ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا- حجت الاسلام نوری روند افزایش سن ازدواج در جامعه را مورد انتقاد قرار داد و گفت: متأسفانه...
بیرجندرسا- معاون هنري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي همچنین با تقدیر از مردم بومی این تالاب که در...
بیرجندرسا- افتتاح نمایشگاه معرفی مشاغل روز شنبه به مناسبت هفته مشاغل در بیرجند مرکز خراسان جنوبی...
روحانی
بیرجندرسا- مسئولان ستاد روحانی، با خریدن کانال‌های زنجیره‌ای پرمخاطب برای تبلیغ دولت و کمک به حسن...

استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

شما به کدام کاندیدای ریاست جمهوری دوره دوازدهم رای می دهید؟

از میان خبرها

بیرجندرسا- محمدباقر قالیباف در بیانیه ای اعلام کرد: در همه جای دنیا قاعده مردم‌سالاری این است که رقابت‌ها با پایان انتخابات تمام شده و پس از آن اقدام
بیرجندرسا- ابراهیم رئیسی در نامه ای به دبیر شورای نگهبان خواستار رسیدگی به برخی تخلفات انتخاباتی شد.
رئیسی
بیرجندرسا- حجت‌الاسلام رئیسی گفت: رأی قریب به ۱۶ میلیون ایرانی خواهان تغییر، سرمایه ای مهم و پشتوانه عظیم است که به هیچ وجه نمی توان آن را در عرصه سیا
مشروح/ روحانی در نشست خبری:
بیرجندرسا- رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه اجتماع در عربستان ارزشی نداشت، گفت: نیاز به تست موشک داشته باشیم تست خواهیم کرد.
معاون دادگستری استان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان جنوبی از حضور پرشور مردم استان در انتخابات ۲۹ اردیبهشت تشکر کرد و گفت: در استان خراسان جنوبی گزارشی مبنی بر تخلف انتخاباتی نداشته‌ایم.
روحانی
تا ساعت 11 امروز:
بیرجندرسا- نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری تا ساعت 11 امروز نشان می‌دهد حسن روحانی با بیش از 22 میلیون رأی کرسی ریاست جمهوری را برای 4 سال دیگر بدست آورده است.
انتخابات
بیرجندرسا- نتایج اولیه شمارش آرای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از 25966729 کل آرای خوانده شده، 14619848 رای نفر اول حسن روحانی اعلام شد.
رئیسی
رئیسی در اجتماع بزرگ مردم مشهد:
بیرجندرسا- کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه امروز همه عزت و اقتداری که نظام ما به برکت خون شهدا دارد، گفت: روشن است که هیچ قراردادی در منطقه بدون حضور ایران ممکن نیست.
بیرجندرسا- با حمایت جبهه انقلابی موج افزایش آرای سید ابراهیم رئیسی در انتخابات دوازدهم افزایش یافته به طوری که شمارش معکوس خداحافظی دولت یازدهم با کرسی ریاست جمهوری آغاز شده است....
روحانی
تب وتاب ستادهای انتخاباتی در بازدید استاندار
بیرجندرسا- شب گذشته استاندار خراسان جنوبی در حالی از ستادهای تبلیغاتی کاندیدای ریاست جمهوری در بیرجند بازدید کرد که در ستادروحانی برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی تمام قد، حضور داشته و شعار سلام بر پرویزی درود بر روحانی سر دادند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گسترش عدل را از اهداف بعثت انبیاء دانست و گفت: باید این هدف در متن زندگی شخصی و اجتماعی و عرصه های سیاسی نیز پیاده شود.
