نمایش 1 - 10 از 22
بیرجندرسا- یادواره شهدای نهضت چهان اسلام با حضور نماینده ولی فقیه در استان ، سردار احمدی فرمانده سپاه قم و جمعی از مسئولین نظامی و دولتی در دانشگاه آزاد برگزار شد.
سالن فجر دانشگاه یبرجند
بیرجندرسا- جشن بزرگ سی و هشتمین فجر انقلاب اسلامی ایران که با ثبت رکورد دومینوی ایران و جهان همراه بود توسط معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه بیرجند با همکاری بسیج دانشجویی و کانون بازی های فاخر دانشگاه 16 بهمن در سالن فجر دانشگاه بیرجند همراه با استقبال دانشجویان برگزار شد .
بیرجندرسا- صبح امروز دعای کمیل با حضور جمعی از مردم ولایت مدار بیرجنددر مسجد امام صادق(ع) دانشگاه بیرجند برگزار شد.
بیرجندرسا- دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در دومین روز سفرش به خراسان جنوبی روز پنجشنبه از بیمارستان 280 تختخوابی بیرجند بازدید کرد.
بیرجندرسا- همزمان با روز جهانی محیط زیست گروهی از دانشجویان شهرسازی بیرجند(محمدحسین حسین پور، هادی زرگری, ندا نخعی, پروین یوسفی) با استفاده از 3800 بطری آلاچیقی بسیار زیبا در دانشگاه پیام نور ساختند تا نشان دهند که با خلاقیت می توان از کمترین امکانات بیشترین بهره را برد. این الگوی یک استعداد جوان ایرانی در اقتصاد مقاومتی است.
بیرجندرسا- نشست هم اندیشی نخبگان خراسان جنوبی درباره مسائل مختلف استان با حضور حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
بیرجندرسا- جشن بیرجندی ها سلام شب گذشته با حضور هزار نفر از دانشجویان و هم شهریان عزیز در سالن اجلاس پیام نور برگزار شد.
بیرجندرسا- هم زمان با شب شهادت امام جعفر صادق(ع) تشییع شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در جوار مزار شهدای گمنام این دانشگاه با حضور پر شور مردم و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی برگزرا شد.
بیرجندرسا- نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی امروز (۱۰ مرداد ماه) در بازدید از جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، گفت: در راستای بررسی مشکلات حوزه آموزش در خراسان جنوبی تلاش کرده‌ایم که اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس را به خراسان جنوبی دعوت کنیم.
بیرجندرسا- رئیس پیام نور خراسان جنوبی مهدی ثقفی و معاونانش امروز (10 مرداد) در جمع خبرنگاران ضمن تبریک روز خبرنگار به عملکرد و تشریح برنامه های سال آینده تحصیلی دانشگاه پیام نور پرداخت.

صفحه‌ها