ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

ازدواج
بیرجندرسا-دختر ایرانی که هنگام خرید دربازارهای شهر استانبول با یک جوان خوش‌پوش و قدبلند ترکیه‌ای...
بیرجندرسا-«زیر سقف دودی» قسمت دوم «زندگی خصوصی» است با این تفاوت که هانیه توسلی رفته است و به جایش...
بیرجندرسا- محرومیت عشایر نه تنها دانش آموزان استان را به شکست وا نداشته بلکه موجب شده است دانش...
بیرجندرسا- تعدادی از معلولان جسمی حرکتی توانبخشي حضرت علي اکبر(ع) بيرجند هستند از اولين روز ماه...
شریعتمداری
بیرجندرسا-اگر -نستجیربالله- دولت محترم در توافق با FATF نگاه و تعریف آنان را از تروریسم پذیرفته...
استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت استان برای اجرایی شد به ترتیب چه مواردی هست؟

از میان خبرها

بیرجندرسا-استاد اخلاق گفت: حضرت معصومه (س) زیباترین جایگاه دختری را برای امام کاظم (ع) داشتند به طوری که بنا به روایاتی امام کاظم (ع) برای آرمش‌ ایشان
عبادی
بیرجندرسا-نماینده مردم خوسف، بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: از وزیر نیرو دولت یازدهم به علت عملکرد ضعیفی که داشتند به‌شدت گلایه‌مندم و پیشن
بیرجندرسا-در جست‌وجوی اخبار و تحلیل‌ها، به نکات ویژه‌ای برمی‌خورند که کمتر موردتوجه تحلیل‌گران و مخاطبین قرار می‌گیرد.

عناوین ویژه

شریعتمداری
واکنش شریعتمداری به توافق FATF؛
بیرجندرسا-اگر -نستجیربالله- دولت محترم در توافق با FATF نگاه و تعریف آنان را از تروریسم پذیرفته باشد که انشاءالله چنین مباد و نباشد، خروجی آن، خلع‌سلاح ایران اسلامی و ارسال کارت دعوت برای داعش خواهد بود!
بیرجندرسا-در جست‌وجوی اخبار و تحلیل‌ها، به نکات ویژه‌ای برمی‌خورند که کمتر موردتوجه تحلیل‌گران و مخاطبین قرار می‌گیرد.
لاریجانی
بیرجندرسا-رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برجام‌ستیزی به نفع آمریکا نیست گفت: متناسب با تحریم‌های آمریکا در مجلس طرح داریم.
بیرجندرسا-یکی از ارکان اصلی هر فدراسیونی کمیته آموزش آن است تا بهترین، به روزترین و درست ترین روش برای موفقیت در آن رشته را به زیرمجموعه اش بیاموزد اما...
بیرجندرسا-در شرایطی که هنوز حکم قطعی مانوئل ژوزه از سوی فیفا اعلام نشده است اما ظاهرا پرسپولیسی‌ها خودشان را در این دادگاه بازنده می‌دانند!
دولت
بیرجندرسا-درحالی رئیس جمهور از تغییر ۵۰ درصد از کابینه یازدهم در دولت جدید خبر داده است که حضور یا عدم حضور برخی از وزرا در کابینه مسجل شده است.
ولایتی
بیرجندرسا-رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک گفت: بدون تردید تحریم‌های جدیدی که به عنوان تحریم‌های مادر مطرح می‌شود، نقض برجام است.
دبیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از برگزاری ویزه برنامه های دهه کرامت و سالروز بزرگداشت امامزادگان در ۱۱ بقعه متبرکه استان خبر داد.
رئیس دادگاه کیفری خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-رئیس دادگاه کیفری خراسان جنوبی با بیان اینکه در حوزه قانون گذاری جرائم مواد مخدر ضعف زیادی داریم، گفت: باید برای مصرف کننده مجازات های سنگین لحاظ شود.
عبادی
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان:
بیرجندرسا-عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به رأی نیاوردن طرح تعیین تکلیف نیروهای نهضتی، شرکتی و حق‌التدریس در مجلس، گفت: دولت اجازه استخدام این افراد را دارد و موضوع مطرح شده مربوط به الزام دولت جهت استخدام بود.
بیرجندرسا-امام جمعه بخش درح با گلایه از مسئولان ذیربط مبارزه با مواد مخدر گفت: از جنبش اجتمابی مبارزه با مواد مخدر در« درح» حمایتی نشد.
بیرجندرسا-استاد اخلاق گفت: حضرت معصومه (س) زیباترین جایگاه دختری را برای امام کاظم (ع) داشتند به طوری که بنا به روایاتی امام کاظم (ع) برای آرمش‌ ایشان،‌ از زندان به مدینه طی‌الارض کرده تا فاطمه معصومه (س) را زیارت کنند.
عبادی
نماینده مردم خوسف، بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی:
بیرجندرسا-نماینده مردم خوسف، بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: از وزیر نیرو دولت یازدهم به علت عملکرد ضعیفی که داشتند به‌شدت گلایه‌مندم و پیشنهاد می‌کنم ایشان خود را برای وزارت در دولت آینده آماده نکند چراکه بنده و نمایندگانی از دیگر استان‌ها از فعالیت ایشان گله‌مند و شاکی هستند.
بیرجندرسا-اعضای ستاد دهه کرامت خراسان جنوبی صبح امروز با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.
بیرجندرسا-یک فرد آگاه نزدیک به اصلاح طلبان اعلام کرد که حسین مرعشی از رهبران حزب کارگزاران سازندگی از گزینه های جدی تصدی مسوولیت شهرداری تهران است.
بیرجندرسا-بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس، شاخص فساد اقتصادی در زمستان گذشته به عدد ۷.۳۱ رسیده که بالاترین رقم شاخص فساد از زمان تهیه گزارش‌های فصلی محیط کسب‌وکار در کشور از سال ۱۳۹۰ است.
بیرجندرسا-بر اساس اعلام Verto Analytics دستیار هوشمند آمازون با نام الکسا در بازه زمانی ماه مه ۲۰۱۶ تا مه ۲۰۱۷ توانسته موفقیت چشمگیری کسب کند و آمار کاربرانش سه برابر افزایش داشته، این در حالی است که سیری شرکت اپل که از اولین دستیارهای صوتی هوشمند است، در بازه زمانی مشابه با ۱۵ درصد کاهش کاربر مواجه شد.

صفحه‌ها

آهو تخویجی
شهید اشرفی پور
شهید سورگی