شهر در تب و تاب انتخابات است؛
بیرجندرسا- همزمانی آغاز تبلیغات شوراهای اسلامی شهر و روستا با مراسم سنتی«چراغ برات» در خراسان جنوبی موجب شد تا تبلیغات کاندیداها از آرامستان ها شروع شود.
پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی خبرداد
بیرجندرسا-پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) خراسان جنوبی در اطلاعیه ای محدودیت های ترافیکی روز پنجشنبه، برای برگزاری مراسم روز « برات » همزمان با 14ماه شعبان را در بیرجند مرکز استان اعلام کرد.
انتقاد
از شعار آزادی،حقوق شهروندی بانوان تا عمل:
بیرجندرسا- شب گذشته مناظره دانشگاه بیرجند، بین سه نماینده کاندیدای ریاست جمهوری با تمام حواشی آن برگزار شد، شبی که شعارها به صورت عمل جلوی چشمان دانشجویان به واقعیت تلخ تبدیل شد، واقعا چه کسی دروغگوست؟!!!
حاشیه نشینی
مرگ یا زندگی؛
بیرجندرسا- خراسان جنوبی، سومین استان پهناور کشور است که بیش از یک دهه از استقلال و استان شدن آن می گذرد، ولی همچنان دولت مردان نگاه سیاسی و کم توجهی به مشکلات استان دارند به طوری که از 270 میلیارد اعتبار سفر اول ریاست جمهوری هنوز 70 میلیارد آن محقق شده است.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دنیا به دو جبهه عدالت طلب و ظلم طلب تقسیم شده و امام حسین محور حق طلبی است،گفت: در بین اوصیا الهی امام حسین (ع) در جهت حق طلبی مانند خورشید می درخشد.
بیکاری
بیرجند رسا از یک بام و دو هوا بیکاری گزارش می‌دهد:
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی افزود:اگر بگوییم در استان بیکاری نیست، دروغ گفته ایم اما در این بین بسیاری از افراد بیکار مانند دانشجویان ، سربازان و برخی بانوان جویای کار نیستند و اسم آن ها در فهرست افراد بیکار هم نمی آید
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- آیت الله عبادی اظهار کرد: مشاهده می‌کنیم در صحنه‌های سیاسی دشمنان نه وجدان و نه عقل دارند و به اسم مسلمانان جنگ وخونریزی می‌کنند، اما راه حق از راه باطل جدا است باید از هواهای نفسانی دوری کنیم.
مناظره
باداشت اختصاصی:
بیرجندرسا- در سال های اخیر یکی از مهمترین دلیل مشارکت بالای مردم را می توان مناظره های زنده انتخاباتی بین کاندیداها دانست، چرا که هیجان زنده بودن و عکس العمل رقیب در قبال حریف مقابل هیجان را دو چندان کرده است تا جایی که مشارکت مردم به خاطر این آزادی بیان بالا رفته است.
معاون هنري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي:
بیرجندرسا- معاون هنري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي همچنین با تقدیر از مردم بومی این تالاب که در برگزاری جشنواره مجسمه های نمکی سهم بسزایی داشته اند، گفت: همیشه حضور افراد بدون شهرت در عرصه سینما، تئاتر و حتی عرصه هنرهای تجسمی نقطه عطفی در آن هنر و جهانی شدن آن محسوب می شود.
از سوی ستاد انتخابات کشور؛
بیرجندرسا- ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره 8 ، شش نامزد احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری را معرفی کرد.

