ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

5335
بیرجندرسا-رئیس شعب بانک مهر اقتصاد ایران با بیان اینکه در طرح ضربتی ازدواج از مرداد تا مهرماه 29...
مولوی
بیرجندرسا- عبدالله مولوی‌حقیقی خواننده حماسی ارزشی خراسان جنوبی در دومین جشنواره نواها و آواهای...
عبادی
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه پیشنهادی دولت به مجلس برای استان در...
تصادف
بیرجندرسا-دوبانده نشدن محور راور- فردوس به عنوان یکی از مسیرهای پرتردد زائران مشهدالرضا(ع) موجب شده...
افضلی
بیرجندرسا-نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی آمار بیکاری رسمی نهبندان را بالای ۱۶...
استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

نظر شما درمورد ظاهر و سیستم جدید سایت بیرجندرسا چیست؟

  • مولوی سلامی
    نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری:
    بیرجندرسا-نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه هرچند به سبب فداکاری نیروهای سپاه، فرماندهی سردار سلیمانی و تدبیر مقام معظم رهبری بساطشان برچیده شده اما این آرامش نباید ما را غافل کند زیرا تفکر داعش هنوز وجود دارد.
  • عبادی
    نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
    بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: جامعه غارت‌زده آن نیست که اموالش را به غارت ببرند چرا که اموال قابل جبران است اما اگر فرهنگ جامعه به یغما برده شود هیچ چیز جز تفاله‌ای بیش باقی نمی‌ماند.

از میان خبرها

آقای عبادی
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: 500 روستای ما با تانکر آب‌رسانی می‌شود اما وزیر سابق نیرو و دیگر بخش‌ها در خصوص انتقال آب به ا
محبی
بیرجندرسا-مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان‌جنوبی با بیان اینکه شبکه های اجتماعی باعث شکل‌گیری زندگی دیجیتالی شده است، گفت: هرم قدرت در خانواده‌ها از شکل عم
211
بیرجندرسا-سید مجتبی علوی مقدم به‌عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری معارفه و از تلاش‌های محمد فرهادی سرپرست سابق معاونت تقدیر و تشکر به عمل آمد
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:
بیرجندرسا-معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه دانشگاه جای تبلور اندیشه ها و تعامل ها است، گفت: در دانشگاه باید رشد کنیم و بدانیم که رعایت اصول اخلاقی مهمترین وظیفه همه ما است.

عناوین ویژه

مولوی سلامی
نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری:
بیرجندرسا-نماینده مردم سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه هرچند به سبب فداکاری نیروهای سپاه، فرماندهی سردار سلیمانی و تدبیر مقام معظم رهبری بساطشان برچیده شده اما این آرامش نباید ما را غافل کند زیرا تفکر داعش هنوز وجود دارد.
آقای عبادی
نماینده مردم بیرجند در مجلس در گفت وگو با بیرجند رسا:
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: 500 روستای ما با تانکر آب‌رسانی می‌شود اما وزیر سابق نیرو و دیگر بخش‌ها در خصوص انتقال آب به استان هیچ کاری انجام ندادند.
جاوید
شهردار بیرجند:
بیرجندرسا-شهردار بیرجند از ایجاد خانه محله طی آینده ای نزدیک در مهرشهر خبر داد.
محبی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان‌جنوبی با بیان اینکه شبکه های اجتماعی باعث شکل‌گیری زندگی دیجیتالی شده است، گفت: هرم قدرت در خانواده‌ها از شکل عمودی به افقی تبدیل شده است.
5445
بخشدار مرکزی بیرجند:
بیرجندرسا-بخشدار بیرجند از خرید تضمینی تولیدات حوله سنتی هنرمندان بیرجندی خبر داد و گفت: همچنین در این رشته هنری، آموزش های رایگان به علاقه مندان ارائه می شود.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: جامعه غارت‌زده آن نیست که اموالش را به غارت ببرند چرا که اموال قابل جبران است اما اگر فرهنگ جامعه به یغما برده شود هیچ چیز جز تفاله‌ای بیش باقی نمی‌ماند.
211
ساعتی پیش
بیرجندرسا-سید مجتبی علوی مقدم به‌عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری معارفه و از تلاش‌های محمد فرهادی سرپرست سابق معاونت تقدیر و تشکر به عمل آمد.
مروج الشریعه
استاندار خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه پیشرفته‌ترین فناوری اکتشافات برای آب‌های ژرف در خراسان جنوبی در حال انجام است، گفت: به‌زودی در راستای آب‌های ژرف در شرق کشور اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد.
544
مدیر امور آب و فاضلاب فردوس خبر داد
بیرجندرسا-مدیر امور آب و فاضلاب فردوس از راه اندازی قرائت کنتور هوشمند خبر داد.
شرکا
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: ما به ازای هر مشترک حدود ۳۶ متر شبکه داریم درحالی که در کشور میانگین این رقم ۱۲ متراست.
گردشگری
بازخوانی نتایج یک پژوهش؛
بیرجندرسا-در قالب یک گزارش پژوهشی اهم «موانع توسعه صنعت گردشگری» فهرست و راهکارهای رفع این موانع بررسی شده است.
32
رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی گفت: فردی که از طریق تبلیغ فروش پرندگان زینتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از شهروندان کلاهبرداری می کرد دستگیر شد.
عبادی
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به وزیر نیرو خواستار تسریع در انتقال آب برای استان خراسان جنوبی شد
اسدزاده
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس جمعیت بانوان فرهیخته خراسان جنوبی از برگزاری 10 کارگاه سبک زندگی قرآنی با رویکرد تربیت دینی تا بهمن ماه سال جاری در استان خبر داد.
فرمانده قرارگاه ثامن الائمه 2 خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-فرمانده قرارگاه ثامن الائمه 2 خراسان جنوبی از افتتاح 50 پروژه محرومیت زدایی در شهرستان های مرزی خراسان جنوبی خبر داد.
449494
همزمان با روز شهرستان قائنات؛
بیرجندرسا-صبح امروز در جریان سفر استاندار به شهرستان قائن، نمایشگاه آثار مولفین شهرستان قائنات با حضور استاندار خراسان جنوبی مورد بهره برداری قرار گرفت.
نایب رییس کمیسیون بهداشت ‌و درمان مجلس:
بیرجندرسا- نایب رییس کمیسیون بهداشت ‌و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: حدود ۳۰ درصد از هزینه های حوزه سلامت صرف حوزه دارو می‌شود که اگر برای آن فکری نشود با مشکلات زیادی مواجه می شویم.

صفحه‌ها