ارتباط با مسئولین با شماره پیامکی 10005611000561

461...0936 تشکرازنماینده بیرجند اقای عبادی که...
461...0936 موسسه میزان وبانک صادرات با ندادن سپرده...
893....0915 با سلام واحترام ؛ در زمانی که خانواده...
687....0915 با سلام واحترام به استحضار می رسانم...
832....0915 با سلام واحترام ؛ بدینوسیله از مسئولین...

ویژه ها

بیرجندرسا-معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: این استان نسبت به جمعیت خود، در...
مرادخانی
بیرجندرسا-مشاور معاونت صنایع دست و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گرشگری با تاکید بر...
عبادی
بیرجندرسا-نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه پیشنهادی دولت به مجلس برای استان در...
تصادف
بیرجندرسا-دوبانده نشدن محور راور- فردوس به عنوان یکی از مسیرهای پرتردد زائران مشهدالرضا(ع) موجب شده...
افضلی
بیرجندرسا-نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی آمار بیکاری رسمی نهبندان را بالای ۱۶...
استخدامی
ماهواره
خیریه همت
سایت حجره مجازی
بیرجندسیتی

نظرسنجی

نظر شما درمورد ظاهر و سیستم جدید سایت بیرجندرسا چیست؟

از میان خبرها

مختاری
بیرجندرسا- امام جمعه موقت شهرستان بیرجند با بیان اینکه عربستان تصور می‌کند لبنان مانند مصر است گفت: لبنان جای فتنه‌گری‌های عربستان نیست.
شهید محمد کلاته نایبی
بیرجندرسا- شهدا هر کدامشان ویژگی خوبی دارند که یکی از آن خصلت‌ها آروزی همه آنها در نخستین گام توفیق شهادت بود و شهید محمد نائبی یکی از شهدای نیروی انت
عبادی
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه وقف، سنتی برخاسته از ایثار است، گفت: همچنین اجرای نیات واقفین به عنوان سنت اصیل اسلامی از جمل
بیرجندرسا-صدای پای زندگی در مناطق زلزله‌زده؛ خواب پسر سلمان برای دونالد ترامپ؛ نسخه داعش در عراق پیچیده شد و عربستان یک روز هم علیه اسرائیل نجنگیده‌است؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

عناوین ویژه

دلخروشان
روز گذشته اتفاق افتاد
بیرجندرسا-‌مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: روز گذشته 6 نفر طی 2 حادثه در استان دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شدند و توسط آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵به بیمارستان‌های سطح استان اعزام شدند.
داعش
وزیر کشور عراق:
بیرجندرسا-وزیر کشور عراق پس از آزادی شهرستان «رواه» تأکید کرد که کار داعش در عراق به پایان رسیده است.
مختاری
امام جمعه موقت بیرجند:
بیرجندرسا- امام جمعه موقت شهرستان بیرجند با بیان اینکه عربستان تصور می‌کند لبنان مانند مصر است گفت: لبنان جای فتنه‌گری‌های عربستان نیست.
هاشمی
بیرجندرسا-در شرایطی که تعداد زیادی از هم‌وطنانمان در کرمانشاه در انتظارامدادرسانی هستند و دغدغه اصلی افکار عمومی،یافتن راهی برای کمک‌رسانی به حادثه‌دیدگان است،رسانه‌های اصلاح طلب به دنبال وصیت نامه هاشمی هستند.
زلزله
مدیرکل حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی خبر داد:
بیرجندرسا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی گفت: کمک‌های مردم برای زلزله‌زدگان غرب کشور با همکاری تشکل‌های صنفی حمل و نقل کالا، رایگان انجام خواهد شد .
زلزله
گزارشی از سومین روز زمین لرزه 7.3 ریشتری غرب کشور
بیرجندرسا- سومین روز زلزله در حالی آغاز شد که ساکنان مناطق زلزله‌زده، شب گذشته را در کنار ویرانه‌های باقی مانده از منازل خود یا سازه‌هایی که ترس ناشی از پس‌لرزه اجازه حضور در داخل آن را نمی‌داد، به صبح رساندند.
شهید محمد کلاته نایبی
بیرجندرسا- شهدا هر کدامشان ویژگی خوبی دارند که یکی از آن خصلت‌ها آروزی همه آنها در نخستین گام توفیق شهادت بود و شهید محمد نائبی یکی از شهدای نیروی انتظامی است که در کوتاه‌ترین زمان به آرزویش رسید.
فضلی نژاد
پژوهشگر موسسه کیهان مطرح کرد
بیرجندرسا-پژوهشگر موسسه کیهان گفت: وقتی داخل جامعه می رویم انبوهی از آسیب های اجتماعی وجود دارد که علت آن عدم تحقق عدالت است و وقتی این آسیب ها خدمت رهبری گزارش شد رهبری گریه کردند که بخشی مربوط به خراسان بود.
شادان
در بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری از معدن طلای خوسف مطرح شد
بیرجندرسا-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، که ظهر ديروز به شهرستان خوسف سفر کرده بود از معدن طلاي شادان بازديد كرد.
عبادی
نماینده ولی فقیه در دیدار با فضلی نژاد:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: متاسفانه مى بينيم كه عليرغم روشنگرى ها، گويى فساد تبديل به يك امر عادى شده است و در برابر آن حساسيت لازم وجود ندارد.
رضایی
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: تاکنون ۳۲ کاوران پیاده و بیش از ۵۰۰ کاروان با اتوبوس از خراسان جنوبی به مشهد اعزام شده است.
عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه وقف، سنتی برخاسته از ایثار است، گفت: همچنین اجرای نیات واقفین به عنوان سنت اصیل اسلامی از جمله وظایف اوقاف است.
هاشمی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد
بیرجندرسا-مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه در ۱۲ بقعه محوری استان برنامه های محوری انجام می شود، گفت: همچنین سه بقعه کشوری داریم که امید است به شش بقعه افزایش یابد.
ناصری
فرماندار شهرستان بیرجند در گفت‌وگو با بیرجند رسا:
بیرجندرسا-فرماندار شهرستان بیرجند با بیان اینکه 11محله داریم که برنامه آتی ما راه اندازی نهادهای توسعه محله در هر یک از مناطق و پیگیری مشکلات مردم است، گفت: مهم ترین مشکل محله فرزان رفع مشکلات بهداشتی، افزایش سطح امنیت اجتماعی و آسفالت کوچه‌ها است.
میثم مطیعی
بیرجندرسا- میثم مطیعی مداح و ذاکر اهل‌بیت(ع) در مناطق زلزله زدۀ کرمانشاه حاضر شد.
خضر نبی
پای صحبت پیرمردی که ۵۰ سال موذن و خادم یک مسجد است؛
بیرجندرسا-محمد حسین شجری، بیش از ۵۰ سال در مسجد حضرت خضر نبی(ع) بیرجند که یکی از مساجد قدیمی شهر است، خادم بوده و اذان گفته و آرزو دارد، تا وقتی عمرش باقی است در این راه و این مسجد باشد.
روزهای سخت کشاورزی در خراسان جنوبی
روزهای سخت کشاورزی در خراسان جنوبی
بیرجندرسا-افزایش سهم بیمه گذار و نارضایتی کشاورزان سرایانی از عملکرد صندوق بیمه سبب شده تا بسیاری از کشاورزان استان عطای بیمه محصولات کشاورزی را به لقایش ببخشند.

صفحه‌ها