صفحه‌ها

معاون دادگستری استان خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان جنوبی از حضور پرشور مردم استان در انتخابات ۲۹ اردیبهشت تشکر کرد و گفت: در استان خراسان جنوبی گزارشی مبنی بر تخلف انتخاباتی نداشته‌ایم.
یادداشت/
بیرجندرسا-در تفکر جوانان خراسان جنوبی این اعتقاد نهفته است که با اینکه بیکار هستیم و درد بیکاری را می دانیم اما حاضر نیستند که با ویژه خواری و رانت و یا اینکه وقتی کالای مشابهی در کشور وجود دارد دست به واردات بزنند.
روایتی از پدیده ناخوشایندی که در سطح بیرجند رو به افزایش است
بیرجندرسا-چه بخواهیم و چه نخواهیم زباله گردی به عنوان یک پدیده اجتماعی است که این مسأله ریشه در فقر اقتصادی و فرهنگی دارد و هر روز هم بر تعداد زباله گردها افزوده می شود که حضور این افراد در شهر از واقعیت ها و جلوه های تلخ و ناخوشایند زندگی شهری است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: در استان باید هشت هزار فرصت شغلی ایجاد شود که با محاسبه کارشناسی برای ایجاد هرشغل نیازمند ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری هستیم.
حال و هوای انتخابات در خراسان جنوبی؛
بیرجندرسا- با نزدیک شدن به روز انتخابات تب و تاب انتخاباتی در خراسان جنوبی بالا گرفته و مردم می گویند به افرادی رأی خواهیم داد که ارزش‌ها را رعایت کنند و نه شعار و وعده‌ های غیرقانونی بدهند.
از شعار تا عمل دولت؛
بیرجندرسا- مرزنشینان خراسان جنوبی در شرقی‌ترین استان کشور در حالی حافظ امنیت شرق هستند که حمایت از آن‌ها در مرز شعار تا عمل دولت باقی‌مانده است.
مدیر صندوق بیمه کشاورزی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مدیر صندوق بیمه کشاورزی خراسان جنوبی از خسارت سیل و سرما به چهار هزار و ۱۹۶ هکتار از اراضی کشاورزی استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
به مناسبت روز کارگر؛
بیرجندرسا- ۳۰ نفر از کارگران، گروه های کاری و واحدهای نمونه خراسان جنوبی به مناسبت هفته کار و کارگر تجلیل شدند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
بیرجندرسا- نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه با وضعیت موجود هیچ چشم اندازی برای انتقال آب به استان وجود ندارد، گفت: وعده های اخیر مسئولان برای این موضوع انتخاباتی است.
رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در خراسان جنوبی از راه اندازی و فعالیت هشت ستاد این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مرکز استان خبر داد.
مدیرکل بنیادمسکن خراسان جنوبی خبرداد:
بیرجندرسا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی از وجود ۲۸ هزار واحد مسکونی غیرمقاوم در روستاهای استان خبر داد.
فرماندار بیرجند:
بیرجندرسا- فرماندار بیرجند از پیش بینی ۲۰۵ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان خبر داد و گفت: از این تعداد ۹۲ شعبه شهری و ۱۱۳ شعبه روستایی است.
مسئول اردویی راهیان نور خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- مسئول اردویی راهیان نور خراسان جنوبی از اعزام بیش از دو هزار نفر به مناطق عملیاتی غرب کشور طی بهار و تابستان سال جاری خبر داد.
دیمه ور
بیرجندرسا- روسای ستادهای انتخاباتی روحانی در سراسر کشور مشخص شدند، که در استان خراسان جنوبی محمد دیمه ور کارهای انتخاباتی حسن روحانی را بر عهد د ارد.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از ثبت نام ۲۰ هزار نفر برای شرکت در مراسم اعتکاف امسال خبر داد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه محال است بشر نجات پیدا کند مگر آنکه عدالت را پیاده کند، گفت:مهم ترین رسالت انقلاب که شهدا پای آن خون داده اند برای اجرای عدالت بوده است.
۲۵۴ مسجد خراسان جنوبی میزبان معتکفین
بیرجندرسا- ۲۵۴ مسجد خراسان جنوبی با بیش از ۲۱ هزار معتکف، مهمان سه روزه خداوند شده اند که نسبت به سال گذشته از رشد چشمگیری برخوردار بوده است.

