ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

بیرجندرسا-معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: این استان نسبت به جمعیت خود، در...
بیرجندرسا-رضا صادقی، سینا سرلک و علی لهراسبی به اتهام سرقت ادبی با شکایت اردلان سرفراز ترانه‌سرا به...
عبادی
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه پیشنهادی دولت به مجلس برای استان در...
آقای عبادی
بیرجندرسا- حجت الاسلام عبادی با تاکید بر رعایت اصل صداقت و امانت توسط اصحاب رسانه،تصریح کرد: رسالت...
بیرجندرسا- عضو جامعه روحانیت مبارز کشور با بیان اینکه ابراز رضایت امارات و عربستان از سخنان ترامپ...
استخدامی
ماهواره

از میان خبرها

بیرجندرسا- دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در دومین روز سفرش به خراسان جنوبی امروز از بیمارستان 280 تختخوابی بیرجند بازدید کرد.
بیرجندرسا-مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه 70 درصد پهنه سرزمینی خراسان جنوبی بر روی خط زلزله قرار دارد، گفت: طرح پهنه بند
فلفل
بیرجندرسا- احتمالا بارها و بارها شنیده اید که مصرف سدیم را بخاطر سلامتی باید کاهش دهید تا به بیماری مختلف دچار نشوید
دلدار
امام جمعه موقت بیرجند:
بیرجندرسا- حجت الاسلام دلدار، مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند با بیان اینکه دشمن تلاش دارد که وحدت میان حوزه و دانشگاه را بین ببرد، یادآور شد: دشمن در تلاش است تا حوزه ودانشگاه را مقابل هم قرار دهد، لذا باید مراقب توطئه ها بود.

عناوین ویژه

بیرجندرسا- دانشجوی دکترای تخصصی آموزش پزشکی در خراسان‌جنوبی گفت: بر اثر مصرف خودسرانه‌ آنتی‌بیوتیک و یا رعایت نکردن بعضی شرایط، بدن انسان نسبت به آنتی‌بیوتیک مقاوم می‌شود.
رئیس اداره سرطان وزارت بهداشت؛
بیرجندرسا-رئیس اداره پیشگیری از سرطان وزارت بهداشت، گفت: غذاهای کبابی سوخته و غذاهای داغ و مایعات داغ در ایجاد سرطان موثرند.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه علم باید مسائل را برای بشر حل کند، عنوان کرد: امروزه دنیا مرکز آزمایش‌های علمی خودسرانه شده است و به پیشرفت‌های علمی دست یافته اما علمی رها که مقصود آن مشخص نیست.
لامعی
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ۲۵ هزار دانش‌آموز محروم و نیازمند در ‌خراسان جنوبی شناسایی شد.
بیرجندرسا-دکتر سید سعید رضا احمدی زاده با حفظ سمت، سرپرست بنیاد نخبگان خراسان‌جنوبی شد.
بیرجندرسا-کارشناسان صنعت برق و انرژی معتقدند که ایران در طول یک سال خورشیدی دارای بیش از ۳۰۰ روز آفتابی یا به عبارت دیگر، به طور متوسط دارای حدود ۲۸۰۰ ساعت خورشیدی است؛ امری که سرمایه‌گذاری در آن می‌تواند زمینه ساز تحولی بنیادی در اقتصاد انرژی کشور و البته زدودن چهره آلودگی از شهرهای ایران از جمله شهرهای تهران، خوزستان، مشهد و ... باشد.
پزشکان توصیه کردند
بیرجندرسا- توصیه پزشکان به بیماران مبتلا به دیابت این است که واکسن آنفلوآنزا بزنند.
روزنامه
بیرجندرسا-قیمت دلار دولتی به بالاترین رقم تاریخ رسید؛ عضو جاسوس تیم هسته‌ای با ۲سرویس بیگانه ارتباط داشت؛ هشدار سردار؛ خوش‌رقصی بن سلمان برای فرار از بحران و پرسپولیس در انتظار شوکی دیگر؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
بر اساس آخرین رتبه بندی اعلام شد:
بیرجندرسا- سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: ۱۲ دانشگاه علوم پزشکی کشور در جمع برترین های دنیا و جهان اسلام قرار گرفتند.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: دانش‌آموزان استان توانستند در کنکور ۹۶، ۳۲۴ رتبه زیر هزار را کسب کنند.
بیرجندرسا-به گفته یک متخصص فیزیولوژی، مصرف روزانه سرکه برای برخی مزاج‌ها مضر است و اگر این افراد در خوردن آن افراط کنند دچار عوارض زیادی می‌شوند.
بیرجندرسا- رئیس سازمان استاندارد ملی کشور با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری درمورد اقتصاد مقاومتی در خصوص توسعه پوشش استاندارد به همه ی محصولات داخلی و ترویج آن ، افزود : بند 30 سیاست‌های کلی برنامه ششم(تدوین وتنظیم و مدیریت کیفیت) است که سازمان استاندارد از سازمان‌هایی است که بیشترین پروژه را براساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به پیش برده است.
بیرجندرسا-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از اسکان ۳ هزار و ۶۸۶ خانوار در تابستان امسال خبر داد و گفت: از ابتدای سفرهای تابستانی تاکنون ۲۶ هزار و ۵۳۸ نفر روز در مدارس و مراکز رفاهی اقامتی خراسان جنوبی مستقر شدند.
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جوانان انقلاب یک حرکت فراگیر در عرصه علوم انسانی و اسلامی به وجود آورند و در مقابل اندیشه‌های غربی ایستادگی کنند.
بیرجندرسا-امام جمعه شهرستان فردوس گفت: در کنکور سراسری امسال دو نفر از دانش آموزان نخبه شهرستان فردوس رتبه تک رقمی و یک نفر هم رتبه دو رقمی بدست آوردند.