ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا- حجت الاسلام نوری روند افزایش سن ازدواج در جامعه را مورد انتقاد قرار داد و گفت: متأسفانه...
بیرجندرسا- معاون هنري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي همچنین با تقدیر از مردم بومی این تالاب که در...
بیرجندرسا- افتتاح نمایشگاه معرفی مشاغل روز شنبه به مناسبت هفته مشاغل در بیرجند مرکز خراسان جنوبی...
بیرجندرسا- تعدادی از معلولان جسمی حرکتی توانبخشي حضرت علي اکبر(ع) بيرجند هستند از اولين روز ماه...
بیرجندرسا- راز ماندگاری هر انسانی به وسعت ایمان و فداکاری اوست، حالا اگر نمی توانند ولی ما که می...
استخدامی
ماهواره
  • بیرجندرسا- بسیاری از اندیشمندان به طور خاص مقوله تولید علم دینی و روش رسیدن به این نوع علم را بررسی می‌کنند و در واقع قایل به علم دینی و غیر دینی هستند. در ادامه به صورت کاملا خلاصه با دیدگاه های مختلف راجع به علم دینی آشنا خواهیم شد
  • وزیر بهداشت:
    بیرجندرسا-وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اقدامات زیادی طرح تحول سلامت انجام شده و البته اشکالات زیادی هم وجود دارد که باید با همدلی و وحدت برطرف شود.

از میان خبرها

بیرجندرسا- دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی در دومین روز سفرش به خراسان جنوبی امروز از بیمارستان 280 تختخوابی بیرجند بازدید کرد.
بیرجندرسا-مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه 70 درصد پهنه سرزمینی خراسان جنوبی بر روی خط زلزله قرار دارد، گفت: طرح پهنه بند
فلفل
بیرجندرسا- احتمالا بارها و بارها شنیده اید که مصرف سدیم را بخاطر سلامتی باید کاهش دهید تا به بیماری مختلف دچار نشوید
دلدار
امام جمعه موقت بیرجند:
بیرجندرسا- حجت الاسلام دلدار، مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند با بیان اینکه دشمن تلاش دارد که وحدت میان حوزه و دانشگاه را بین ببرد، یادآور شد: دشمن در تلاش است تا حوزه ودانشگاه را مقابل هم قرار دهد، لذا باید مراقب توطئه ها بود.

عناوین ویژه

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا-بیرجند-مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: مرحله استانی داوری ۷۹طرح راه یافته به مرحله دوم با شرکت ۱۱۴طراح هنرجو در نوزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی، انجام می شود.
اسفند ماه سال جاری ؛
بیرجندرسا-بیرجند- مسئول دبیرخانه این همایش گفت: نهمین همایش ملی پژوهش های زبان و ادبیات فارسی ۱۶ و ۱۷ اسفندماه ۹۶ با همکاری انجمن علمی استادان زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه بیرجند برگزار می شود.
بیرجندرسا-رئیس اتحادیه صنف رایانه وضعیت بازار کالاهای فناوری اطلاعات را نابسامان توصیف کرد و گفت: به دلیل عدم مراجعه کاربران به بازارهای کامپیوتری، فروشندگان برای ترغیب مردم به التماس روی آورده اند.
بیرجندرسا-سامانه انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ از امروز ۲۱ خرداد در سایت سنجش فعال شد و داوطلبان تا ۲۵ خرداد فرصت دارند فرم انتخاب رشته را تکمیل کنند.
رئیس دانشگاه بیرجند:
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه بیرجند از برگزاری دوره زنبورداری برای اساتید انستیتوی ملی تعلیمات زراعی کشور افغانستان در این دانشگاه خبر داد.
آغاز انتخاب رشته از یکشنبه؛
بیرجندرسا-جزئیات انتخاب کدرشته های تحصیلی برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌ در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ اعلام شد. داوطلبان از یکشنبه ۲۱ خرداد می توانند فرم خود را تکمیل کنند.
رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان جنوبی با بیان اینکه امسال برای سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستانی 14 پایگاه در سطح استان فعالیت می‌کنند، گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال 15 هزار نوآموز در سطح استان مورد سنجش قرار گیرند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرایان:
بیرجندرسا-بیرجند- رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرایان از فعالیت ۱۸ موسسه و مرکز قرآنی در این شهرستان خبر داد.
مشاور عالی سازمان سنجش خبر داد؛
بیرجندرسا- مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ به صورت کارنامه در امروز دوشنبه ۱۵ خرداد منتشر شد و تعداد ۶۵۶ هزار و ۱۸۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده اند.
بیرجندرسا- بسیاری از اندیشمندان به طور خاص مقوله تولید علم دینی و روش رسیدن به این نوع علم را بررسی می‌کنند و در واقع قایل به علم دینی و غیر دینی هستند. در ادامه به صورت کاملا خلاصه با دیدگاه های مختلف راجع به علم دینی آشنا خواهیم شد
در گفتگو با مهر اعلام شد؛
بیرجندرسا- رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از عدم فیلترینگ تماس صوتی تلگرام خبر داد و گفت: اپراتورها در ارائه سرویس مختار هستند.
روزنامه
بیرجندرسا- گرانی در کمین بازار، مسئولان سرگرم انتخابات؛ رانت پتروشیمی ۲۰۰ هزار شغل را سوزاند؛ تمدید تحریم ایران از سوی شورای اروپا؛ شوک احمدی‌نژاد؛ دولت در حوزه مسکن فقط شعار داد و لیگ برتر ایران در رده هشتم لیگ های آسیایی؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
بیرجندرسا- برخی اتفاق‌ها در دنیا وجود دارد که بسیاری از ما آن‌ها را از کودکی شنیده‌ایم و از همین رو باور کرده‌ایم، اما برخی از آن‌ها چندان هم حقیقت ندارند.
مشرفی
مدیر حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیر حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه طرح‌های تحولی خود را ارائه داده‌ایم، گفت: حوزه علمیه خراسان جنوبی تلاش دارد، تا این استان محل رشد علما باشد و انقلابی عمل کردن را دنبال می‌کنیم.
وزیر بهداشت:
بیرجندرسا-وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اقدامات زیادی طرح تحول سلامت انجام شده و البته اشکالات زیادی هم وجود دارد که باید با همدلی و وحدت برطرف شود.