صفحه‌ها

شورای نگهبان و آزمونی دشوار
بیرجندرسا-امروز نيز پس از برگزاری دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوری، شورای نگهبان در حال گذر از آزمونی جديد است. لزوم صيانت از آرای مردم به عنوان حق الناس قانونی و شرعی، آرایی كه مردم با انتظار در صفهای طولانی و با اميد به تأثير گذار بودن آرای خود در تعيين مسير آينده زندگی خود، خانواده و فرزندان خود به صندوقهای رأی ريخته و آن را به مسئولين اجرایی و نظارتی انتخابات به امانت سپرده‌اند.
دست برتر رئیسی در 7 استان کشور/ 3
بیرجندرسا-در همین راستا سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 توانست 294 هزار رای مردم استان زنجان (معادل 51/ 81 آراء) را به خود اختصاص دهد و اولین انتخاب مردم زنجان قرار بگیرد. این در حالی هست که اختلاف آراء روحانی - با وجود رئیس جمهور مستقر بودن – با سید ابراهیم رئیسی نزدیک به 35 هزار رای می‌شود چرا که روحانی تنها 259 هزار رای را به خود اختصاص داده است رایی که نسبت به سال 92 نیز بیش از 20 هزار کاهش داشته است.
بیرجندرسا-دفتر دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی طی یک فراخوان عمومی در قالب اطلاعیه ای از متخصصین و صاحب نظران در جهت شناسایی مشکلات واقعی مردم و ارائه راه حل برای آنها خواستار درخواست همکاری با کارگروه های تخصصی تشکیل شده از سوی وی گردید.
گزارش خبرنگار مهر از باکو؛
بیرجندرسا- پرونده چهارمین دوره بازیهای کشورهای اسلامی درحالی برای کاروان ورزش ایران با عنوان سومی بسته شد که در دوره گذشته این مسابقات ورزش ایران در جایگاه دوم قرار گرفته بود.
مشروح/ روحانی در نشست خبری:
بیرجندرسا- رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه اجتماع در عربستان ارزشی نداشت، گفت: نیاز به تست موشک داشته باشیم تست خواهیم کرد.
بیرجندرسا-رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفته که برجام، توافقی وحشتناک است و تهران به جای «تشکر کردن» از واشنگتن، جسور شده است.
مشروح/روحانی در نشست خبری:
بیرجندرسا-رئیس‌جمهور گفت: اجتماع در عربستان به اعتقاد من یک اجتماع نمایشی بود و هیچ ارزش سیاسی و عملی نداشت از این نمایش‌ها قبلا هم عربستان سعودی درست کرده بود.
بیانیه قالیباف پس از پایان انتخابات؛
بیرجندرسا- محمدباقر قالیباف در بیانیه ای اعلام کرد: در همه جای دنیا قاعده مردم‌سالاری این است که رقابت‌ها با پایان انتخابات تمام شده و پس از آن اقدام و عمل برای تحقق منافع و اهداف ملی آغاز شود.
در نامه ای مطرح شد؛
بیرجندرسا- ابراهیم رئیسی در نامه ای به دبیر شورای نگهبان خواستار رسیدگی به برخی تخلفات انتخاباتی شد.
بیرجندرسا- صباح الاحمد الجابر الصباح در دیدار با ترامپ مسایلی را مربوط به بحران سوریه، اوضاع یمن و پرونده ایران مطرح کرد.
بیرجندرسا-روز گذشته ۱۴ پروژه اولویت‌دار وزارت اقتصاد در حالی از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برای سال ۹۶ مصوب شد که پیش‌تر در سال ۹۲ همه آنها جزء برنامه‌های طیب‌نیا بود.
حسین شریعتمداری تشریح کرد
بیرجندرسا-مهمترین و اصلی‌ترین حربه‌ای که علیه حجت‌الاسلام رئیسی بکار گرفته شد، ترساندن مردم از سایه جنگ بود! دولت در اقدامی غیراخلاقی و تعجب‌آور اصرار داشت به مردم بقبولاند، اگر به آقای روحانی رأی ندهند، باید در انتظار جنگ و حمله نظامی آمریکا باشند.
رئیس اتاق بازرگانی ایران مطرح کرد
بیرجندرسا-رئیس اتاق بازرگانی ایران بیان داشت: کارآفرینی و ارزش‌بخشی به تولید و خلاقیت نه تنها در نوشتارها و گفتارها به عنوان ارزش تلقی شود، بلکه باید در عمل باید به تحقیق و توسعه روی آورد.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
بیرجندرسا-جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی پیروز و برنده واقعی این انتخابات را مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد.
رئیسی
بیانیه حجت الاسلام رئیسی درباره انتخابات ۹۶
بیرجندرسا- حجت‌الاسلام رئیسی گفت: رأی قریب به ۱۶ میلیون ایرانی خواهان تغییر، سرمایه ای مهم و پشتوانه عظیم است که به هیچ وجه نمی توان آن را در عرصه سیاسی و تصمیم گیری کلان کشور نادیده گرفت.
فروزنده در گفت‌وگو با فارس:
بیرجندرسا-عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: آقای رئیسی در این انتخابات عافیت‌طلبی را کنار گذاشت و بر اساس خدمت وارد عرصه شد، عرصه‌ای که در آن بداخلاقی‌های زیادی را دید اما نشان داد ظرفیت لازم را دارد.
یادداشت/ سیدباقر مصطفایی
بیرجندرسا-بی‌تردید از منظر جامعه‌شناسی، «رأی مجدد به روحانی» رأیی است سلبی؛ ناشی از تمرکز بر نقاط ضعف طرف مقابل یا رأیی است ناشی از رقیب‌هراسی و ترساندن مردم از رقیب، اکنون فقط با آسیب‌شناسیِ رأی سلبی امکان تلطیف فضای عمومی وجود دارد.

صفحه‌ها

آلزایمر
انتخابات
رئیسی
انتقاد
رهبری
روحانی
رئیسی