ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

قزلباش
بیرجندرسا-مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی گفت: سال جاری ۳ هزار و ۴۳۴ فقره تسهیلات قرض الحسنه...
کریمیان
بیرجندرسا- رییس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: جشنواره استانی تئاتر بچه‌های مسجد خراسان‌جنوبی در هفته...
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در...
هادی سلامی
بیرجندرسا-مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی با بیان اینکه تعداد مسافران ورودی و خروجی در این مدت ۳.۵...
ابوشریف
بیرجندرسا- نماینده جنبش اسلامی فلسطین در ایران ضمن اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با اعضای جنبش...

از میان خبرها

بیرجندرسا-پرونده مسابقات قهرمانی شنای "طرح توسعه و نشاط اجتماعي" بانوان خراسان‌جنوبی گرامیداشت عید مبعث با سکونشینی بیرجند بسته شد.
مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای
بیرجندرسا-هیات پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی در ارزیابی عملکرد سال ۹۶ فدراسیون با ۳ پله رشد در جایگاه پنجم کشور قرار گرفت.
موتور کراس
بیرجندرسا-تیم موتورسواری شهرستان فردوس در مسابقات موتور کراس قهرمانی استان به مقام نایب قهرمانی رسید.
شنا
در رقابت‌های قهرمانی شنای خراسان‌جنوبی
بیرجندرسا-مسابقات قهرمانی شنای "طرح توسعه و نشاط اجتماعي" پسران خراسان جنوبی گرامیداشت عیدمبعث با سکونشینی بیرجند به خط پایان رسید.

عناوین ویژه

خدمتی
۲ تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه در چانگ‌وون کره‌جنوبی
بیرجندرسا-در مسابقات قهرمانی جهانی تیراندازی کره‌جنوبی "نجمه خدمتی" ملی‌پوش خراسان‌جنوبی برای کسب مدال رنگی سیبل رقابت‌ها را نشانه می‌رود.
هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا؛
بیرجندرسا- تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با تساوی برابر نماینده ازبکستان به مرحله بعدی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.
هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا؛
بیرجندرسا- تیم فوتبال پرسپولیس که قبل از هفته پایانی مرحله گروهی صعودش به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کرده بود در دیداری برای صدرنشینی برابر السد قطر به برتری رسید.
هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا؛
بیرجندرسا- تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال عربستان به پیروزی رسید تا به عنوان صدرنشین گروه چهارم به مرحله حذفی صعود کنند.
شنا
در رقابت‌های قهرمانی شنای خراسان‌جنوبی
بیرجندرسا-مسابقات قهرمانی شنای "طرح توسعه و نشاط اجتماعي" پسران خراسان جنوبی گرامیداشت عیدمبعث با سکونشینی بیرجند به خط پایان رسید.
در مسابقات قهرمانی شنای خراسان‌جنوبی
بیرجندرسا-پرونده مسابقات قهرمانی شنای "طرح توسعه و نشاط اجتماعي" بانوان خراسان‌جنوبی گرامیداشت عید مبعث با سکونشینی بیرجند بسته شد.
فوتسال
رئیس هیئت فوتبال خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-رئیس هیئت فوتبال خراسان جنوبی گفت:تیم فوتسال مرکز آموزشی محمد رسوالله بیرجند نماینده استان در رقابت های کشوری خواهد بود.
دارت
با دعوت فدراسیون انجمن‌های ورزشی
بیرجندرسا-رئیس هیات انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی گفت: فدراسیون؛ چهار دارتر استان را به پنجمین دوره اردوی تیم ملی دعوت کرد.
مسابقات تیر و کمان
۶ تا ۸ اردیبهشت ۹۷
بیرجندرسا-نخستین دوره مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان و رنکینگ کشوری تیرو کمان مردان و زنان ایران از ۶ تا ۸ اردیبهشت در بیرجند برگزار می‌شود.
پرسپولیس
هفته بیست و هفتم لیگ برتر؛
بیرجندرسا-تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران مقابل پدیده مشهد به پیروزی رسید تا قهرمانی خود را قطعی کند.
حجت الاسلام عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه تا جایی که بتوانیم برای ورزش باستانی استان گام برمي داریم، گفت: ورزش باستانی ورزشی است که از فرهنگ و هدفی بالا برخودار بوده و این ورزش جایگاهی استثنایی دارد.
در اردوی تدارکاتی تیم‌ملی
بیرجندرسا-"علی اختر" با دعوت فدراسیون دوچرخه‌سواری در اردوی تدارکاتی تریال تیم ملی برای آسیایی شدن هماورد برترین‌‌های ایران می‌شود.
هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا؛
بیرجندرسا- تیم فوتبال پرسپولیس که برای صدرنشینی در گروه خود نیاز به پیروزی برابر نسف قارشی داشتند با تساوی برابر این تیم ازبکستانی همچنان یکی از گزینه های صعود هستند.
هفته بیست و ششم لیگ برتر؛
بیرجندرسا- دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و سایپا در شرایطی با شکست سرخپوشان به پایان رسید که شاگردان برانکو با یک تساوی می توانستند قهرمانی فصل گذشته را تکرار کنند.
طبق آرای کمیته تعیین وضعیت؛
بیرجندرسا- کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال، آرای خود در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه را اعلام کرد.