نمایش 1 - 10 از 45
بیرجندرسا- یادواره شهدای فرهنگی بیرجند با حضور جمعی از خانواده معزز شهدا ، جانبازان و مسئولین استانی و شهرستان بیرجند در مجتمع ایثار برگزار شد.
بیرجندرسا- نخستین نمایشگاه دستاورد های پژوهش، فناوری و صنعت خراسان جنوبی روز یکشنبه با حضور تعدادی از مدیران کل نهادهای اجرایی در نمایشگاه بین المللی بیرجند، گشایش یافت.
بیرجندرسا- دومین گردهمایی محیط یاران خراسان جنوبی روز شنبه با همکاری اداره های کل آموزش و پرورش، حفاظت محیط زیست و سازمان دانش آموزی استان در شهر بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- همایش تجلیل از پژوهشگران حوزه دفاعی خراسان جنوبی صبح امروز با حضور آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه و جناب سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) و جمعی از فرمانده هان و بسیجیان در حوزه پژوهش برگزار شد.
بیرجندرسا- دهمين اجلاسيه علماي بلاد و اساتيد جامعه مدرسين قم با سخنرانی آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و شرکت جمع کثیری از علما, اساتید جامعه مدرسین برجسته برگزار شد.
بیرجندرسا- نمایشگاه آخرین پژوهش های نیروی دفاعی و بسیجی خراسان جنوبی در حاشیه همایش تجلیل از پژوهشگران حوزه دفاعی استان برگزار شد.
بیرجندرسا- با همت خواهران بسیجی در پایگاه کوثر روستای علی آباد لوله کارگاه آموزشی توبافی برای احیاء صنایع دستی در هفته بسیج برگزار شد, که جناب سرهنگ فلاحی فرمانده سپاه شهرستان بیرجند و جمعی از مسئولین از این کارگاه ها بازدید کردند.
بیرجندرسا- گردهمایی دانشجویان و طلاب بسیجی خراسان جنوبی چهارشنبه شب با حضور حدود هزار و 500نفر و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان در دانشگاه پیام نور بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- ماه، امشب به کمترین فاصله در طی ۱۸ سال آینده با زمین می رسد و در نتیجه می توان آن را در بزرگترین حالت ممکن دید.
بیرجندرسا- آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی شامگاه چهارشنبه با وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دیدار کرد.

صفحه‌ها