخنرانی آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و شرکت جمع کثیری از علما, اساتید جامعه مدرسین برجسته برگزار شد.
بیرجندرسا- نمایشگاه آخرین پژوهش های نیروی دفاعی و بسیجی خراسان جنوبی در حاشیه همایش تجلیل از پژوهشگران حوزه دفاعی استان برگزار شد.
بیرجندرسا- با همت خواهران بسیجی در پایگاه کوثر روستای علی آباد لوله کارگاه آموزشی توبافی برای احیاء صنایع دستی در هفته بسیج برگزار شد, که جناب سرهنگ فلاحی فرمانده سپاه شهرستان بیرجند و جمعی از مسئولین از این کارگاه ها بازدید کردند.
بیرجندرسا- گردهمایی دانشجویان و طلاب بسیجی خراسان جنوبی چهارشنبه شب با حضور حدود هزار و 500نفر و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان در دانشگاه پیام نور بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- ماه، امشب به کمترین فاصله در طی ۱۸ سال آینده با زمین می رسد و در نتیجه می توان آن را در بزرگترین حالت ممکن دید.
بیرجندرسا- آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی شامگاه چهارشنبه با وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دیدار کرد.
بیرجندرسا- شب گذشته آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان با پروفسور بلای مود پدر سم شناسی ایران دیدار کرد.
بیرجندرسا- نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته ای ایران روزشنبه با معرفی آخرین توانمندی های سازمان انرژی اتمی در 20غرفه و در سه بخش سوخت هسته ای ، نیروگاهی و کاربرد انرژی هسته ای در صنایع در دانشگاه بیرجند گشایش یافت .
بیرجندرسا- همایش دستاوردهای صنعت هسته ای ایران روزشنبه با معرفی آخرین توانمندی های سازمان انرژی اتمی در 20غرفه و در سه بخش سوخت هسته ای ، نیروگاهی و کاربرد انرژی هسته ای در صنایع در دانشگاه بیرجند گشایش یافت .

صفحه‌ها