ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

قزلباش
بیرجندرسا-مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی گفت: سال جاری ۳ هزار و ۴۳۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه...
بیرجندرسا-«امید نعمتی» خواننده محبوب موسیقی پاپ است که امسال با حضور در برنامه خندوانه و خواندن...
بیرجندرسا-نماينده مردم بيرجند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امسال در مجلس بودجه خوبی تصویب شد...
جان بولتون
بیرجندرسا-بولتون طی سال‌های اخیر در بسیاری از سخنرانی‌ها و یادداشت‌هایش ضمن اتهام زنی‌های بی اساس...
ابراهیم پور
بیرجند رسا-مسؤول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران گفت: این نقشه نظام سلطه برای شکست...

نظرسنجی

صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور-دوشنبه7 اسفند
تمام آرا: 0

از میان خبرها

بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با انتقاد از کم کاری ها در خصوص اسلامی شدن دانشگاهها در کشور، گفت: سند اسلامی شدن دانشگاهها با وجود اینکه س
بیرجندرسا-مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر میانگین تسهیلات فرهنگیان 30 میلیون تومان است که آن را به 40 و 45 میلیون تومان م
بیرجندرسا-معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در شروع دوره دولت یازدهم در حوزه قرآن ۳۰۰ موسسه قرآنی در کشور فعالیت می کرد که ای
نوفرستی
مدیر کل حج و زیارت خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-مدیر کل حج و زیارت خراسان‌جنوبی گفت: هزار و ۳۰۰ نفر از خراسان‌جنوبی ثبت‌نام اولیه حج ۹۷ را انجام دادند.

عناوین ویژه

لیلة الرغائب
بیرجندرسا-لیلة الرغائب شب آرزوها، شبی که هزاران ملائک بر زمین فرود می‌آیند تا تو هرآنچه می‌خواهی آرزو کنی و خداوند بی صبرانه منتظر شنیدن است تا اجابت کند.
اسکان نوروزی مدارس
مدیرکل آموزش وپرروش خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل آموزش وپرروش خراسان جنوبی با بیان اینکه برای رفاه بیشتر مسافران نورزوی امسال هزار و ۱۳۹ کلاس درس در استان آماده شده است گفت: از ۲۸ اسفندماه تاکنون ۳۱ هزار و ۶۹۴ نفر روز در مدارس خراسان جنوبی مستقر شدند.
 آیت الله جوادی آملی
بیرجندرسا-دعای هر روز ماه رجب که محمد بن عثمان بن سعید آخرین نایب خاص از نُوّاب اربعه ولی عصر(عجّ) از ناحیه مقدسه آن حضرت نقل کرده، با مضامین بلند خود به تبیین برخی از مقامهای ائمه اطهار پرداخته است.
حجت الاسلام اسدی
حجت الاسلام اسدی:
بیرجندرسا-کارشناس مذهبی با بیان اینکه ظهور حضرت مهدی(عج) همه آرزوهای بشر در عرصه های فردی و اجتماعی، اقتصادی و سیاسی را محقق می کند پس باید در لیلة الرغائب ظهور را سرلوحه دعاهایمان قرار دهیم،گفت: لیله الرغائب شبی است که میل بندگان به سوی خداوند افزایش پیدا می‌کند.
عبادی
نماینده مردم بیرجند در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در اجرای برنامه های فرهنگی ضمن اینکه مسائل سنتی در چهار چوب شرع باید حفظ شود گفت: روش‌ها و فعالیت ها در بقاع متبرکه باید بروزرسانی شوند و از روش‌های جدید استفاده شود تا نهایت تاثیرگذاری بر روی مخاطب ایجاد شود.
لاتاری
مدیر سینما بهمن بیرجند خبر داد
بیرجندرسا-مدیر سینما بهمن بیرجند گفت: با اشاره به اکران فیلم "به وقت شام" در اکران‌های نوروزی، گفت: ساعت ۱۴:۳۰ و ۲۰ هر روز زمان پخش این فیلم خواهد بود.
حجت الاسلام عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: وقتی گفته می‌شود این شخص خاطی است که فقط خودش باشد و فکرش، اما درواقع مسئله اصلی این است که یک شبکه‌ای است که از بیرون تغذیه می‌شود.
امامزاده
سرپرست اوقاف خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- سرپرست اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: سال ۹۷ طرح آرامش بهاری در ۶۰ بقعه متبرکه استان برگزار مراسم لحظه تحویل سال ۹۷ نیز در ۶۰ بقعه متبرکه استان برگزار خواهد شد.
کریمیان
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس حوزه هنری استان خراسان جنوبی گفت: به مناسبت سالروز شهادت شهید سید مرتضی آوینی و هفته هنر انقلاب اسلامی، 150 عنوان برنامه با همکاری دستگاه های دولتی و مردم در استان برگزار می شود.
قرآن
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-آزمون شفاهی شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی برگزار شد.
همیار پلیس
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در ایام نوروز 97 بیش از 50 هزار دانش آموز ابتدایی به عنوان همیار پلیس با پلیس راه و راهور استان همکاری می کنند.
حجت الاسلام عبادی بنیاد شهید
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی
بیرجندرسا-نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اهداف دین ارزش‌های انسانی کمک به محرومان، جنگ با مستکبرین است گفت: شهدا و ايثارگران کار بزرگی انجام دادند، نقش‌آفرینی کردند و ما امروز باید در برابر تهاجمات فرهنگی ایستادگی کنیم وزیر بار توقعات استکبار نرفته و آن را خنثی کنیم.
انتصاب
با حضور قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور
بیرجندرسا-صبح امروز سرپرست جدید اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی معرفی شد.
محبی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: طرح عیدانه کتاب از ۲۲ اسفند ماه در کتابفروشی های عضو طرح در استان خراسان جنوبی اجرا می شود.
رئیس آموزش شرکت گاز خراسان جنوبی خبرداد:
بیرجندرسا-رئیس آموزش شرکت گاز استان خراسان جنوبی از ارائه حدود 18 هزار نفر ساعت آموزش شغلی، عمومی و فرهنگی طی سال جاری در مرکز آموزش شرکت گاز استان خبر داد .