نمایش 1 - 10 از 122
4544
گزارش بیرجندرسا از ششمین کارگروه فرهنگی اجتماعی استان؛
بیرجندرسا-ششمین کارگروه فرهنگی اجتماعی خراسان جنوبی شب گذشته با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار و جمعی از مسئولان و متولیان امر فرهنگ در استان برگزار شد.
تودیع ومعارفه
در آئین تکریم مدیرکل سابق صدا و سیمای خراسان جنوبی
بیرجندرسا-امروز در حالی آیین معارفه مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی برگزار شد که محمد ثقفي با 28 سال خدمت بازنشسته و هدایای امروز را تقدیم به نیازمندان کمیته امداد خراسان جنوبی کرد.
طلاب مدرسه رضویه
گزارشی از خدمت رسانی خادمان طلبه رضوی؛
بیرجندرسا- خدمت رسانی به زائران امام رضا(ع) تنها در مسیر رفت به مشهد ختم نمی شود، مدرسه علمیه رضویه بیرجند در اقدامی زیبا موکبی را برای استقبال از زائران حرم امام رضا(ع) در ورودی بیرجند-مشهد برای مسافرین برپا کردند.
شهید محمد کلاته نایبی
بیرجندرسا- شهدا هر کدامشان ویژگی خوبی دارند که یکی از آن خصلت‌ها آروزی همه آنها در نخستین گام توفیق شهادت بود و شهید محمد نائبی یکی از شهدای نیروی انتظامی است که در کوتاه‌ترین زمان به آرزویش رسید.
زعفران
تیشه قاچاق به ریشه زعفران؛
بیرجندرسا-عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده طلای سرخ جهان تنها نامی است که سهم ایران از زعفران بود و امروز این نام هم در معرض تهدید قرار گرفته و افغان ها جا پای زعفران ایرانی در تولید گذاشته اند.
 تعاون روستایی
گزارشی از معارفه مدیری غیربومی در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-امروز در حالی مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان جنوبی تودیع و معارفه شد که محسن اسفندیاری از خاطرات 22 ساله اش در این استان گفت و دل کندن از این مردم را کاری سخت عنوان کرد.
اورژانس
گزارش اجمالی از سفر مشاور وزیر بهداشت به بیرجند
بیرجندرسا-روز گذشته در حالی پروژه‌های اورژانس خراسان جنوبی با حضور مشاور وزیر بهداشت و درمان افتتاح شد که بوی سیگار در اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) بیرجند در هوا پیچیده بود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی شهدا را تربیت یافته مکتب اهل بیت(ع) خواند و گفت: شهید حججی، شهادتش را در حرم امام رضا(ع) طلب کرده بود و در سفر آخری که راهی سوریه شد، پای پدر و مادرش را بوسید، لذا پیدا است که می‌دانست به شهادت می‌رسد.
بیرجندرسا- مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از فعالیت خبرنگاران و عکاس خبرگزاری حوزه در خراسان جنوبی تقدیر کرد.
قلم
بیرجندرسا گزارش می دهد:
بیرجندرسا- خبرنگاری حرفه ای است که تلاش‌هایش برای جلوگیری از انحرافات مصادق امر به معروف و نهی از منکر بوده و به راستی کار خبرنگاران مانند کار مبلغان دین است.

صفحه‌ها