ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

بیرجندرسا-بعضى از تصورات و سنت‌هاى غلط در مورد ازدواج وجود دارد که اینها دست‌‌وپاگیر است، مانع از...
بیرجندرسا-سیدعلی ضیاء مجری تلویزیون دوشنبه ۱۶ مرداد در برنامه عصرگاهی شبکه یک میزبان مسعود ده نمکی...
بیرجندرسا- نرگس خاتمی در خصوص افتخاراتی که واحد تولیدی اش به دست آورده ، گفت: سالهای 87 و 92...
آقای عبادی
بیرجندرسا- حجت الاسلام عبادی با تاکید بر رعایت اصل صداقت و امانت توسط اصحاب رسانه،تصریح کرد: رسالت...
عبادی
بیرجندرسا-مردم قدردان و ولایی استان خراسان‌جنوبی خاندان و سلسه جلیله عبادی را مایه افتخار خود...
استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

نظر شما درمورد ظاهر و سیستم جدید سایت بیرجندرسا چیست؟

از میان خبرها

بیرجندرسا-نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید واحدهای شهرک صنعتی پالایش شود گفت: آمار نرخ بیک
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جوانان انقلاب یک حرکت فراگیر در عرصه علوم انسانی و اسلامی به وجود آورند و در مقابل اندیشه‌های غربی ایس
بیرجندرسا-امام جمعه شهرستان فردوس گفت: در کنکور سراسری امسال دو نفر از دانش آموزان نخبه شهرستان فردوس رتبه تک رقمی و یک نفر هم رتبه دو رقمی بدست آوردن
بیرجندرسا-نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: مسجد باید فکر و سیاست و مسائل اجتماعی را تنظیم کند و پایگاه و قرارگاهی باشد تا دشمنان را سرجای خود بنشاند.

عناوین ویژه

مدیر کل دفتر امنیتی انتظامی استانداری خراسان‌جنوبی تأکید کرد
بیرجندرسا-مدیر کل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری خراسان‌جنوبی بر لزوم توجه به اسکان و پذیرایی از زائران پاکستانی در اربعین حسینی تأکید کرد.
بیرجندرسا-نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: مسجد باید فکر و سیاست و مسائل اجتماعی را تنظیم کند و پایگاه و قرارگاهی باشد تا دشمنان را سرجای خود بنشاند.
رییس کمیته زیرساخت ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-رییس کمیته زیرساخت ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان‌جنوبی گفت: تأمین امکانات زائران اربعین حسینی نیازمند همت مردم و مسؤولان است.
بیرجندرسا-معاون اشتغال و خودکفایی اداره کل کمیته امداد امام خمینی با بیان اینکه راه برون رفت بیکاری توجه به مشاغل کوچک است گفت: استان خراسان جنوبی ۲۵ درصد از خرید فرش‌های کمیته امداد در کل کشور را تامین کرده است.
نماینده مردم طبس در مجلس:
بیرجندرسا-نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید واحدهای شهرک صنعتی پالایش شود گفت: آمار نرخ بیکاری اعلام شده از سوی مرکز آمار ایران برای استان خراسان جنوبی غیر واقعی بوده و قطعا آمار ما بیشتر از این است.
بیرجندرسا-مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه امسال ۵ هزار نفر مادر و دختر سرپرست خانوار به ارودهای فرهنگی و آموزشی در بیرجند اعزام می‌شوند گفت: زنان سرپست خانوار ۲۹ درصد از جامعه هدف در کمیته امداد خراسان جنوبی را تشکیل می‌دهند.
بیرجندرسا-برخورد شدید خاور و اتوبوس در محور دیهوک طبس حوالی روستای اصفهک یک نفر کشته و 46 نفر مصدوم برجای گذاشت.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع):
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در سپاه استان : شهید محسن حججی در نامه‌ای به امام رضا (ع) از ایشان خواسته بود که جواز شهادتش را امضا کنند و آرزویش این بود که پرونده‌اش به همراه جواز شهادت به دست امام زمان (ع) برسد.
بیرجندرسا-جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی خواستار برگزاری اجرای برنامه‌های فرهنگی مطلوب در سطح مساجد شد و گفت: باید ارتباط مساجد با نهادهای مرتبط و حوزه‌های علمیه مورد توجه قرار گیرد.
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جوانان انقلاب یک حرکت فراگیر در عرصه علوم انسانی و اسلامی به وجود آورند و در مقابل اندیشه‌های غربی ایستادگی کنند.
بیرجندرسا-امام جمعه شهرستان فردوس گفت: در کنکور سراسری امسال دو نفر از دانش آموزان نخبه شهرستان فردوس رتبه تک رقمی و یک نفر هم رتبه دو رقمی بدست آوردند.
عبادی
بیرجند رسا گزارش میدهد:
بیرجندرسا- مدت یک سال است که آیت الله سید علیرضا عبادی به عنوان نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی منصوب شده است حال از آن جایی درحال حاضر شهر بیرجند امام جمعه ندارد، مردم این استان از رهبری درخواست دارند، که آیت الله عبادی را در کنار نماینده ولی فقیه در جایگاه امام جمعه شهر بیرجند ببینند
بیرجندرسا-آخرین موضوعی که با ایشان مطرح کردم، زمان پخش اذان صبح از رادیو و تلویزیون بود که مقداری زودتر از وقت شرعی است و درخواست کردم دستور دهند کمی دیرتر پخش شود.
روایت فرمانده و همرزم شهید حججی؛
بیرجندرسا-گفت: مؤمن باید زرنگ باشد. از همه‌ی اعضای بدنش به‌درستی استفاده کند. وقت و پول بیت‌المال هدر نرود؛ و جسم ما هم آماده برای روزهای سخت باشد؛ و وقتی خوب توجه کردم دیدم به کوشی که سخنرانی حاج‌آقا عالی را پ
رهبری
بیرجندرسا-کانال تلگرام دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای ویدئویی با موضوع زمزمه صلوات خاصه امام رضا(ع) توسط رهبرانقلاب را منتشر کرد.
بیرجندرسا-پشت صحنه برنامه ثریا که با حضور همرزمان و دوستان شهید حججی پخش شد.
عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در بیرجند:
بیرجندرسا-عضو هیئت مدیره سازمان شهرک‌های صنعتی ایران با بیان اینکه ۳۰۰ هزار میلیارد ریال برای کمک به واحدهای کوچک تعطیل شده در نظر گرفته شده گفت: ۹ هزار واحد تولیدی داریم که ۱۵ درصد آنها راکد هستند همچنین برخی از واحدها زیر ظرفیت تولید کار می‌کنند.

صفحه‌ها

قائمی
دانشگاه پیام نور
موشک